Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Katowice
Gliwice
Zabrze
Chorzów
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Bytom
Wrocław

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Rachunkowość80 / 60 min

Mariusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/561 opinii

Opis ogłoszenia

Masz kłopot na uczelni lub w pracy? Nurtują Cię pytania dotyczące zagadnień z rachunkowości, ekonomii, czy szeroko pojętych finansów? :)

Udzielam systematycznych korepetycji oraz bieżącej pomocy w zakresie:

 • analiza finansowa przedsiębiorstw i wycena akcji,
 • analiza i wycena instrumentów dłużnych i pochodnych,
 • matematyka finansowa,
 • matematyka ubezpieczeniowa,
 • mikroekonomia i makroekonomia,
 • modelowanie ekonometryczne,
 • obrót giełdowy i pozagiełdowy,
 • rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
 • rachunkowość finansowa,
 • rachunkowość zarządcza,
 • rynki finansowe,
 • zarządzanie portfelem – strategie inwestycyjne.

Z powyższych dziedzin prowadzę również zajęcia pod kątem egzaminów KNF i KIBR. Konsultuje i pomagam w redagowaniu prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich oraz wszelkiego rodzaju publikacji z wyżej wymienionych dziedzin.

Coś o mnie? Dlaczego tyle osób mi zaufało i zawsze wychodzili z zajęć z uśmiechem na twarzy? Co mnie wyróżnia?

Jestem 37-letnim matematykiem i finansistą z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyłem kierunek Matematyka Finansowa na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od tego momentu świat matematyki i szeroko pojętych finansów stał się ważną częścią mojego życia, także zawodowego. Działalnością pedagogiczną z małymi przerwami zajmuje się już ponad 16 lat, ciągle doskonaląc swoje umiejętności m.in. poprzez ukończenie w czerwcu 2019 roku studiów podyplomowych z zastosowań excela w controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednio tematykę i materiały. Tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały, nawet dla tzw. humanistów. Posiadam wiele materiałów edukacyjnych. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

Gdzie mnie znajdziesz?

Zajęcia prowadzę u siebie w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia. Jest to doskonała lokalizacja z gwarantowanym miejscem parkingowym, w bliskiej odległości znajdują się także przystanki autobusowe i tramwajowe. Prowadzę również zajęcia online przez Skype’a za pomocą tablicy wirtualnej. 

Zainteresowana/y?

Pokaż mi swój cel, a ja pomogę Tobie go osiągnąć.

Zadzwoń do mnie na numer  (+48) 794 489 452 lub napisz wiadomość przez portal e-korepetycje.

Z racji bardzo napiętego grafiku, niestety nie zawsze będę mógł odebrać telefon. W takiej sytuacji prosiłbym o odrobinę cierpliwości - na pewno niebawem oddzwonię :)

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 03.2007
Politechnika Śląska
Inżynier
Matematyka Finansowa
10.2007 - 10.2009
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Magister
Finanse i Rachunkowość - Analityk Finansowy
10.2018 - 06.2019
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
MS Excel w controllingu dla zaawansowanych
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 61
ołówekDodaj opinię
avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Mariusz jest świetnym statystykiem, który w prosty sposób znajdzie rozwiązanie nawet najtrudniejszego problemu. W dodatku wszystko w łatwy sposób wytłumaczy. Pomagał też mojej siostrzenicy przygotować się do matury. Nieoceniony specjalista, a przy tym miły człowiek

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Niezawodny korepetytor, w kilka godzin wytłumaczył mi rachunkowość zarządczą, dzięki temu zaliczyłem w lipcu przedmiot. Oprócz tego dodatkowo przekazał mi sporo wiedzy, którą teraz wykorzystuje w pracy. Praktyczny i miło spędzony czas na zajęciach u Mariusza :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Mariusz jest świetny nie tylko z finansów, ale także bardzo dobrze ogarnia matematykę. Pomógł mojemu bratu zdać maturę na 80 procent. Przez ostatni rok bardzo wyszkolił go w liczeniu zdań i dzięki temu będzie mógł się dostać na upragniony kierunek. Polecam Mariusza , bo warto się u niego uczyć. Człowiek z pasją :)

avatar
Boguś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Do Mariusza trafiłem z problematyczną wyceną funduszy obligacji powiązanych z inflacją. Wcześniej konsultowałem ten problem u innych ekspertów z tej tematyki, ale nikt nie potrafił mi pomóc do końca. Tylko Mariusz rozwiązał ten "case" do końca i dokładnie wytłumaczył, skąd się wzieły poszczególne dane. Polecam go w 100% :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Chciałam podziękować Mariuszowi za to, że przygotował mnie perfekcyjnie do egzaminu z matematyki finansowej na SGH. Dzięki niemu zdałam w pierwszym terminie. Udało się to zaledwie kilku osobom. Przerobił ze mną masę zadań, sam podpowiadał mi na które zagadnienia dodatkowo powinnam poświęcić czas. W przyszłym roku także będę liczyć na jego pomoc, bo jest naprawdę warto.

