Natalia Dorocka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Rumia
Bojano
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na intensywne zajęcia z języka hiszpańskiego. 10 lat życia w Hiszpanii pozwoliły mi poznać ten język i kulturę dogłębnie a studia filologiczne z tego kierunku nauczyły mnie jak przekazać całą tę wiedzę, którą posiadam. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na zajęcia indywidualne u mnie w domu przez Skype’a lub z dojazdem do ucznia.

Każdą lekcję przygotowuję indywidualnie, nakładam duży nacisk na rozmowę, bo to ona jest kluczowa w życiu i codzienności w Hiszpanii. :) Jesteś ciekawy świata, kultury, historii Hiszpanii? Chcesz tam pojechać ale boisz się, że się nie dogadasz? Ja Ci w tym pomogę a do tego zawsze mogę podać kilka ciekawych wskazówek i zagadnień o tym pięknym kraju i jego ludziach.
Zajęcia prowadze online u ucznia w domu lub u siebie.
Zapraszam do kontaktu.

Nos vemos pronto:)
Natalia

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2010
Centro Especifico De Educacion A Distancia
Tecnico Superior en Comercio International
10.2017 - aktualnie
Ateneum
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
12.2006
Comercio Exterior
Doświadczenie
05.2006 - 12.2007
Apavisa, S.L
Firma międzynarodowa zajmująca się wytwarzaniem glazury i terakoty na tereny całego świata. Firma znajduje się w Castellon w Hiszpanii.
01.2008 - 06.2014
Euroita, S.L.
Firma zajmująca się transportem międzynarodowym, znajdujaca się w Hiszpanii w Valencii. 7 lat doświadczenia w transporcie znajomość języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Pani Natalia jest bardzo miłą i otwartą osobą. Potrafi zrozumiale wytłumaczyć dane zagadnienia. Zawsze chętnie opowiada o swoim życiu w Hiszpanii oraz o swoich doświadczeniach. Bardzo dobrze się z nią pracuje. Kładzie duży nacisk na rozmowę, która jest kluczowa w nauce języka. Serdecznie polecam lekcje z Panią Natalią, można się naprawdę dużo nauczyć :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Szczerze polecam :-) Pani Natalia przejęła mojego syna z oceną 2- na pierwsze półrocze. Dzisiaj została wystawiona ocena roczna i jest to 4 :-) Lepszej reklamy nie trzeba :-) A do tego Pani Natalia jest przesympatyczna i się nie poddaje :-)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Polecam Natalię dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z tym pięknym językiem, jak i dla tych, którzy mają wyższy poziom. Moje lekcje prowadzone są online przez Skype. Natalia wcześniej wysyła materiały, o których będziemy rozmawiać. Zawsze jest punktualna i przygotowana. Dzięki niej przełamałem barierę językową. Będąc na wakacjach w Hiszpanii jestem w stanie poradzić sobie w codziennych sytuacjach życiowych. Dzięki!!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

W 100% polecam lekcje z Natalią. Pełne przygotowanie do wszystkich zajęć, kreatywne pomysły na tematy i prowadzenie lekcji oraz szczery entuzjazm i fascynacją kulturą hiszpańską powodują, że lekcje upływają bardzo szybko i są prawdziwą przyjemnością, a na efekty nie trzeba długo czekać. Gorąco polecam, istnieje możliwość zajęć przez Skype'a.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Polecam Panią Natalię. Lekcje są ciekawe; prócz wiedzy stricte "merytorycznej" , jest wiele ciekawych dygresji na temat języka i kultury hiszpańskiej. Pani Natalia zapewnia dostęp do materiałów. I co dla mnie jest istotne , lekcje można prowadzić przez Skypa.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Serdecznie Polecam Panią Natalię . Jest otwartą , sympatyczna osobą. Zgłosiłam się do pani Natali gdyż chciałam zacząć przygodę z językiem Hiszpańskim , dziś mija pół roku i nie mogę wyrazić swojej wdzięczności. Zajecia różnorodne , ciekawe nie prowadzone w monotoczny sposób. Zachęcam każdego , kto chciałam zacząć nauki języka Hiszpańskiego :)

avatar
EKOPUCHATEK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Polecam zajęcia z p. Natalią, prowadziła zajęcia z grupami dzieci w przedszkolu. Przedszkolaki zawsze chętnie brały udział, nauka przyjazna dla małych dzieci. Super podejście zawsze przygotowana do zajęć. Polecam.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Bardzo fajne, ciekawe i urozmaicone zajęcia. Natalia dużo opowiada o hiszpańskiej kulturze i stylu życia. Polecam!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Natalią.
Dopasowuje zajęcia indywidualnie do potrzeb ucznia, jest bardzo miłą i otwartą osobą. Dodatkowo na lekcjach zawsze można poznać wiele ciekawostek na temat kultury hiszpańskiej.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Bardzo sympatyczna, ciepła osoba :) Dostosowuje tempo lekcji do możliwości ucznia. Pani Natalia jest elastyczna czasowo, lekcje prowadzone są swobodnie, można czuć się komfortowo. Dobrze tłumaczy, kładzie nacisk na zrozumienie gramatyki i konwersacje. Zawsze ma przygotowany materiał na lekcję i do pracy samodzielnej. Przy okazji można się dowiedzieć więcej na temat kultury hiszpańskiej :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2018

Natalia jest super lektorem :)
Ogromna wiedza z zakresu Hiszpańskiego - nie tylko językowa, ale też kulturowa, obyczajowa.
Różnorodny materiał, duża elastyczność w doborze tematów ze względu na potrzeby, zainteresowania jak i poziom grupy.

Co najważniejsze - zaangażowanie, fachowość oraz punktualność (mimo, że lekcje odbywały się 30+km od miejsca zamieszkania Natalii)

5+/5 - polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Zajęcia profesjonalne i ciekawe. Zaskoczyła mnie pozytywnie bardzo duża ilość ciekawostek podczas lekcji, punktualność, a także przygotowanie Pani Natalii do zajęć w dwoma chłopcami w trudnym wieku lat 13 :) - juz po pierwszych zajęciach stwierdzili że "z gramatyki rozjaśniło im sie w głowach". Mój syn na pierwszych zajęciach nieco się krępował podczas konwersacji, natomiast od kolejnych chłopcy chcieli rozmawiać jeden przez drugiego! Pani Natalia jest kreatywna, nieszablonowa i kompetentna. Na lekcjach panuje miła, przyjazna atmosfera, aczkolwiek wszelkie "wycieczki" chłopców w język polski są stanowczo i z uśmiechem ukracane - brawo!. Chłopcy dopytują się, czy aby na pewno od września nadal będą mieli zajęcia z Panią Natalią. Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Godna polecenia, przemiła, życzliwa i zawsze przygotowana. Od razu przypadła naszej Rodzinie do gustu. Syn polubił hiszpański jeszcze bardziej. Ciekawe metody uczenia, praktyczne i przede wszystkim lubiane przez Syna.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Miłe i ciekawe zajęcia, p. Natalia jest zawsze przygotowana, punktualna i życzliwa.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Wszystko dobrze wytłumaczone. Przykłady z prawdziego życia i dodatkowo ciekawostki z kultury hiszpańskiej. Ciekawe zajęcia :-)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Polecam wszystkim! Natalia ma świeże i indywidualne podejście do ucznia. Pomaga przełamać barierę mówienia, dzięki rozmowom w języku hiszpańskim. Dodatkowo dzięki znajomości kultury Hiszpanii poza oficjalnym językiem potrafi nauczyć również potocznych, naturalnych rozmówek popularnych w tamtych stronach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.