Joerg Giessler

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Joerg Giessler

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/568 opinii
Dla użytkownika Joerg Giessler

O mnie

Jestem nativespeaker i inżynierem biomedycznym - native speaker. Mieszkam od kilku lat we Wrocławiu. Urodziłem się w Niemczech (Muensterland) i język niemiecki jest moim językiem ojczystym. Oprócz języka niemieckiego bardzo dobrze mówię po angielsku i po polsku. Prowadzę własną firmę w Polsce i mam doświadczenie w posługiwaniu się językiem niemieckim w medycynie, ekonomii i technice. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty i bardzo lubię prowadzić z ludźmi konwersacje na różne tematy. Interesuję się historią i architekturą (szczególnie Śląska), publikuję zdjęcia i artykuły na Facebooku. Lubię uczyć się innych języków, znam w stopniu podstawowym języki francuski, rosyjski, holenderski oraz włoski. Przede wszystkim jednak lubię uczyć innych!Specjalizuję się w: MEDYCYNIE, BIZNESIE, ENGINEERINGPrzygotowanie do obowiązkowego egzaminu z języka niemieckiego medycznego, przeprowadzanego (na poziomie C1) w izbach lekarskich w Niemczech. Na zajęciach ćwiczone są następujące umiejętności:1. Symulowana rozmowa między lekarzem a pacjentem (20 minut)

2. Sporządzenie typowej karty informacyjnej (30 minut)

3. Symulowana rozmowa pomiędzy lekarzami - kolegami (10 min)Aby podejść do obowiązkowego egzaminu z języka niemieckiego medycznego w izbie lekarskiej w Niemczech - należy mieć zdany egzamin z języka niemieckiego minimum na poziomie B2. Przygotowuję również do tego certyfikatu. Zapraszam na lekcje.EKONOMII i BIZNESuczę układania i pisania biznesplanu, fakturowania, słownictwa związanego z rachunkowością, rozmowami kwalifikacyjnymi, rozmowami handlowymiTECHNICEudzielam pomocy w pisaniu prac magisterskich w j.niemieckim, uczę języka technicznego, pomagam w wypełnianiu technicznych dokumentów, ćwiczę z kursantami przeprowadzanie specjalistycznych dialogówTez zrobie Tłumaczenia i korekty tłumaczeń z zakresu biznesu, medycyny, technologii i kontraktowania

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1985 - 07.1991
University of Applied Science, Aachen
Biomedical Engineering
Kursy i szkolenia
04.2004
Patent techniczny
06.2005
Patent techniczny
05.2006
Business Plan Competition Winner
04.2007
Patent techniczny - medyczny
10.2010
Mistrz Start-Up Landu Hessen 2010 - Nagroda przedsiębiorca
10.2012
Business Plan Competition Winner
07.2015
Gimnazjum - Metodyka i Dydaktyka
07.2016
Liceum - Metodyka i Dydaktyka
07.2017
Gimnazjum - Metodyka i Dydaktyka
11.2017
Kurs Fotostory
12.2017
Einsatz von Apps im Unterricht
07.2018
Lyceum - Metodyk i Dydaktyka
Doświadczenie
01.2005 - aktualnie
firma Articomed
Prowadzenie firmy
07.2014 - aktualnie
Nativespeaker Deutsch
Cztery lata nauczania w różnych firmach i instytucjach. Branże: IT, opieka zdrowotna, dystrybucja, marketing i prawo

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 68
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Z Panem Joergiem przygotowywałam się przez prawie 3 miesiące do egzaminu FSP w Rostocku, który udało mi się zdać za pierwszym razem. Bardzo mi pomógł usystematyzować wiedzę, zaznajomić z przebiegiem egzaminu oraz mogłam w praktyce przećwiczyć wszystkie jego części w bardzo miłej atmosferze. Pan Joerg ma duże doświadczenie pod kątem przygotowywania uczniów do egzaminu FSP, jest w pełni zaangażowany i dysponuje pomocnymi materiałami. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2023

Polecam zajęcia z Panem Jörgiem. Przygotowywał mnie zarówno do egzaminu C1 jak i FSP. Pan Jörg w przemiły sposób tłumaczył wszystkie zawiłości językowe i zawsze podsyła dodatkowe materiały. Pozwala to zgłębić słownictwo z wielu dziedzin. Liczne rozmowy na różne tematy ( historia, geografia, ekonomia, sytuacja polityczna, oczywiście medycyna) sprawiły, że na prawdę czuje się pewnie kiedy mówię po niemiecku.

articomed

Herzlichen Dank Magda,

Was war das Thema Deiner Prüfung?