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Polecam Mariusza jako korepetytora. Ma bardzo szeroką wiedzę i chęć do pomocy każdemu kto go poprosi o pomoc. Wystarczą chęci do nauki, a resztę już Mariusz poukłada. Świetny wybór dla każdego :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Mariusz okazał się bardzo pomocny w budowaniu modelu ekonometrycznego. Krok po kroku prowadził mnie dosłownie "za rękę" w kolejnych etapach, a na koniec pokazał mi jak można przyśpieszyć ten proces za pomocą analizy danych w excelu oraz w gretlu. Jest świetny w tym co robi. Polecam :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Mariusz jest nieoceniony w tych trudnych dla studentów czasach. Zastąpił mnie i moim znajomym wykładowców. Pomaga nam głownie w przedmiotach ekonomicznych, gdzie wyjaśnia wszystko w prosty sposób, bez zbędnych zawiłości. Szkoda, że to nie on u nas wykłada :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2019

Do Mariusza trafiłem jak miałem problemy z zastosowaniem finansów w logistyce. Szybko wytłumaczył mi co jest w poszczególnych wzorach, mimo że to nie jego dziedzina. Podał mi dodatkowe zastosowanie zagadnień, dzięki czemu lepiej zrozumiałem przedmiot. Dzięki jeszcze raz za pomoc!!!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2019

Do Mariusza trafiłam z polecania. W poprzednim roku zacząłam studia na kierunku Data Science i pojawił się spory problem ze zrozumieniem ekonometrii i statystyki. O mały włos, a zawaliłabym kolokwia, a później egzamin z tych przedmiotów. O mały włos, ponieważ trafiłam na Mariusza, który na regularnych cotygodniowych zajęciach wytłumaczył mi wszystkie trudne dla mnie zagadnienia. Dzięki temu zdałam egzamin i znalazłam zdalną pracę w moim kierunku. Nadal korzystam z konsultacji u Mariusza, ponieważ zależy mi na dalszym rozwoju :). Polecam go!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2019

Do Mariusza trafiłem przez kolegę z roku. Najpierw mu pomagał przyswoić ekonomię, a teraz mnie pomaga ogarnąć finanse przedsiębiorstw, które będę musiał zaliczyć tuż po nowym roku. Już teraz jestem spokojny o wynik, ponieważ krok po kroku realizujemy zakładany plan. Mariusz wykłada mi najpierw teorię, a później wszystko ćwiczymy w zadaniach. Z każdym tygodniem widać duże postępy. Kto wie, może kiedyś sam będę udzielał korepetycji i zrobię mu konkurencję?:D Nie sądzę, ale warto pomarzyć :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Chciałam podziękować Mariuszowi za to, że pomógł mi skończyć trzeci rok na studiach. Pomagał mi w statystyce, inwestycjach finansowych i makroekonomii. Bez niego byłoby niezmiernie ciężko. Teraz pomaga mojemu kuzynowi ogarnąć matematykę w klasie maturalnej :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Ogrom wiedzy, poczucie humoru i przyjazne podejście do człowieka! Z ogromnymi zaległościami oraz z kilkoma nieudanymi podejściami do mikro w końcu się udało. 4,5 w indeksie wygląda naprawde cudnie. Polecam z całego serca i dziękuję!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Polecam. Dzięki Mateuszowi w 6 godzin ogarnęłam metody inwestycyjne. Egzamin zdany u prof. Pery. Pozdrawiam.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Coś co przez cały semestr wydaje się być niezrozumiałe i ciężkie, dzięki kilku godzinom pracy z Mariuszem staje się być jasne i nie takie trudne! Luźna i przyjazna atmosfera na zajęciach. Z chęcią wrócę do Mariusza, choć mam nadzieję, że jednak nie będzie to potrzebne :))

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Rzetelny dobór statystyk i wykonanie koniecznych obliczeń w bardzo krótkim czasie. Pomoc w interpretacji wyników i opisie danych w przystępny sposób. Dodatkowo świetna komunikacja i gwarancja udzielenia pomocy w wypadku jakichkolwiek wątpliwości. Polecam bez zastrzeżeń!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2019

Super kontakt, bez żadnego problemu znajdzie czas. Zadania rozpisane tak, że wiadomo o co chodzi, pełny pozytyw! Nie ma co sie zastanawiać nad wyborem korepetytora ! Polecam każdemu :).

