"Nauczę Cię Angielskiego" Beata Gębarowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Łódź (Śródmieście +2)

"Nauczę Cię Angielskiego" Beata Gębarowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/554 opinie
Dla użytkownika "Nauczę Cię Angielskiego" Beata Gębarowska

O mnie

SKYPE konwersacje i pomoc w lekcjach :)Dane kontaktowe:

Tel. 66 22 78 993

mail: nauczecieangielskiego@gmail.com

skype: nauczecieangielskiego

facebook: Nauczę Cię angielskiego

O mnie:

• Beata, 36

• magister filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską oraz biznesową;

• magister filologii polskiej;

• Stypendium zagraniczne Erasmus;

• ponad 15-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych;

• Posiadam duży zbiór książek do wyboru do nauki angielskiego w formacie PDF wraz z materiałami audio do nauki wszystkich kompetencji językowych, bądź tylko do komunikacji itp.

• Lekcje uzupełniam obrazkami, filmikami itp. na temat gramatyki słownictwa oraz kultury.

• jestem: energiczna, zaangażowana, kompetentna, zawsze przygotowana do zajęć, nie wprowadzam nerwowej atmosfery;

• Uczniowie cenią mnie za cierpliwość, życzliwość, wesołość, umiejętność jasnego przekazywania treści, kreatywność.

• Prowadzę stronę na Facebook’u pod hasłem: Nauczę Cię angielskiego, gdzie umieszczam wiele przydatnych materiałów do nauki języka angielskiego, filmów historycznych i fabularnych oraz teledysków i karaoke :)

• Język angielski jest moją życiową pasją :)

Od ucznia wymagam, aby zastanowił się:

• co chce osiągnąć w języku angielskim

• w jakim punkcie jest teraz

• w jakim punkcie chce się znaleźć

• jak wyobraża sobie przebieg nauki ze mną

Mój cennik:

60 min / 1 os / 75 zł; 2 os / 95 zł

90 min / 1 os / 115 zł; 2 os / 135 zł

120 min / 1 os / 135 zł; 2 os / 155 zł

lekcje grupowe: cena do uzgodnienia

• Oferuję elastyczne godziny zajęć (poniedziałek - piątek, 10.00-21.00)

• Zajęcia odbywają się u mnie na ul. Limanowskiego 16 lub przez skype.

Zapraszam:

• życiowe konwersacje :)

• certyfikacja - egzamin na politechnice z języka angielskiego B2

• certyfikacja - egzamin uniwersytecki z języka angielskiego B2

• matura podstawowa i rozszerzona

• uczniowie szkół średnich, studenci

• osoby przygotowujące się do FCE, CAE, IELTS

• Business English A2, B1, B2

• rozmowy kwalifikacyjne

• logistyka

• geografia, geoinformacja

• język medyczny - podstawy

• angielski dla inżynierów

• praca nad gramatyką

• poszerzanie słownictwa

• osoby wyjeżdżające do pracy lub na wakacje za granicę

• osoby chcące nauczyć się angielskiego od podstaw

• osoby starsze chcące rozpocząć swoją przygodę z angielskim

Dane kontaktowe:

Tel. 66 22 78 993

mail: nauczecieangielskiego@gmail.com

skype: nauczecieangielskiego

facebook: Nauczę Cię angielskiegoWystawiam faktury.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 54
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Świetna nauczycielka języka angielskiego. Bardzo kompetentna, potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe reguły gramatyki a do tego potrafi zmobilizować do pracy. Gorąco polecam dla każdego kto chce skutecznie nauczyć się języka angielskiego.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

z całego serca polecam lekcje z Panią Beatą. Są bez stresu, prowadzone w taki sposób jakiego uczeń potrzebuje, lekcje w przemiłym towarzystwie i rozmowy w języku angielskim na każdy temat. Pani Beata na każdą lekcje przygotowuje się bardzo rzetelnie, wszystko wyjaśni i wytłumaczy. Zwraca dużą uwagę na wymowę co jest bardzo ważne. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Pani Beata jest zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii.
W pełni profesjonalnie oraz sumiennie prowadzi lekcje dbając o miłą i bezstresową atmosferę. Materiał jest dostosowany do indywidualnych
potrzeb i upodobań. Uczęszczam na zajęcia 3 lata i nigdy się nie zawiodłam.
Polecam z całego serca!