Gruss

Jörg

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2023

Jeśli szukasz nauczyciela, który bardzo dobrze przygotuje Cię do egzaminu FSP, to nie musisz już szukać dalej. Pan Jörg ma ewidentnie duże doświadczenie w tym temacie i służy również wieloma przydatnymi radami odnośnie planowania stażu w Niemczech. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2023

Polecam lekcje z Jörgiem, który umiejętnie dobiera tematykę i materiały tak, aby lekcje były ciekawe. Tematyka lekcji jest zróżnicowana i dostosowana do oczekiwań, od ciekawostek historycznych poczynając na tematach gospodarczych kończąc.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2022

Polecam lekcje z p. Jorgiem jako wsparcie w przygotowaniu do pracy medyka w krajach niemieckojęzycznych. 100% po niemiecku, tematyka ukierunkowana na egzamin i codzienną pracę z pacjentem

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Joerg przygotowywał mnie do FSP w Rostock, z jego pomocą udalo się zdać za pierwszym razem. Bardzo przyjemne zajęcia, realistyczne Anamnesegespräch i Arzt Arzt Gespräch (na uwagę zasługuje talent aktorski joerga). Arztbriefy sprawdza razem podczas zajęć online - także w sposób zrozumialy, pouczający i przyjemny. Ogólnie polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnego przygotowania do FSP.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2022

Z Jörgiem przygotowywałam się do FSP w Potsdamie. Super jest to, że wychodzi poza schematy w sposób, który zmusza do rozwijania kompetencji językowych.
Oczywiście oprócz tego trzeba zaznaczyć, że atmosfer jest bardzo miła.
Polecam jako przygotowanie przed egzaminem :)

articomed

Danke Alicja

avatar
Viktoriia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Przygotowywałam się z Joergiem do FSP. Robiliśmy bardzo rozwijające symulacje egzaminu, zawierające sytuacje krytyczne, które często pojawiają się na egzaminie i wymagają szybkiej i trafnej reakcji. Do tego w wywiad były wplatane naturalne niemieckie powiedzonka i słówka, których raczej się nie spotyka u polskich lektorów.
Joerg bardzo dokładnie sprawdza część pisemną egzaminu, każdy błąd gramatyczny został mi wytłumaczony, a do tego w bonusie stylistyczne poprawki.
Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze i są dostosowane do potrzeb i poziomu. W miłym gratisie dostałam dużo zachęty i motywacji do dalszej nauki języka.
Polecam z całego serca!

articomed

Danke. Aber Du warst aber auch eine fleißige und talentierte Schülerin! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2022

Jorge przygotowywał mnie do Fachsprachprüfung. Potrzebowałam szybkiej i intensywnej nauki. Zajęcia z Jorgiem zapewniły mi błyskawiczne postępy, nauka była przyjemnością, a sam nauczyciel ma wspaniałą osobowość, więc chce się spędzać z nim czas. Polecam z całego serca!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2022

Z Joerge miałam tylko kilka doszlifowujących lekcji przed FSP ale bardzo je sobie cenie. Pozwoliły podsumować wiedzę i poczuć się pewniej przed samym egzaminem.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2022

Z Joregiem przygotowywałam się do egzaminu medycznego FSP. Oczywiście ponad roczne przygotowania zakończyły się sukcesem. Zajęcia były bardzo przyjemne i konkretne oraz dopasowane do moich potrzeb. Joerg pomagał mi również w pisaniu CV oraz formalnościach zdobycia aprobacji jako lekarz w Niemczech. Ma bardzo dużo doświadczenia w tej dziedzinie, ogrom materiałów.
Szczególnie polecam lekcje, jeśli ktoś planuje pracować w branży medycznej w krajach niemieckojęzycznych. Mało jest dobrych korepetytorów z taką wiedzą w tej dziedzinie.