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Polecam, w ciągu godzinnej konsultacji otrzymałem merytoryczną pomoc w wyliczeniu wskaźników do mojej pracy licencjackiej. Ponadto, zostało to bardzo dobrze i przejrzyście wyjaśnione :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Polecam z całego serca!
Materiał został mi wyjaśniony "od dechy do dechy", a dzięki pozostałym wskazówkom bez problemu zdałam mikroekonomię. Wystarczy dodać trochę wkładu własnego i znienawidzony przez wszystkich przedmiot nagle staje się magicznie prostszy.
Oprócz tego niedrogo, bardzo konkretnie i w super przyjemnej, bezstresowej atmosferze.
Jestem bardzo wdzięczna i zawsze będę polecać :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Chciałam podziękować Mariuszowi za miesięczną pracę podczas której konsultował moją pracę magisterską dotyczącą zastosowania szeregów czasowych w ekonomii. Bardzo rzeczowo i merytorycznie podszedł do zagadnienia. To w czym nie mógł mi pomóc mój promotor, Mariusz wraz ze mną ogarnął na 4 spotkaniach. Praca zaliczona i oddana, teraz czekam na obronę. Dziękuje i polecam tego korepetytora wszystkim :):)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Mariusz jest ekspertem w dziedzinie rachunkowości. Pomógł mi w ciągu 8 godzin przygotować się do egzaminu na UE we Wrocławiu. Gdyby nie on musiałbym podchodzić do terminu wrześniowego, a tego bym nie chciał. Nadal będziemy współpracować ze sobą przy pisaniu pracy licencjackiej w przyszłym roku. Polecam wszystkim, którzy mają podobny problem co ja :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Dzięki Mariuszowi zdałam egzamin ze statystyki i rachunku prawdopodobieństwa. Na pierwszy termin wybrałam się bez przygotowania, przed drugim wolałam poprosić kogoś z solidnym przygotowaniem merytorycznym. I trafiłam w "10", Mariusz pomógł mi ogarnąć w ciągu kilku godzin materiał. Wart wydanych pieniędzy, pozdrawiam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Chciałem serdecznie podziękować Mariuszowi za przygotowanie do egzaminu z ekonomii matematycznej. Mieliśmy mało czasu na same przygotowania, więc korepetytor pokazał mi kilka sztuczek/algorytmów postępowania w rozwiązywaniu zadań i udało się - wynik 80% uznaje za ogromny sukces. Polecam

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Mariusz pomógł mojej firmie przejść na pełną ksiegowość. Zrobił to szybko i konstruktywnie. Dzięki niemu nadal mogę rozwijać moją działalność. Jestem mu niezmiernie wdzięczna! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Finanse i rachunkowość zarządcza to była dla mnie czarna magia do momentu, w którym nie poznałam Mariusza. To on uporządkował mój chaos w głowie i pokazał połączenia między kolejnymi zagadnieniami. Polecam tego korepetytora każdemu, kto trafi na studiach na przedmiot, który mu nie leży :)

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2018

Statystyka i ekonometria przed Mariuszem nie ma tajemnic. Nawet jeżeli czegoś nie wiedział to w krótkim czasie znalazł odpowiedź i konkretne argumenty potwierdzające. Człowiek komunikatywny, inteligentny, można śmiało go polecić :)!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2018

Kolejny raz Mariusz ratuje mi tyłek. Tym razem na studiach. Pomaga mi ogarnąć matematykę finansową i rachunkowość zarządcza. A ja w końcu odwdzięczam się pozytywnym komentarzem, bo na to zasługuje. Jest świetny w samej wiedzy i w dodatku potrafi zmotywować do nauki. Jeszcze raz dzięki:)

avatar
Klaudiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2018

Wiedza Mariusza z finansów jest bardzo rozległa. Nie dość, że pomógł mi w zakresie finansów przedsiębiorstw to w dodatku to teraz przerabia ze mną matematykę finansową. Serdecznie polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2018

