Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Białystok
Zabłudów
Gródek
Michałowo

Opis ogłoszenia

Witam, od 4 lat udzielam korepetycji z języka niemieckiego. Moimi "uczniami" przez ten czas byli uczniowie klas średnich, studenci, lekarze. Języka niemieckiego uczyłam się w Niemczech w szkole językowej: Volkshochschule (Uniwersytet Ludowy) w Osnabrück, naukę zakończyłam egzaminem: ?Mittelstufenprüfung? uprawniającym do studiowania, nauki, pracy w Niemczech. Na co dzień pracuję również w środowisku niemieckojęzycznym. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
Pozdrawiam!
Marzena

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.