articomed

Dankeschön Natalia. Viel Glück bei der Spezialisierung

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Jestem po kilkumiesięcznym kursie języka niemieckiego przygotowującym do egzaminu FSP. Polecam gorąco korepetycje z Jörgem. Jest kładziony nacisk na aspekty praktyczne i wzmocnienie umiejętności komunikacyjnych, zajęcia przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze i są okazje do porozmawiania na różne tematy. Rozmowy z Jörgiem dają możliwość zapoznania się również z potocznymi słownictwem i odsłuchania się z językiem w wykonaniu nativspeakera. Egzamin udało się zdać za pierwszym podejściem.

articomed

Vielen Dank Lukasz

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Jörgiem. Współpracujemy od 3 miesięcy i już po paru tygodniach widziałam wyraźną różnicę w mojej biegłośći językowej. W moim przypadku zajęcia polegają na odświeżeniu języka obcego po przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim. Jörg stawia na konwersacje, a nie szkolne wałkowanie ćwiczeń i gramatyki. Wyróżnia go indywidualne podejście, wesołe usposobienie i otwartość. Zajecia są różnorodne i dopasowane do potrzeb i zainteresowań ucznia/kursanta. Szczerze polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2022

Z Joergiem współpracuję od lutego-2021. Zdecydowałam się na zajęcia u Joerga, aby spróbować nowego podejścia do nauki. Wcześniejsze moje doświadczenie z nauką j.niem. prowadzoną przez polskich nauczycieli opierało się na gramatyce i podręcznikach. W rezultacie ciągle oscylowałam między A2 a B1 nigdy nie przełamując progu komfortu rozmowy. Joerg do każdego ucznia ma indywidualne podejście. Na moją prośbę, ze mną prowadzi dyskusje na bieżące tematy. Obecnie więcej już rozumiem z niemieckiego radia czy gazet. Niezmiernie cieszę się z postępu.

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Polecam zajęcia z Joergiem. W trakcie zajęć rozmawiamy na tematy: ekonomiczne, polityczne, historyczne oraz dotyczące bieżących tematów na świecie, co jest bardzo interesujące jak również pomaga mi sie wiele nauczyć. Zajęcia z Joerg naprawde pomogaja rozwijac bieglosc w porozumiewaniu sie jezykiem niemieckim.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Joergiem. Prowadzimy rozmowy na różne tematy: ekonomiczne, polityczne, historyczne oraz dotyczące bieżących tematów na świecie. Joerg jest niesamowicie otwartym człowiekiem, pełnym pasji i zainteresowań. Zajęcia niemieckiego z nim to prawdziwa przyjemność.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2021

Z Joergiem 4 lata temu przygotowania do egzaminu FSP przebiegły bezproblemowo, a teraz udalo się zdać egzamin na zakończenie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Pan Joerg zapewnia korektę w wymowie i piśmie, która jesy niezbędna, żeby porozumiewać się w języku niemieckim na najwyższym poziomie. Polecam

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z panem Jorgiem wszystkim, którzy chcą przygotować się do certyfikatów Goethe lub egzaminu FSP. Kiedy zgłosiłam się do Jorga na zajęcia miałam przed sobą perspektywę egzaminu C1 w czerwcu i nie potrafiłam poprawnie zbudować złożonej wypowiedzi czy zdania, mimo kilku zaliczonych kursów z niemieckiego. Po zaledwie 5 miesiącach przygotowań udało mi się zdać certyfikat na poziomie C1 za pierwszym razem i uzyskać wynik 100% z części z mówienia, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Jestem przekonana, że gdyby nie te zajęcia nie zdałabym tego egzaminu. Bardzo dziękuję! Teraz będę kontynuować moją naukę przygotowując się do egzaminu FSP :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam pana Joerga! Przez pół roku nauki nauczyłam się dużo więcej niż zdołałam się nauczyć w szkole. Super podejście, zajęcia prowadzone w interesujący i angażujący sposób. Jeśli chcecie świetnie mówić po niemiecku - zapraszam!