avatar
karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie!!! Pani Beata prowadzi zajęcia w sposób interesujący i bardzo ciekawy wkładając w nie mnóstwo pozytywnej energii :) Otrzymałam przy tym mnóstwo cennych wskazówek oraz materiałów umożliwiających naukę języka w sposób łatwy i przyjemny :) Formy nauczania z wykorzystaniem takich narzędzi jak np. internet, sprawia ze nauka staje się przyjemnością :)
Gorąco polecam!!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Świetny nauczyciel, indywidualne podejście, dobry dobór książek, w końcu zrozumiałam gramatykę:), mnóstwo materiałów dosyłanych na bieżąco. Z powodów osobistych musiałam zrezygnować z zajęć ale mam nadzieję, że uda mi się jeszcze wrócić do Pani Beaty.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Na zajęcia z angielskiego do Pani Beaty chodziłem przez dwa lata. Na początku przerobiliśmy angielski biznesowy, a następne zabraliśmy się za przygotowania do egzaminu IELTS. Zajęcia prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze, do tego Beata zapewnia bardzo dużo materiałów szkoleniowych.
Bardzo polecam zajęcia u Pani Beaty.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Idealne zajęcia dla osób potrzebujących indywidualnego podejścia. Pani Beata jest bardzo cierpliwa, zaangażowana i zawsze świetnie przygotowana do lekcji.
Polecam z czystym sumieniem :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Do Beaty (od razy na pierwszej lekcji przeszłyśmy na Ty) uczęszczałam prawie rok, pomagała mi w przygotowaniach do egzaminu IELTS. Lekcje odbywały w bardzo miłej, swobodnej atmosferze. Beata ma mnóstwo materiałów i pomysłów jak rozwijać umiejętności języka angielskiego, a z drugiej strony daje dużo samodzielności w nauce. Dzięki Niej udało mi się poprawić mówienie w języku angielskim oraz gramatykę. Bardzo polecam.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Do Pani Beaty przyszedłem na ostatnim roku studiów inżynierskich po nieudanych próbach zaliczenia certyfikacji z j. angielskiego na poziomie B2. Z wiedzą wyniesioną podczas zajęć nie mogło być inaczej jak dokonanie swego i zaliczenie egzaminu. Na zajęciach przygotowywaliśmy się do egzaminu pisemnego i ustnego z książki Business Result B1. Oczywiście był spory nakład pracy własnej jak systematyczne uczenie się słówek i przerabianie podręcznika. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze, na pełnym luzie więc łatwo było odgrywać dialogi. Zrobiliśmy masę przykładowych egzaminów, co pomogło zdać egzamin pisemny, zwłaszcza świetnie poszedł e-mail, do którego Pani Beata poświęcała dużo uwagi o każdy szczegół. Egzamin ustny również poszedł jak z płatka, mimo że wcześniej miałem olbrzymie problemy z mówieniem po angielsku. W skrócie pół roku pracy i super efekty. Gorąco polecam!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Do Pani Beaty uczęszczałam na zajęcia przez około rok. Miałam bardzo duże zaległości po zakończeniu szkoły średniej. Pani Beata jest bardzo kompetentną korepetytorką, która (jedna z bardzo niewielu) wkłada całe swoje serce w swoją pracę. Ma wiele pomysłów na prowadzenie zajęć i naukę, ma niesamowitą wiedzę i ogrom materiałów, które pomagają uczniom w nauce. Przy okazji niczego nie narzuca, tylko proponuje, a uczeń decyduje jaka forma mu odpowiada. Na zajęciach była zawsze przemiła atmosfera! Po kilku miesiącach nauki czułam się przy niej jak przy dobrej znajomej, a nie korepetytorce ;-) (Co, oczywiście, w żaden sposób nie wpływało negatywnie na profesjonalizm Pani Beaty). Pani Beata jest niesamowicie cierpliwa i jeśli jest taka potrzeba, to tłumaczy po kilka razy dane zagadnienie. Ponadto, Pani Beata potrafi wyjść na przeciw oczekiwaniom uczniów i tak jak w moim przypadku - zgodziła się wprowadzić do naszych zajęć angielski prawniczy, co było bardzo miłym zaskoczeniem!
Polecam Panią Beatę z całego serca każdemu, kto chce się w dość krótkim czasie dobrze nauczyć języka angielskiego ;-) Jest to najlepsza korepetytorka jaką do tej pory spotkałam! I na pewno sama jeszcze do niej wrócę! ;-)
Pozdrawiam!
Karolina

