Katarzyna Paczos

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zamość
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem magistrantką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku mikrobiologia. Posiadam także tytuł magistra bioinżynierii rolnictwa. Tak jak napisałam w tytule udzielam korepetycji z biologii oraz chemii dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Nauka odbywa się w miejscu zamieszkania ucznia lub u mnie w mieszaniu (w zależności od preferencji przyszłego naukowca nauk biologiczno-chemicznych). Zapewniam skuteczne i rzetelne przekazanie posiadanej przeze mnie wiedzy.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota16:00 - 20:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.