avatar
JOANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2021

Postanowiłam wrócić do nauki języka niemieckiego, po wielu latach, nie bez obaw. Okazało się, że niesłusznie. Joerg postawił na konwersację , po prostu.
Z każdą lekcją rozmowa układa się sprawniej... )
Dodatkowo polecił bardzo ciekawe, dostępne w sieci, materiały, do nauki słownictwa i gramatyki.
Polecam, mając poczucie dobrze zainwestowanego czasu i pieniędzy:)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Bardzo polecam, zdałam FSP za pierwszym razem. Jörg ma duże doświadczenie w przygotowywaniu do FSP. Na korepetycjach przerabialiśmy każdą część egzaminu. Jako rodowity Niemiec zna wszystkie zwroty z mowy potocznej, które mogą was zaskoczyć na egzaminu. Dlatego jeżeli chcesz.dobrze przygotować i zdać egzamin bez stresu to nie ma lepszego wyboru !:)

avatar
Ela K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Jorg is passionate about German teaching and classes with him are never boring. He has a lot of experience and knows loads of interesting materials/movies/cultural programs etc. which make learning German a very enjoyable journey, also outside of the class. Jorg also shows great deal of flexibility that allows every student to adapt the class to their needs (including legal, medical and economy language). Since he speaks both English and Polish (and is familiar with Polish culture either), it is very enjoyable to exchange with him on all kinds of topics, as he not only knows the equivalent of the words in Polish/English (if needed), but is a great partner for discussion.

articomed

Danke :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Inżyniera najlepiej zrozumie drugi inżynier. Zależało mi na rozwinięciu technicznego języka niemieckiego i z Jörgiem udało się to w 100%. Serdecznie polecam zwłaszcza osobom chcącym rozwinąć język niemiecki używany przez inżynierów.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2020

Jörg to świetny nauczyciel, którego z czystym sumieniem mogę polecić. Jörg pomaga przygotować mi się do egzaminu FSP i odkąd zaczęłam chodzić do niego na zajęcia, widzę dużą poprawę w zakresie słownictwa i tworzenia poprawnej gramatycznie wypowiedzi. Dysponuje również potrzebnymi materiałami i dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z młodymi lekarzami wyjeżdżającymi do pracy w Niemczech, daje cenne wskazówki. Nieocenione były również pomoc i rady Jörga w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej, co dało mi dużo większą pewność siebie podczas tej właściwej. Gorąco polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2020

Polecam z czystym sumieniem. Zajęcia konwersacyjne na ciekawe, aktualne tematy. Duża wiedza ogólna lektora pozwala poznać słownictwo specjalistyczne z interesującej nas dziedziny. Jörg dostosowuje tematykę i tryb zajęć do potrzeb kursanta.

articomed

Dankeschön

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić niemiecki u Jörga. Na zajęciach ćwiczymy zarówno "ogólny " jak i specjalistyczny niemiecki. Zawsze jest bardzo merytorycznie i konkretnie z ukierunkowaniem na praktykę, ale nie brakuje tła koniecznego do zrozumienia danych zagadnień. Atmosfera jest świetna, można pożartować, opowiedzieć/ posłuchać anegdotki, co pozwala pozbyć się blokady związanej z samym językiem i mówieniem. Cenię również celne punktowanie tego co należy jeszcze poprawić, zachęcanie do sięgania po wiecej i dużą ciekawość świata, która sprawia, że zajęcia są jeszcze lepsze :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Brałam udział w grupowym kursie j. niemieckiego, który był prowadzony przez Jörga. Zajęcia były super prowadzone, nie tylko rozwijające, ale również bardzo przyjemne. Jörg wzbiera bardzo ciekawe i życiowe tematu. Po takim kursie komunikacja w j. niemieckim jest dużo łatwiejsza i swobodniejsza.

articomed

danke :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2020

Na konwersacje z Jörgiem zdecydowałem się, żeby nabrać większej pewności siebie w rozmowach po niemiecku. Jestem prawnikiem i znajomość niemieckiego przydaje mi się w kontaktach z niemieckimi klientami. Jörg jest fantastycznym rozmówcą - prowadzi konwersacje z humorem i zaangażowaniem, dostosowuje się też do oczekiwań ucznia. Dzięki konwersacjom z nim nauczyłem się bardzo wiele i chodzi tu nie tylko o język. Jörg jest człowiekiem mającym ogromną ciekawość świata i rozległą wiedzę z różnych dziedzin życia. Rozmawiamy o prawie, ale też m. in. o historii, gospodarce czy o różnicach kulturowych między Niemcami a Polakami. Gorąco polecam zajęcia z Jörgiem każdemu, kto chce podszlifować swój niemiecki z Muttersprachlerem.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2019