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Do Pani Beaty poszłam w 3 klasie technikum. Moja znajomość z języka angielskiego była zerowa, jedynie podstawowe słowa, typu przedstawić się lub powiedzieć że lubię czytać. Chodziłam do Pani Beaty raz w tygodniu na godzinę lub półtorej. Pomoc Pani Beaty była niesamowita, ponieważ mój poziom angielskiego naprawdę się ogromnie poprawił, wcześniej o przeczytaniu tekstu ze zrozumieniem w języku angielskim była czarną magią, natomiast teraz bez problemu daje sobie radę. To były najcieńsze dwa lata w życiu, żeby nadrobić wszystkie zaległości, ale się udało. Zdałam maturę i czuję się na siłach porozmawiać z obcokrajowcem. Wiadomo, że też dawałam dużo z siebie, lecz akurat ja potrzebowałam nauczyciela który jest naprawdę cierpliwy, który będzie tłumaczył do skutku, aż zrozumiem. Serdecznie polecam osobom którzy potrzebują małej pomocy ale też tym którzy mają problem taki jaki ja miałam z dużymi zaległościami lub osobie która po prostu ma problem z nauką języka angielskiego. Pani Beata jest młodą, cierpliwą oraz bardzo pogodną osobą, bez problemu można się też dogadać w razie problemów lub jakiś zastrzeżeń.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Do Pani Beaty zgłosiłam się z prośbą o pomoc w przygotowaniu mnie na egzamin ustny na poziomie C1 na Politechnice Łódzkiej. Miałam przygotowaną swoją wersję prezentacji, którą "doszlifowałyśmy" w ciągu naszych trzech spotkań po 1,5h. Na spotkaniach pracowałyśmy nie tylko nad poprawnością gramatyczną tekstu, ale również nad wymową poszczególnych słówek. Otrzymałam także materiały dodatkowe z których mogłam przygotować się do rozmowy wstępnej na egzaminie. Dzięki lekcjom uniknęłam zbędnego stresu i zdałam egzamin bardzo dobrze. Atmosfera na zajęciach jest świetna i naprawdę polecam korepetycje u Pani Beaty.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Pani Beata to jeden z najlepszych nauczycieli jakich znam. Zgłosiłam się na korepetycje 3 miesiące przed certyfikacją na PŁ, mój poziom z języka angielskiego nie był najlepszy, a perspektywa zdania egzaminu zdawała się niemal nieosiągalna (szczególnie część ustna). Jednak po 3 miesiącach dosyć intensywnej pracy z Panią Beatą egzamin zdałam. Serdecznie polecam wszystkim studentom i nie tylko tę nauczycielkę, z pewnością nikogo nie zawiedzie. Miła atmosfera i bardzo dużo zaangażowanie ze strony nauczycielki. :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pani Beata to najlepszy i najskuteczniejszy nauczyciel angielskiego z jakim do tej pory się spotkałam. Matura podstawowa i rozszerzona( mino braku profilu rozszerzonego w szkole) poszła mi świetnie. Dodatkowo Pani Beata jest ogromnie sympatyczna i wyrozumiała. Polecam :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Ilona
Gorąco polecam zajęcia z panią Beatą. To znakomity lektor o ogromnej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej. Każda lekcja to produktywnie i miło spędzony czas. Mogę dodać, że jest najskuteczniejszym nauczycielem języka angielskiego z jakim do tej pory miałam okazje współpracować.
Celem moich spotkań z panią Beatą było doskonalenie umiejętności mówienia i prowadzenia konwersacji oraz rozszerzenie zasobu słownictwa. Pani Beata pomogła mi przełamać przysłowiową blokadę i strach przed mówieniem, a także sprawiła że jestem bardziej pewna siebie.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Zajęcia prowadzone w przyjaznej, bezstresowej i profesjonalnej atmosferze. Pani Beata to bardzo pozytywna, cierpliwa i wymagająca nauczycielka. Na zajęciach duży nacisk kładzie na prawidłową wymowę, co jest bardzo ważne. Poza tym mnóstwo materiałów, książek i kserówek na każdej lekcji. Szczerze polecam! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2018

