Anna Sokołowicz

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Łódź (Retkinia)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mgr filologii germańskiej skutecznie nauczy języka niemieckiego!
Jestem absolwentką filologii germańskiej na UŁ z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu.
Potrafię zarazić swoją miłością do języka niemieckiego i uczynić z procesu nauczania ciekawą i urozmaiconą przygodę.
Skuteczność mojej nauki polega przede wszystkim na umiejętnym podtrzymywaniu motywacji u ucznia, kładzeniu nacisku głównie na umiejętność komunikowania się w języku niemieckim jak i dbanie o atrakcyjność prowadzonych zajęć.
ZAKRES NAUCZANIA:
- niemiecki binesowy
- niemiecki dla osób wyjeżdżających do pracy do Niemiec ( np. kursy dla opiekunek osób starszych, pomocy domowych, pielęgniarek, osób zatrudnionych w hotelarstwie itd.)
- przygotowuję uczniów do wszystkich egzaminów z języka niemieckiego (np. egzaminy gimnazjalne, matura, wszelkie certyfikaty)
- konwersacje
- korepetycje (pomagam w bieżących problemach w szkole, odrabianiu pracy domowej i pisaniu wypracowań)
FORMA i MIEJSCE ZAJĘĆ:
- zajęcia indywidualne u mnie w domu
- z dojazdem do domu za dodatkową opłatą
- Skype
CENY:
Zajęcia indywidualne:
80 min/60 pln

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 17:00
Wtorek08:00 - 17:00
Środa08:00 - 17:00
Czwartek08:00 - 17:00
Piątek08:00 - 17:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Pani Ania przygotowała mnie w niecały rok, praktycznie od zera (!) do egzaminu B2, który zdałam z wynikiem 80%. Pani Ania jest wspaniałą nauczycielką, do tego niezykle miłą i zaangażowaną osobą. Lekcje przebiegały w bardzo dobrej atmosferze, sama przyjemność :) Pani Ania jest elastyczna i dyspozycyjna, więc nigdy nie było problemów z ustaleniem grafiku lekcji. Małe spóźnienie też nigdy nie było problemem. Super, bardzo polecam wszystkim!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2017

Mam za sobą ok 1,5 roku współpracy z Panią Anią i był to bardzo produktywny czas jeżeli chodzi o moją naukę języka niemieckiego. Polecam serdecznie Panią Anię. Super atmosfera na zajęciach, bezstresowo i przyjemnie. Pani Ania ma duże doświadczenie. Możliwość szlifowania tematów biznesowych , zawodowych. Dzięki przerobieniu wielu tematów związanych z językiem zawodowym ,teraz dużo lepiej odnajduje się w pracy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2017

Zajęcia prowadzone w przemyślany sposób. Nauczyciel punktualny, wymagający, ale także motywujący. Tok nauczania dostosowany do osobistych potrzeb. Pani Ania kładzie nacisk na każde niedociągnięcie aż do momentu jego eliminacji. Idealny nauczyciel dla kogoś, kto chce otworzyć się i pracować nad budowaniem konwersacji poprzez poszerzanie zakresu słownictwa, utrwalaniu dotychczasowej wiedzy a także rozwiązywanie licznych ćwiczeń z gramatyki. Dodatkową zaletą jest miła, bezstresowa atmosfera.
Polecam gorąco!!!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Anią. Lekcje były w pełni profesjonalne, dostosowane do moich potrzeb i prowadzone w miłej atmosferze. Zajęcia pomogły mi osiągnąć mój zamierzony cel językowy, a Pani Ania potrafi zachęcić do nauki tego języka. Polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Lektor prowadzi zajęcia na bardzo wysokim poziomie i ma zawsze plan na ciekawe zajecia.Dostosowuje nauczanie do potrzeb i zainteresiowań ucznia.Duży nacisk kładzie na konwersacje,ale nie zaniedbuje tym samym zagadnień gramatycznych.Zajecia motywują do nauki,materiały jakie wykorzystuje Pani Ania są aktualne,a tresci nawiązują do rzeczywistości i są interesujące.Szybko można pokonać barierę w mówieniu.Polecam!!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Pani Ania to świetna nauczycielka. Lekcje są zawsze ciekawe, prowadzone w przyjemny sposób. Dzięki nim, przełamałam strach przed mówieniem po niemiecku. Gorąco polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2015

Wspaniała osoba, bardzo kompetentna, perfekcjonistka. Polecam w 100 % korepetycje z Panią Anią .

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2015

Bardzo dobra nauczycielka. Tematy pokazane w sposób ciekawy i zajmujący. Czas spotkania wykorzystany w 100 % na poprawę zdolności językowej ucznia. Polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2015

Wspaniała nauczycielka i osoba. Zawsze świetnie przygotowana, potrafi zarazić ucznia tak nauką języka niemieckiego, że moja córka twierdzi, iz jest to najlepszy język pod słońcem (a uczy się dla siebie jako dodatkowy język). Polecam bardzo ...... :-)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2015

Lekcje z Panią Anią są bardzo angażujące, nieszablonowe i ciekawe, nie nudzą się w dłuższym okresie czasu, wręcz przeciwnie motywują do pracy i zarażają chęcią poznania języka. Nauczycielka od początku mówi po niemiecku, dzięki czemu szybko przełamuje się barierę mówienia w obcym języku. serdecznie polecam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2015

Polecam!Pani Anna to profesjonalny korepetytor, który na prawdę potrafi nie tylko umiejętnie przekazać wiedzę, ale także zmotywować do nauki. Jestem bardzo zadowolony z zajęć i gorąco je polecam!

avatar
Marta S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2015

Serdecznie polecam lekcje u Pani Ani. Zawsze jest przygotowana do zajęć, dostosowuje materiał do potrzeb i wiedzy ucznia. Wszelkie niejasności tłumaczy w przystępny sposób i do skutku. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. W szybkim czasie widać efekty pracy. Serdecznie dziękuję i polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.