Jörg pomógł mi przygotować się do części ustnej egzaminu Goethe C1 i dzięki temu osiągnęłam wysoki wynik i zdobyłam certyfikat. Bardzo polecam konwersacje z native speakerem, bo najlepiej umożliwiają umiejętności swobodnej komunikacji w języku niemieckim oraz zdobycie ciekawych pomysłów na rozwinięcie tematów, które mogą się pojawić na egzaminie. Dodatkowo Jörg zwrócił mi uwagę na najczęściej popełniane błędy i przekazał wskazówki jak poradzić sobie na egzaminie. Polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Joerg pomagał mi się przygotowywać do Fachsprachenprufung koniecznego do uzyskania aprobacji w Niemczech jako lekarz. Misja zakończona sukcesem :) Joerg świetnie się sprawdził w przygotowywaniu mnie do wszystkich części egzaminu, dzięki niemu pojechałam na egzamin z poczuciem dobrego przygotowania i mniejszym stresem.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Joerg był moim nauczycielem w firmie. Świetnie się bawiłem na jego zajęciach. Bardzo podobały mi się tematy, ktore poruszaliśmy. Podobało mi się, że sami mogliśmy decydować o czym chcemy rozmawiać. Joerg jest elastyczny i dopasowuje sie pod uczniów. Zawsze była miła i luźna atmosfera, więc z chęcią chodziłem na zajęcia. Bardzo polecam!

articomed

Danke Marek.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Brałam udział w 4-tygodniowym intensywnym kursie jęz. niemieckiego prowadzonym przez Joerga. Dawno nie byłam na tak dobrym kursie, a byłam wcześniej na kilku (poziom C1). Joerg prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem, dobiera ciekawe tematy, potrafi moderować dyskusje w grupie i zainteresować omawianymi zagadnieniami. Ponadto jako native speaker uczy nie podręcznikowego, ale "żywego" języka np. rozumienia potocznych zwrotów, co jest ogromną zaletą. Bardzo polecam każdemu, szczególnie osobom, które chcą "doszlifować" swój niemiecki :) !

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Jörg bardzo mi pomógł w przygotowywaniu dokumentacji potrzebnej do ubiegania się o pracę- listu motywacyjnego, CV, pisaniu maili. Ma bardzo duże doświadczenie w tym zakresie, dzięki temu, że jest native speakerem jest w stanie wyłapać błędy lub dziwne, nienaturalne sformułowania które można znaleźć we wzorach internetowych i poprawić tak, by ich znaczenie dla Niemców było zgodne z przeze mnie zamierzonym. Na zajęciach jest bardzo miło, można też pożartować i poćwiczyć codzienny niemiecki. Bardzo polecam!

articomed

Vielen Dank. Es ist wichtig das man die Schüler gut auf C1 oder FSP vorbereitet und Ihnen bei der Jobvorbereitung hilft :).

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Ciekawe zajęcia i fajne atmosfera. Filmiki o różnorodnej tematyce oglądane i następnie komentowane na zajęciach. (poziom B2). Polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Bardzo polecam :)
Miły, sympatyczny, prowadzi ciekawe zajęcia dostosowane do potrzeb. Zdecydowanie warto jeśli ktoś planuje wyjechać do kraju niemieckojęzycznego i pracować w branży medycznej. Pomaga w przełamaniu bariery dot. mówienia.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Serdecznie polecam !!!
Jörg to świetny nauczyciel. Dzięki przyjaznej i serdecznej atmosferze na zajęciach potrafi skutecznie przełamać blokadę w mówieniu. Bardzo ciekawe konwersacje - obok tematyki biznesowej wiele interesujących informacji o współczesnych Niemczech.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2018

Dzieki niemu zdalam niemiecki FSP potrzebny do uzyskania Approbacji i pracy w Niemczech jako lekarz :D!

Polecam!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Fascynujące miejsce,miłe przyjęcie i pełen profesjonalizm,którego nie zapewni polski tłumacz z uwagi na nieznajomość niemieckich zawiłości. POLECAM WSZYSTKIM!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Super nauczyciel, orientuje sie w dzialaniu Niemieckiej sluzby zdrowia i zna fachowe slownictwo. Polecam Jörga wszystkim, ktorzy planuja podjac prace w Niemczech w jakims medycznym zawodzie :D.