Na zajęcia do Pani Beaty uczęszczałem przez ponad pół roku w celu przygotowania się do egzaminu CAE. Głównie korzystaliśmy z książek GOLD advanced 2015 - podręcznik i ćwiczenia. Zajęcia prowadzone były w sposób profesjonalny i w miłej atmosferze. Warto również dodać, że ja, jako uczeń, miałem duży wpływ na zakres i wygląd zajęć, co z pewnością przełożyło się na większe postępy w nauce, a szczególnie na polu konwersacji. Byłem pozytywnie zaskoczony przykładaniem tak dużej wagi do wymowy, co niestety przez wielu nauczycieli jest traktowane po macoszemu. Podobało mi się również holistyczne podejście do ucznia, czyli nie tylko nacisk na samą naukę, ale także poznawanie metod uczenia się, czy pokazanie wielu ciekawych źródeł, skąd można czerpać wiedzę o języku i kulturze. To wszystko zmieniło moje nastawienie do języka angielskiego i nie traktuję tego już jak przykry obowiązek.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Szczerze polecam zajęcia z Panią Beatą. Chodziliśmy na lekcje we dwoje- z chłopakiem. Zajęcia były zawsze interesujące i dobrze przygotowane. Dostaliśmy ogrom materiałów do pracy na zajęciach i poza nimi. Pani Beatka to bardzo kontaktowa, radosna i pozytywna osoba. Bardzo żałujemy, że musieliśmy przerwać zajęcia ale jeśli tylko będzie to możliwe to na pewno do Pani wrócimy! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Gorąco polecam lekcje z Panią Beata perfekcyjnie przygotowana do każdych zajęć, duża wiedza i zaangażowanie, masa materiałów książek i innych potrzebnych narzędzi do nauki .

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Gorąco polecam korepetycje z Panią Beatą. Indywidualne podejście, dobre przygotowanie i otwartość na oczekiwania ucznia. Dobre zajęcia. Polecam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Beaty! Moje wszystkie wymagania oraz oczekiwania zostały spełnione. Przygotowywałam się z Panią do matury przez 2 lata (2 razy w tyg. po 1,h) przez co egzamin zdałam ze świetnym wynikiem. Przerobi​łyśmy całe repetytorium Express Publishing​ oraz wiele dodatkowych materiałów z innych książek, m.in Focus B2 i B2/B2+ testy maturalne a także konwersację dzięki czemu moje umiejętności są teraz na wysokim poziomie. Ponad to atmosfera na zajęciach zawsze była bardzo przyjemna! Pozdrawiam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 września 2017

Pani Beata to świetny nauczyciel, zawsze była przygotowana do spotkania i w wolnej chwili ponad programowo wysyłała na maile artykuły niezbędne do napisania jakieś pracy. Mimo, że byłem tymczasowym gościem, to 2 tygodnie były jak najbardziej pomocne i udało się zaliczyć bardzo wysoko egzamin z j.angielskiego na Uniwersytecie Łódzkim (marketing). Na zajęciach przede wszystkim przygotowywaliśmy się do egzaminu ustnego oraz korzystaliśmy z książki Market Leader B1.

W kwestii mojej oceny pozostawiam tylko mały minusik za stawkę godzinową, która jest dość wysoka mimo wszystko za oferowany tok nauczania. Czas gonił, więc człowiek nie marudził, ale nie nastawia to pozytywnie do dłuższej współpracy.