Mariusz jest świetnym nauczycielem, potrafi prosto i zrozumiale wytłumaczyć każde zagadnienie. Trafiam do niego z zagadnieniami z kolejnych przedmiotów. Początkowo była to matematyka, później rachunkowość od podstaw, a teraz jest to ekonometria. Zanim poprosiłam Mariusza o pomoc, myślałam, że na tym już polegnę, ale on mi pokazał, że większość z rzeczy z ekonometrii można policzyć w excelu (na zajęciach wszystko liczymy na kartce). Całą analizę danych można zrobić kilkoma kliknięciami, niesamowite. Dziękuje Ci, że po raz któryś, uratowałeś mi skórę :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Dwa dni temu zdałam poprawkowy egzamin z rachunkowości zarządczej u prof. Piosika. Wszystko dzięki Mariuszowi, który przesiedział ze mną połowę sierpnia i krok po kroku tłumaczył i liczył ze mną kolejne zadania z poszczególnych działów. Fachowiec godny polecenia!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Jestem studentem Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Pedagogika i trafił mi się przedmiot rachunek prawdopodobieństwa z statystką. Jako humanista myślałem, że uniknę konfrontacji z przedmiotami ścisłymi. No cóż nie udało się, ale na szczęście trafiłem na Mariusza. Pomógł mi bardzo, na tyle, że zdałem egzamin w czerwcu na czwórkę. Może jestem ignorantem, ale nie potrzebowałem lepszej oceny, uczyłem się tylko tyle, żeby zdać. Jednak po czasie, kiedy piszę ten komentarz czuję niedosyt, mogłem się bardziej postarać. Miałem świetnego nauczyciela, uczącego w bardzo prosty, logiczny sposób i żałuję, że tego nie wykorzystałem. Może kiedyś do tego powrócę :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Zawsze chciałam poznać zagadnienia i specyfikę matematyki ubezpieczeniowej. Wertując kolejną pozycję książkową nie wiele rozumiałam, do czasu kiedy od znajomych nie dostałam kontaktu do Pana Mariusza. On na kilku spotkaniach w prosty, zrozumiały dla mnie sposób wprowadził mnie w świat wzorów z tej dziedziny. W umiejętny sposób dopasował się do mojego stylu myślenia i dzięki temu sporo zrozumiałam. Z racji tego, że jest to bardzo obszerny przedmiot pewnie będzie musieli spotykać się przez najbliższy rok, ale uważam, że warto. Mariusz to świetny człowiek i nauczyciel :).

avatar
Sylwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2018

Wielkie podziękowania dla Mariusza za pomoc w zrozumieniu rachunkowości zarządczej. Jest to osoba z dużym zasobem wiedzy i w dodatku wszechstronna. Łączy w sobie wiele pozytywnych cech, które w sprawny sposób wykorzystuje w roli korepetytora. Nauczyciel godny polecenia dla wszystkich: małych i dużych!!!!:):):):)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Mariusz jest świetnym, przyjaznym nauczycielem. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, często daje dodatkowe przykłady, które pomagają zrozumieć teorie. Dzięki niemu przystąpiłem do egzaminu z rachunkowości ogólnej i finansowej i bez problemu go zdałem. Polecam tego korepetytora!:-).

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Super korepetytor, na dwóch godzinach zajęć wytłumaczył mi analizę techniczną w Excelu. Dzięki niemu zrozumiałam jak działa w praktyce średnia krocząca, wstęga Bollingera, a także jak rozpoznać sygnały kupna i sprzedaży:)

avatar
Yuliya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Polecam tego korepetytora :)
W sposób banalnie prosty pomógł mi się przygotować do egzaminu z rachunkowości finansowej. Tłumaczył mi wszystko od początku, stopniowo. Zabrało nam to trochę czasu, ale uważam że było warto. Dziękuje :)

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Nauki ścisłe to nigdy nie były moje ulubione przedmioty. Dzięki Mariuszowi zrozumiałam i polubiłam je, głównie statystykę i ekonometrię. Mój korepetytor na tyle dobrze mnie przygotował, że z obu przedmiotów dostałam mocne czwórki, a zaczynaliśmy od totalnego zera. Świetnie mi się z Tobą uczyło Mario! :)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Konkret
Polecam !!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

