Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Gliwice (Stare Gliwice)

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem uczennicą technikum, chętnie udzielę korepetycji dzieciakom ze szkoły podstawowej. Jestem miłą, staranną osobą, dobrze się uczę,  angielski nie sprawia mi wielkich problemów, a szczególnie gramatyka jest dla mnie czymś bardzo przyjemnym. Dni i godziny lekcji ustalam z każdym indywidualnie :) W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt, chętnie odpowiem :) Gdyby się zdarzyło, że nie odbiorę telefonu, to oddzwonie jak tylko będę mogła :)
 Nr telefonu 
726-040-407

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.