Dziękuje bardzo za super współpracę :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Pani Beata jest baaardzo pozytywną osobą, jednocześnie niezwykle wyrozumiałą, zaangażowaną i pełną pasji panią korepetytor! Polecam każdemu, kto szybko pragnie poprawić swój angielski w miłej atmosferze!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Polecam w 100 % korepetycje u Pani Beaty . Bardzo przyjemna atmosfera i pełen profesjonalizm. Dzięki Pani Beacie zdałem egzamin z Angielskiego na poziomie B2 na PŁ. Dziękuje jeszcze raz za pomoc ;)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Witam. Chcialabym z calego serca polecic wszystkim Pania Beatke. Jest niezwykle sympatyczna, energiczna, wyrozumiala i cierpliwa osoba, ale co najwazniejsze potrafi naprawde szybko nauczyc jezyka angielskiego. Jest niesmaowicie przygotowana do kazdego spotkania co pozwala wyniesc z kazdej lekcji maximum wiedzy, slowek i trikow, ktore pozwola nam na dlugo zapamietac to czego sie nauczylismy. To najlepszy wybor, polecam !!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Panią Beatą. Wspaniąła kobieta, w pełni sprawdza się w swoim zawodzie i przede wszystkim kocha nauczać. Oferuje wiele pomocy naukowych, które są naprawdę przydatne. Mój angielski znacznie poprawił się już po paru lekcjach z Panią Beatką. Sprawiła Pani, że polubiłam ten język i z chęcią się go uczyłam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

Przemiła,wyrozumiała,cierpliwa profesjonalistka. Pani Beata posiada wysokie kwalifikacje i ogromne zasoby wiedzy,którymi dzieli się z uczniami. Jestem bardzo wdzięczna za indywidualne podejście oraz dostosowanie do moich potrzeb. Serdecznie polecam współpracę z Panią Beatą ! ;-)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Bardzo pozytywnie oceniam zajęcia Beaty- gramatyka, mówienie, rozumienie ze słuchu i pisanie- ćwiczyłyśmy wszystkie sprawności, Beata kładła duży nacisk na tak istotne dla mnie mówienie.
Dzięki nauce u Beaty przestałam bać się mówienia w języku angielskim, to najważniejsze!

Serdecznie polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Świetnie mi się z nią współpracowało. Już na wstępie zajęć zaproponowała podręcznik oraz tok nauki odpowiadający moim potrzebom. Zajęcia przebiegały w bardzo pozytywnej atmosferze, sporo się nauczyłem.

avatar
Jadzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2017

Uczęszczałam do Pani Beaty przed maturą. Bardzo dobrze zorganizowane zajęcia, pełno energii, uśmiechu i przede wszystkim bardzo dobre wykształcenie i podejście do ucznia. Dzięki tym lekcjom zdalam mature ustną z języka angielskiego na 85%, podstawę na 96% i rozszerzenie na 66%, dlatego z pewnością polecam Panią Beatę. Dzięki tym lekcjom ttakże poszerzylam moje slownictwo i poprawilam wymowę. Bardzo polecam! :))

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2016

Jestem tegoroczną maturzystką, na zajęcia zaczęłam chodzić w listopadzie ubiegłego roku. Jest to krótki okres dla kogoś kto ma zaległości i chce zdawać rozszerzenie, ale Pani Beata dobrze sobie z tym poradziła. Dostałam dużą ilość materiałów od kserówek, poprzez skany np. podręczników, do polecenia dobrych repetytoriów i tablic. Przerobiłyśmy wiele testów pisemnych oraz ustnych. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb, bogate w różne, często zabawne przykłady dla lepszego zapamiętywania danych zagadnień, prowadzone były w miłej atmosferze i zapewniam, że nie chce się na nich spać ;D. Zdecydowanie polecam :).