W ciągu dwóch godzin Pan Mariusz przekazał mi obszerną wiedzę z analizy finansowej. Udało mu się przerobić ze mną analizę wstępną sprawozdań finansowych, a także analizę wskaźnikową. Na koniec zdążył umówić dźwignię finansową, operacyjną i całkowitą. Dzisiaj dostałem wyniki z kolokwium. Zdane na 90 procent. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

avatar
Frania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Mariusz jest świetnym specjalistą z rachunkowości i rachunkowości zarządczej. W ciągu kilku spotkań nadrobiłam zaległości księgowań z RMK, RMP, inwestycji krótko- i długoterminowych oraz rachunku kosztów pełnych i zmiennych. Wszystko zostało wytłumaczone na prostych, logicznych i praktycznych przykładach. Szkoda, że nie jest wykładowcą u mnie na uczelni. Gorąco polecam!

avatar
Tytus
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Studiuje na Uniwersytecie w Krakowie, gdzie mikro- i makroekonomia jest na dość wysokim poziomie. Niestety wiele osób nie radzi sobie z tymi przedmiotami. Szukałem długo odpowiedniej osoby do pomocy i trafiłem na Mariusza. Bardzo otwarty, konkretny, bardzo szybko łapie kontakt. Przy tym dysponuje solidną wiedzą i doświadczeniem. Jedyny minus to to, że jest spoza Krk, ale podobno nie można mieć wszystkiego. Polecam go każdemu.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Polecam usługi Pana Mariusza. Bardzo szybki kontakt, profesjonalne podejście do klienta i co najważniejsze opis zadań krok po kroku pozwolił mi zrozumieć zadania z ekonometrii. Dzięki czemu teraz jestem w stanie zrobić je sam. Moja ocena to 5 z plusem :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z korepetytorem, ponieważ udało się przerobić materiał od którego uciekło kilku innych nauczycieli uznając go podobno za zbyt trudny. Po przeprowadzeniu zajęć z rachunkowości finansowej uważam że jednak nie było wcale najgorzej.

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Witam, również dołączę pozytywny komentarz, ponieważ jestem zadowolony z usług Pana Mariusza. Jest to osoba, która z pewnością posiada olbrzymi zasób wiedzy i w tematyce finansów i rachunkowości jest niezastąpiona. Polecam dla osób zainteresowanych wysoką merytoryką zajęć.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Przyznam że wystawienie tu opinie dla Mariusza to wielka przyjemność. Korzystałam z jego korepetycji przygotowując sie do egzaminu z finansów na UE we Wrocławiu. Zaczynałam w zasadzie od zera nie znając zupełnie tych wszystkich finansowych kruczków, po 3 intensywnych tygodniach nauki -egzamin zdany. Jeśli Mariusz nauczył mnie osobę zupełnie niezwiązaną z finansami to jestem przekonana że nauczy każdego.
Wielkie Dzięki:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Profesjonalista, wie o czym mówi. Posiada dużą wiedzę i potrafi ją przekazać nawet najbardziej opornym. Da się wyczuć że to co robi sprawia mu przyjemność. Zawsze przygotowany do korków (przygotowuje fajne materiały). Dzięki korepetycjom u Mariusza egzaminy to pestka. Gorąco polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Jeszcze trzy tygodnie temu myślałem, skąd wezmę na warunek na rachunkowość. Po 6 godzinach korepetycji poprawiłem wszystko, co nie zaliczyłem, bieżące kolokwium napisałem na 5, a z egzaminu dostałem 4,5. Jak to się stało? Ten człowiek wie, jak dotrzeć i przekazać istotne rzeczy.

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Na wstępie wielkie dzięki dla Mariusza:). Przygotował mnie do egzaminu z modeli finansowych w excelu. Wykazał się dużą cierpliwością, ale przy tym sporo wymagał w przeciwieństwie do prowadzącego na uczelni. Zgłębiłem sporą wiedzę dzięki niemu, którą teraz wykorzystam w inwestycjach giełdowych. Moja ocena dla niego to pełne 5 :)

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2017

Polecam wszystkim, którzy mają do zaliczenia przedmiot Rachunek kosztów dla inżynierów. Pan Mariusz bardzo jasno tłumaczy jak rozwiązywać zadania. Kolokwium zaliczone bez problemu !