articomed

Merci :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo polecam usługi Pana Joerg'a. Pomaga nam w tłumaczeniu strony internetowej. Pełen profesjonalizm! Jest to osoba, którą można zaufać i śmiało polecać. Pan Joerg nie tylko wykonał tłumaczenie naszych produktów oraz strony internetowej. Mogliśmy liczyć na konsultacje i odpowiednie przygotowanie kampanii marketingowej naszego sklepu pod kątem języka niemieckiego. Jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni a nasz sklep dzięki Panu Joergowi odnalazł się na zyskownym jednak bardzo wymagającym rynku Niemieckim. Dziękujemy.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Bardzo dobry nauczyciel, który uczy z prawdziwą pasją. Miałem z nim lekcje w ramach intensywnego kursu organizowanego przez moje korpo. Wspaniale prowadzone zajęcia, lektor zawsze przygotowany.Joerg przedstawia słownictwo i stosowne zwroty, adekwatne do danej wiedzy dziedzinowej. Na zajęciach materiał realizowany jest w bardzo przystępny sposób, a konwersacja prowadzona bardzo dobrze i z dostosowaniem poziomu do wiedzy uczestnika. Dzięki Joergowi dokonalem znaczącego postępu w niemieckim. Polecam.

articomed

Danke:)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2018

Jörg jest świetnym nauczycielem, a co najważniejsze wierzył w moje możliwości bardziej niż ja sama:) Bardzo profesjonalnie i entuzjastycznie podchodzi do ucznia, miałam możliwość nauki języka z tego obszaru, który najbardziej był mi potrzebny.
Dzięki Jorgowi nie mam teraz problemu z językiem technicznym w pracy u Daimlera w Niemczech, za co bardzo dziękuję!!!!

articomed

Danke für die klaren Worte. Viel Erfolg in Deutschland! :)

avatar
Włodzimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Jorg to nie tylko świetny nauczyciel, ale i bardzo sympatyczna osoba, która zaraża pasją do języka i kultury Niemiec! Z lekcji wychodzi się głodnym dalszej wiedzy i motywacją do nauki :) Dla mnie, osoby która miała już pewną znajomość języka było poszerzenie zaawansowanego słownictwa, także biznesowego, które wykorzystuję w pracy. Polecam każdemu kto szuka nauczyciela z entuzjazmem i pozytywną energią!

articomed

Vielen Dank. Du warst auch ein sehr motivierter Schüler. Ich war schon vorher beeindruckt von den anderen Sprachen die Du kannst :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2018

Lekcje u Jörga są nieszablonowe, można porozmawiać o wszystkim, przy takim wsparciu nauczyciela i wierze w ucznia od razu lepiej idzie:-) Bardzo polecam:-)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2018

Od kilku miesięcy korzystam z korepetycji u Joerg’a, bardzo polecam :) Lekcje odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze ale tez jest to czas spędzony bardzo efektywnie. Z lekcji na lekcje widzę postępy. Joerg przygotowuje bardzo przydatne materiały, rozmawiamy na wiele tematów, jest to tez osoba otwarta na sugestie ucznia co do formy zajęć. Jeżeli ktoś potrzebuje podnieść swój poziom języka to myśle ze jest to jak najbardziej odpowiednia osoba.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2017

Nauczyciel świetny! Szczerze polecam. Bardzo dużo się nauczyłam. Profesjonalne przygotowanie do egzaminów. Możliwość nauki słownictwa technicznego. Metody nauki dopasowane do ucznia. Człowiek z pasją. Nauka niemieckiego to sama przyjemność.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Jörg to nauczyciel nieszablonowy, a przez to genialny w tym co robi. Dokładnie wie jak uczyć dorosłych, że to nie to samo co nauka w ławie szkolnej według dziwnego podręcznika czego raczej wszyscy nienawidzimy. Zaraża optymizmem i chęcią do działania (rozmowy i nauki), w każdym temacie ma gotową historię dzięki której lepiej zapamiętujey nowe zagadnienia. Prywatnie świetny człowiek, serdeczny i gotowy do pomocy. POLECAM!

articomed

Danke. Du warst auch ein guter Schüler. 97 % im Test. Super :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2017

Zajęcia były po prostu świetne. 3 miesiące spędzone w naprawdę przyjemnej atmosferze. Joerg ma ogromną wiedzą, która chętnie się dzięki. Zdecydowanie polecam