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Bardzo sympatyczna korepetytorka. Przygotowywała mnie do egzaminu z IELTS na skype. Do zajec byla dobrze przygotowana, wskazała mi przydatne materiały na youtube. Moje prace testowe do egzaminu pisemnego czytała starannie i dala mi duzo cennych wskazówek. Zawsze punktualna i rzetelna. Polecam.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Witam! Jestem studentką PŁ i na zajęcia do Pani Beaty uczęszczałam przez 3 miesiące. Głównym celem było zaliczenie ostatniego bloku z języka angielskiego, na którym wymagane było zdanie próbnego egzaminu ustnego. Nie tylko udało mi się zaliczyć semestr na 4, ale również zdać egzamin na poziomie B2. Pani Beata jest bardzo miła i systematyczna, a zajęcia odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam:-)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Bardzo sympatyczna korepetytorka. Dzięki niej poprawiłem oceny z języka angielskiego w I klasie liceum. Poszerzyłem znacznie swoje słownictwo a gramatyka nie jest już dla mnie żadnym problemem. Bardzo dziękuję Pani Beacie i polecam każdemu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2016

Uczęszczałem na zajęcia do Pani Beaty przez 2 miesiące chcąc przygotować się do certyfikatu z języka angielskiego na poziomie B2 zdawanego na Politechnice Łódzkiej. Przystąpiłem do tego egzaminu 3 razu bez powodzenia. Przygotowując się 4 raz uczęszczałem na zajęcia do Pani Beaty, która pomogła mi poprawić robione przeze mnie błędy gramatyczne podczas pisania formalnych listów oraz dokładnie objaśniła format obowiązujący w tych listach. Szczegółowość prowadzonych zajęć wyeliminowała moje rutynowe błędy, które obniżały mój końcowy wynik na egzaminie. Testy które udostępniała mi Pani Beata poszerzyły moją wiedzę językową, a także poprawiły zdolność czytania ze zrozumieniem i słuchania. Podczas przygotowania do testu ustnego ćwiczyliśmy dialogi oraz wypowiedzi stymulowane na różne tematy co wyeliminowało robione przeze mnie błędy podczas tej wypowiedzi, a w efekcie zapewniło mi zdanie całego testu i osiągnięcie certyfikatu B2 za co jestem bardzo wdzięczny Pani Beacie.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2016

Bardzo miła, sumienna i skuteczna nauczycielka :) Ma elastyczne, bezstresowe podejście do ucznia, kładzie duży nacisk na prawidłową wymowę. Pełna entuzjazmu i dobrej energii ;) Pomogła mi przełamać barierę w mówieniu o życiu codziennym i Business English. Przez ponad rok zrealizowałyśmy wybrane przeze mnie tematy z książki Business Result Intermediate i Upper-Intermediate oraz materiały dodatkowe.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2015

Witam, jestem absolwentką logistyki Uniwersytetu Łódzkiego. Jestem zadowolona ze współpracy z Beatą, pomagała mi szlifować umiejętności językowe i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Udzielała mi cennych wskazówek i rad, jest bardzo sympatyczna i otwarta :) Korepetycje w bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2015

Jestem studentką towaroznawstwa na PŁ. Chodziłam do Beaty na zajęcia, żeby przygotować się do egzaminu ustnego z angielskiego. Polecam ze skorzystania z pomocy Beaty, może i Wam pomoże:)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2015

Hej! Jestem tegoroczną maturzystką. Zawsze byłam rczej dobra z angielskiego, lecz uznałam, że lekcje w liceum są niewystarczające, żeby dobrze przygotować się do matury rozszerzonej, więc we wrześniu zgłosiłam się do Beaty. Uczyłyśmy się razem do maja 1,5 h w tygodniu z repetytorium do matury rozszerzonej Express Publishing (fioletowa) oraz przerabiałyśmy testy do matury ustnej. Maturę ustną zdałam na 87%, maturę z podstawy na 96% a rozszerzenie na 90%. Lekcja zawsze zaczynała się od zestawu zadań na część ustną około 20 min. Potem Beata pytała mnie ze słówek. Następnie był realizowany materiał z repetytorium, sprawdzałyśmy pracę domową, wyjaśniałyśmy wątpliwości, a potem robiłyśmy dalej zadania. Omówienie jeszcze raz jakiegoś zagadnienia nigdy nie było problemem ponieważ Beata zawsze była do tego przygotowana. Przez cały czas trwania naszej współpracy napisałam 8 prac, które zawsze były dokładnie omawiane i ocenione według kryteriów jakie są na egzaminie maturalnym.
Serdecznie polecam Beatę jako korepetytora języka angielskiego ponieważ w parze z ogromną wiedzą na temat tego języka dostaniecie wielką dawkę pozytywnej energii i humoru. Dzięki temu lekcje są wielką przyjemnością :D