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2017

Bardzo jestem zadowolona. Dokładnie, bez stresu, jak ja to mówię "jak do debila" wyjaśnione zostało mi wszystko. Z uśmiechem na twarzy. Były ćwiczenia. Mogłam o wszystko zapytać.
Gorąco polecam ! Nie ma nikogo lepszego !!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

Właśnie obroniłem moją pracę licencjacką z ekonometrii. Bardzo w tym mi pomógł Mariusz, który na każdym etapie pisania pracy udzielał mi rad i potrzebnych wskazówek. Poprawiał moje błędy, wykazując się przy tym dużą cierpliwością. Dzięki Mario! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Dwa lata nie mogłam zaliczyć rachunkowości. Termin ostatniego egzaminu poprawkowego był za tydzień i nie miałam za dużo czasu na naukę. Zadzwoniłam do Pana Mariusza i wystarczyły trzy spotkania, żebym tym razem zdała egzamin bez problemu! Korepetytor jasno tłumaczy, jest rzetelny i z wiedzą. Polecam!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Jestem bardzo zadowolona! Polecam! Pan Mariusz pomógł mi rozwiązać zadania z analizy ekonomiczno-finansowej i wszystko wyjaśnił. Pan był trzecim Korepetytorem, ktory zgodził się i był wstanie pomóc. W końcu mam zaliczone ćwiczenia. Gorąco polecam! :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2015

Pan Mariusz pomógł mi przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej z analizy finansowej. Przez 8 h zajęć poznałem tę dziedzinę finansów i dostałem pracę. Jestem mu bardzo wdzięczny!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Polecam Mariusza wszystkim osobom mającym problemy z prognozowaniem ekonometrycznym. W ciągu 2 godzin pomógł mi zrozumieć materiał z całego semestru. Dzięki niemu zdałam egzamin na 4,5, nie mając wcześniej żadnego pojęcia o ekonometrii. Przerobił ze mną tworzenie modeli liniowych i nieliniowych, testowanie istotności korelacji wielorakiej, testowanie istotności współczynników przy zmiennych, a także wystąpienia autokorelacji reszt. Serdecznie polecam :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Bardzo solidny korepetytor, pomógł mi zrozumieć zagadnienia z rachunkowości finansowej i zarządczej. Na każde moje pytanie bez problemu odpowiedział. W dodatku każdą odpowiedź ilustrował przykładami z życia. Polecam!

avatar
D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2014

Bardzo rzetelny, słowny i konkretny człowiek. Pomagał mi w układaniu kolejnych rozdziałów pracy magisterskiej na temat polskiego rynku akcji, tak, aby ich treśc była zgodna ze stanem faktycznym. Pomagał w prawidłowym wyciągnięciu wniosków. Bardzo polecam tego Korepetytora:)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2014

Bardzo polecam wszystkim, którzy potrzebują korepetycji z rachunkowości zarządczej. Kilka godzin nauki (korepetycji) i wszystko stało się jasne, egzamin zdany w pierwszym terminie :-)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2013

Cóż mogę powiedzieć o tym korepetytorze. Bardzo rzetelny i potrafiący wytłumaczyć trudne zagadnienia w prosty, obrazowy sposób. Mnie pomógł w przygotowaniu z zakresu makroekonomii do egzaminu na biegłego rewidenta. Zdałem i jestem mu wdzięczny.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2013

Gorąco polecam tego Korepetytora. Bardzo mi się przydała jego pomoc podczas przygotowania się do egzaminu z ekonometrii. Nie wiedziałam jak się zabrać do rozwiązywania modeli jednoimiennych. A on przyjechał do mnie i w kilka chwil mi to wyjaśnił, a mnie olśniło. Niezawodny i punktualny. Polecenie go to czysta przyjemność. Choć wiem, że działam na swoją szkodę, bo będzie trudno się do niego teraz dostać. Pozdrawiam

avatar
Doktorantka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2013

Na korepetytora trafłam z polecena. Szczegółowo wytłumaczył mi zadania z matematyki finansowej, a w celu potwierdzenia wiarygodności, przedstawił mi dwie metody obliczeniowe. Jest to człowiek dusza, potrafi wszystko wytłumaczyć spokojnie, bez pośpiechu i z pełnym zrozumieniem. A jeżeli czegoś nie wiedziałam, służył zawsze pomocą i starał się się rozkładać materiał na czynniki pierwsze, tak, żeby wszystko było jasne. Bardzo polecam.

ołówekDodaj opinię