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Jorg jest świetny nauczycielem, który nie tylko uczy języka, ale również przybliża kulturę i mentalność niemiecką. Bardzo polecam.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Gdy lekko ponad 3 tygodnie temu spotkałem Jörga po raz pierwszy, nie wierzyłem, że dokona on takiego cudu i nauczy mnie języka niemieckiego w takim stopniu, że będę mógł spokojnie podejść i zdać egzamin o tematyce medycznej.
Jego podstawowymi zaletami są: ogromna wiedza w różnych dziedzinach, komunikatywność, kreatywność oraz wiara w drugiego człowieka. Zajęcia u Jörga to nie tylko nauka, ale i dobra zabawa, w czym pomaga jego doskonałe poczucie humoru.
Jörg, dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas i za przekazaną wiedzę. Gwarantuję, że to tylko początek mojej przygody z językiem niemieckim. Nie widzę także innej możliwości jak kontynuowanie nauki u Ciebie. Gorąco pozdrawiam! Dominik S.

articomed

Vielen Dank Dominik. Weiter so ! Wenn ich mal einen Orthopäden für meinen Rücken. Brauche ;)

avatar
Sergiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Lekcje z Jörgiem to sama przyjemność, a niemiecki sam wchodzi do głowy. Dziękuję za świetnie spędzony czas i polecam!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Jörg jest świetnym nauczycielem. Posiada bardzo rozległą wiedzę, dzięki czemu z łatwością może rozmawiać na różnorodne tematy. Ponadto dostosowywuje on swój program pod danego ucznia. Lekcje na pewno nie są standardowe i nie polegają na powtarzaniu tych samych nudnych ćwiczeń. Stosuje on interesujące materiały, które motywują do pogłębiania wiedzy. Dodatkowo na lekcjach prowadzonych przez Jörga panuje sympatyczna i przyjacielska atmosfera :)

articomed

Danke :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Jorgiem! Od początku ukierunkowana byłam na język niemiecki medyczny. Jednak zaczęłam kompletnie od zera i jestem niesamowicie zadowolona, ze juz od podstaw, przechodząc przez gramatykę Jorg wpaja mi tez pojęcia z medycyny. Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, ale tez jak najbardziej mozna poczuć to, ze Korepetytor jest wymagający, co bardzo fajnie motywuje:) świetne jest to, ze mozna osłuchać sie z rodowitym niemieckim i jeszcze dowiedzieć sie pare nowinek o niemieckich tradycjach i kulturze.
Polecam!:)

articomed

Vielen Dank :)

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Zajęcia z tym korepetytorem to strzał w 10! Od razu zauważył, z czym mam najwięcej problemów językowych oraz czuję, że dostosowuje cały czas swój program nauczania w zależności od tego z czym w danym momencie sobie nie radzę oraz pod kątem mojego przyszłego zawodu (studentka weterynarii). Zaletą tych korepetycji prócz indywidualnego podejścia jest zupełnie jak dla mnie inna metoda nauczania, która pozwala bez stresu opanować podstawy gramatyki oraz pozwala na swobodne prowadzenie konwersacji w języku niemieckim, co niestety nie udało mi się nigdzie wcześniej osiągnąć z żadnym lektorem. Ponadto uważam, że korepetytor ten jest bardzo serdeczny i niesamowicie motywuje oraz zachęca do nauki języka poprzez pokazywanie interesujących materiałów/wydarzeń językowych z zakresu interesującej nas tematyki. POLECAM!!!

avatar
Neshi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Zgadzam sie ze wszystkim. Lekcje sa kreatywne i ciekawe a zarazem bardzo rzeczowe. Szczerze polecam i zarazem doradzam, zeby brac 2 godziny jedna po drugiej... dla mnie godzina to za malo by sie rozkrecic . A do tego zeby brac mozliwie wczesne godziny zeby obie strony nie byly zneczone. JOERG jest rozchwytywany wiec warto byc w miare wczesnie na lekcjach.

articomed

Vielen Dank Neshi :)

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Lekcje z Jörgiem nie polegają na robieniu w kółko nudnych ćwiczeń, są bardzo ciekawie prowadzone, a atmosfera jest świetna. Oprócz tego, że można znacznie poprawić swoje umiejętności językowe, można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy, czy pożartować na przeróżne tematy. Polecam tego nauczyciela każdemu!

articomed

Danke. Weiter so. Vorwärts immer, rückwärts nimmer :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2016