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Pani Beata pomogła mi się przygotować do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym, który zdałam na 94 procent i bardzo się cieszę :) Lekcje z Panią Beatą ogromnie się różnią od tych w szkole na plus :) Potrafi cierpliwie i wesoło tłumaczyć. Odrabiałyśmy prace domowe itp. Poza tym przerabiałyśmy repetytorium do egzaminu i dużo kserówek z gramatyki. Lekcje przebiegały w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję :)

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2015

A success.
I come from Spain and I needed to improve my English for my new labour stage in Poland and the result is excellent.
She has a lot of pedagogical material and adapts the lessons to your individual needs, in my case it is very connected with a business world.

She offers a flexible schedule, customized lessons and a nice atmosphere of work.
100% Recommended

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Beatą. Zajęcia są dynamiczne i ciekawe. Polecam naukę angielskiego pod opieką Pani Beaty, ponieważ atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna i naprawdę można dużo wynieśćz zajęć

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Obecnie kończę drugi rok Psychopedagogiki na Uniwersytecie Łódzkim. Beata pomagała mi od pierwszego roku w odrabianiu lekcji z angielskiego z podręcznika "Language Leader Intermediate" a potem w przygotowaniu do egzaminu pisemnego i ustnego z angielskiego w semestrze zimowym, który udało mi się zdać :) Bardzo polecam Beatę jako nauczyciela :) Bardzo miło leci czas na zajęciach. Beata dobrze uczy i jest życzliwa :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Jestem studentką czwartego roku na kierunku Zarządzanie. Beata pomagała mi poszerzyć moją wiedzę z zakresu Business English, Speakingu, sprawdzała moje prace pisemne zadawane na studiach oraz przygotowywała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, pisania CV i listu motywacyjnego. Bardzo podoba mi się jej sposób tłumaczenia i zaangażowanie. Beata jest osobą bardzo pozytywną i sympatyczną przez co każde zajęcia były przyjemne :) Bardzo polecam i wracam w październiku!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2015

Witam, jestem studentem Elektrotechniki na Politechnice Łódzkiej, Beata przygotowywała mnie do zajęć z angielskiego na podstawie podręcznika "Business Result" Intermediate oraz kserówek z zajęć. Stałym elementem każdych zajęć była praca nad słownictwem oraz konwersacje. Zajęcia uważam za bardzo pomocne a Beatę za skutecznego, cierpliwego i miłego nauczyciela.Zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć oraz systematyczna. Szczerze polecam :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2015

Jestem studentką trzeciego roku, kierunku Informatyka Stosowana na Uniwersytecie Łódzkim. Z Beatą ćwiczyłyśmy słowotwórstwo, przykładowe testy, powtarzałyśmy czasy gramatyczne, passive voice i reported speech do egzaminu pisemnego na poziomie B2. Beata pomogła mi się również przygotować do egzaminu ustnego, którego treścią była fotografia cyfrowa. Egzamin pisemny zdałam na 4, ustny na 4. Polecam Beatę jako nauczyciela angielskiego, ponieważ jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć oraz systematyczna. To bardzo promienna i pozytywnie nastawiona do świata osoba, dlatego zachęca do nauki angielskiego. Zajęcia upływają w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z wyboru Beaty na nauczyciela angielskiego, ponieważ w bardzo krótkim czasie pomogła mi opanować duży zakres materiału.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2015

Polecam. ;)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2015

Z uwagi na międzynarodowe środowisko, potrzebowałem podszlifować swoje umiejętności. Beata to bardzo pozytywna, rzetelna osoba. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Program bardzo szczegółowo dostosowany do indywidualnych potrzeb. Na początku współpracy wspólnie układany jest program zajęć, tak aby zrobić znaczący postęp. Każde zajęcia są perfekcyjnie przygotowane. Dodatkowo bardzo sumienna i wymagająca. Motywuje do działania.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2014

