Wioletta Żórawska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Polonistka z doświadczeniem w pracy w szkole ponad 10 lat. Egzaminator OKE (ósma klasa/ matura). Ukończyłam polonistykę na UMK ( studia dzienne). Doktor nauk humanistycznych na UKSW (literaturoznawstwo). Mam ukończone kursy i szkolenia. Stosuję skuteczne metody nauczania. 
Ósmoklasistom i maturzystom ( poziom podstawowy i rozszerzony)pomogę pokonać lęk przed egzaminem. Nauczę rozwiązywać zadania testowe, tworzyć krótkie i długie formy wypowiedzi. Zajęcia w miłej atmosferze.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 19:00
Wtorek17:00 - 19:00
Środa17:00 - 19:00
Czwartek17:00 - 19:00
Piątek17:00 - 19:00
Sobota10:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1987 - 05.1992
UMK w Toruniu
Magister
filologia polska
10.2011 - 04.2013
UKSW
Doktor
literaturoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Pani Żórawska perfekcyjnie przygotowała mnie do matury. Lekcje są bardzo ciekawe i inspirujące, a Pani zawsze serdeczna i pozytywna, aż ciężko było się rozstać. Polecam wszystkim!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Żórawska jest bardzo sympatyczną osobą, która potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć zagadnienia maturalne i nie tylko. Dzięki Pani Żórawskiej uzyskałam satysfakcjonujący wynik na maturze z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Z całego serca polecam u Pani korepetycje.

Wioletta Żórawska

Gratuluję sukcesu na maturze. Solidnie pracowałaś na dobry wynik. Bardzo się cieszę, że mogłam służyć pomocą. Życzę kolejnych udanych egzaminów. Dziękuję za opinię.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2020

Nauczycielka pełna serca i pasji do nauczania innych. Nauka z Panią Wiolettą to sama przyjemność!
Z całego serca polecam wszystkim .

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Super nauczyciel, ogromna wiedza, wielkie zaangażowanie. Gorąco polecam wszystkim

Wioletta Żórawska

Bardzo się cieszę, że nasza współpraca przyniosła sukces. Życzę Ci kolejnych osiągnięć w nauce.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Zacząłem uczęszczać na lekcje Pani Żórawskiej, ponieważ nie potrafiłem pisać wypracowań. Po kilku tygodniach nauki moje prace znacząco się poprawiły. Jeżeli ktoś się zastanawia nad korepetycjami u tej nauczycielki to gorąco polecam.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2020

Pani Żurawska jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Przez pół roku uczęszczałam na korepetycje i czuję się w 100% przygotowana na maturę. POLECAM!

Wioletta Żórawska

Dziękuję za opinię, jest mi bardzo miło. Pragnę dodać, że osiągnięcie zadowalającego efektu korepetycji jest także Twoją zasługą, aktywnie uczestniczyłaś w lekcjach i solidnie się do nich przygotowywałaś.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.