Natalia Piaskowska

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
Online
Sokółka
Wysokie Mazowieckie
Zambrów
Bielsk Podlaski
Grajewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne korepetycje! Posiadam doświadczenie i skuteczność w nauczaniu. Dostosowuje program do indywidualnych potrzeb ucznia, pomagając zrozumieć trudne zagadnienia. Zapewniam przyjazną atmosferę i skuteczne metody nauki. Wspieram w nauce wszystkich poziomów. 

Oferuję również wsparcie w różnych dziedzinach edukacyjnych, w tym w pracach domowych, przygotowaniu do sprawdzianów oraz pisaniu prac dyplomowych i prezentacji maturalnej. Moje usługi obejmują szeroki zakres przedmiotów.. Dzięki mojej pomocy, uczniowie i studenci mogą zyskać pewność siebie oraz osiągnąć lepsze rezultaty w nauce.

Zadzwoń pod numer telefonu: 602468111 , aby umówić się na lekcje. Gwarantuję szybkie postępy i osiągnięcie celów edukacyjnych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.