Jestem studentem drugiego roku na kierunku Zarządzanie na Politechnice Łódzkiej. W poprzednim roku niestety nie zdałem egzaminu z angielskiego na poziomie Intermediate z Business English. Korzystaliśmy z książki „Business Result”. We wrześniu udało mi się zaliczyć ten egzamin na czwórkę dzięki pomocy Pani Beaty.
Na korepetycje chodziłem trzy miesiące raz w tygodniu na dwie godziny. Pani Beata przygotowywała mnie na podstawie podręcznika, pod kątem egzaminu. Przerabialiśmy jeszcze raz dokładnie zagadnienia z książki, wszystkie czytanki i ćwiczenia. Był duży nacisk na słownictwo, z którego byłem odpytywany na początku każdych zajęć. Polecam Panią Beatę za jej sumienność i sympatyczne podejście do ucznia

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2014

Pani Beata jest bardzo dobrą nauczycielką języka angielskiego! Jestem starszą już osobą i przyswajanie nowych słówek angielskich, gramatyki i czasów nie jest dla mnie prostą sprawą, ale Pani Beata tłumaczy z wielką cierpliwością. Uczy mnie już od roku i sprawia mi to wielką przyjemność. Do lekcji jest zawsze przygotowana. Zadaje ćwiczenia i nie odpuszcza, odpytuje.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2014

Prowadzę firmę związaną z szeroko rozumianą branżą e commerce. Językiem Angielskim posługuję się głównie w obszarze biznesowym zarówno w mowie jak i w piśmie.
Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Beaty w miarę krótkim czasie zauważyłem duży progres (zresztą nie tylko ja).
Pani Beata jest osobą która potrafi przygotować zajęcia do moich potrzeb z ogromną ilością materiałów oraz ćwiczeń.
Zwraca uwagę na akcent co wbrew pozorom jest bardzo ważne.
Bardzo polecam korepetycje u Pani Beaty.

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2014

Jestem biznesmenem w handlu międzynarodowym i angielski jest mi potrzebny na co dzień w kontaktach z dostawcami i klientami. Miałem już podstawy angielskiego i próbowałem uczyć się sam, ale wiadomo, jak to jest. Potrzebowałem korepetytora, który sprawnie nauczy mnie mówić, nie zanudzi mnie szczegółami a jednocześnie dobrze wytłumaczy najważniejsze elementy gramatyki, będzie dobrze zorganizowany i sumienny. Pani Beata to strzał w dziesiątkę! Bardzo polecam. Zawsze przygotowana, miła uśmiechnięta. Widać, że lubi, to co robi, takiego skupienia i koncentracji, no i cierpliwości do mnie to nikt nie miał :) Od razu przełamaliśmy komunikacyjne lody i ani się obejrzałem, zacząłem mówić i rozumieć. Pani Beata zmotywowała mnie, uwierzyła we mnie i pokazała jak się uczyć. Przerobiliśmy wiele różnych materiałów, Business English Intermediate i życie codzienne, wszystko Pani Beata tłumaczyła mi spokojnie i cierpliwie, tak że się nie tremowałem i bardzo dużo wynosiłem z lekcji. Widzę ogromne postępy w mojej pracy, w czasie targów, rozmów telefonicznych itp. i jestem zadowolony z tej współpracy. Pani Beata to nauczycielka na 6+ !

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2014

Urozmaicone i dostosowane do potrzeb, zarówno w kwestii gramatyki, słownictwa jak i samej formy prowadzenia zajęcia odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze. Rzetelna, komunikatywna zawsze przygotowana do lekcji oraz skora do pomocy. Otwarta na indywidualne potrzeby ucznia, które realizowane są w trybie natychmiastowym. Jednak również wymagająca, sumienna i mobilizująca do nauki. Polecam, ponieważ naprawdę warto być w rękach nauczyciela, który wykonuje swój zawód z pasją i zaangażowaniem

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2014

Sympatyczna, bezproblemowa, zawsze uśmiechnięta i bardzo otwarta. Potrafi przekazać wiedzę. Każde zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrze i doskonale przygotowane. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.