Serdecznie polecam lekcje z Jörgiem! W ciągu pół roku, z poziomu bardzo podstawowego doszłam do poziomu, który pozwolił mi na dostanie pracy w Berlinie w branży finansowej.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Właśnie skończyłem 3 miesięczny intensywny kurs z niemieckiego. Zaczynałem zajęcia od zera, nie znałem niemieckiego w ogóle, po tych 3 miesiącach mogę powiedzieć, że nauczyłem się bardzo dużo i dogadam się w języku niemieckim. Dużo praktycznych ćwiczeń, rozmówek na różne tematy. Super atmosfera, można pożartować na każdy temat. Na zajęciach były poruszane również wątki kultury niemieckiej, obyczajów co tylko urozmaiciło zajęcia jak i zainteresowało do pogłębiania wiedzy, oczywiście po niemiecku. Serdecznie polecam zajęcia każdemu.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Polecam Jörga. Łączy w sobie pasję do nauczania języka niemieckiego, ale także doświadczenie biznesowe. Duża wiedza i elastyczność. Szczególnie dobry w Wirtschaftsdeutsch.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2016

Bardzo polecam nauczyciela Jörga. Uczestniczyłem w kursie prowadzącym przez niego. Dużym plusem zajęć jest możliwość porozmawiania na różne tematy, nie tylko gramatyczne (oczywiście po niemiecku). Ponad to podczas kursu przedstawione były także "ciekawostki" oraz informacja o kulturze niemieckiej, co bardzo przydało mi się podczas wizyty w Niemczech. Serdecznie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2016

W niecałe dwa miesiące z poziomu dukania "Kali jeść, Kali pić" doszedłem do poziomu swobodnej komunikacji z Niemcami. Bardzo ułatwiło mi to pracę i otworzyło nowe możliwości. Polecam każdej ambitnej osobie jak i osobą chcącym po prostu poprawić lub powtórzyć swój język :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Po dwu miesięcznym intensywnym kursie niemieckiego z Jörgiem pozwoliły mi na zdecydowane poprawienie moich umiejętności językowych. Duzo konwersacji , zajęcia ciekawe mozna sie tez pośmiać , polecam ;)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

3 miesiące intensywnego kursu języka niemieckiego pozwoliły mi przejsc od praktycznie zera do bezproblemowej komunikacji językiem technicznym z niemieckimi partnerami. Polecam!

articomed

Danke

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2016

Odbyłem z nim trzymiesięczny kurs języka niemieckiego. Efekty? Przed kursem nie potrafiłem powiedzieć nawet zdania, odrazu po kursie zacząłem pracę na terenie Niemiec, nie mam żadnych problemów w codziennym porozumiewaniu się ze współpracownikami.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Świetny nauczyciel! Miałem z nim zajęcia podczas trzymiesięcznego kursu językowego i nauczyłem się od niego bardzo dużo. Podczas zajęć skupia się przede wszystkim na prowadzeniu konwersacji. Porusza wiele interesujących tematów, wprowadzając przy tym dużo przydatnego słownictwa. Na zajęciach nigdy nie było nudno.

articomed

Dziekuje bardzo - Vielen Dank - tez bylo dla mnie mily z wami miec lekcje. Zycze wam powodzenia :)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2015

Po 3 miesiącach nauki bez problemu komunikuje się w języku niemieckim. Zajęcia nastawione przede wszystkim na praktyczne użycie języka (scenki z wykorzystaniem sytuacji życiowych oraz sytuacji w pracy), dyskusję na bieżące tematy oraz duża dawka zwrotów z jęzka potocznego. Duże zaangażowanie, lektor przez całe zajęcia czuwa nad poprawnością. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2015

Polecam!
Nauka na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobre i indywidualne podejście i zaanagazowanie nativspeakera.
Dzięki intensywnemu kursowi komunikacja w języku niemieckim stała się prostsza! Dużo praktycznych ćwiczeń (np. pisanie maili, negocjacje, sytuacje w pracy) z NACISKIEM NA KONWERSACJE. Polecam!

articomed

Danke :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Jestem po intensywnym kursie języka niemieckiego w informatyce i zdecydowanie polecam tego nauczyciela! Dużo praktycznych ćwiczeń zamiast wałkowania gramatycznych regułek, przyjazna atmosfera i ciekawe tematy poruszane na zajęciach. Do tego możliwość zapoznania się z wyrażeniami typowymi dla języka potocznego, których nie sposób nauczyć się w szkole językowej.

articomed

Dziekuje Wojtku!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.