Natalia Popovich

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Poznań (Centrum)
Faktura VAT

O mnie

Lubię swoją pracę.Prowadzę stronę na FB RaszanStraszan o języku i kulturze rosyjskiej.Możesz mnie znaleźć na FB: Natasha FromRussia.Zapraszam!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 11.2014
Państwowy Instytut Języka Rosyjskiego im. A. Puszkina w Moskwie
Doktor
Język rosyjski dla obcokrajowców
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2004 - 05.2007
Moskiewski Instytut Energetyczny
09.2005 - 12.2010
Language Link Russia
Nauka języka rosyjskiego dla obcokrajowców
09.2007 - 12.2014
Państwowy Instytut Języka Rosyjskiego im. A. Puszkina w Moskwie
- Nauka języka rosyjskiego dla obcokrajowców - Wykłady z literatury - Redaktura pism metodycznych - Tworzenie programów nauczania - Tworzenie kursów specjalistycznych - Promocja studentów i opieka naukowa - Seminaria studenckie - Przeprowadzanie egzaminów państwowych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Bardzo polecam Panią Natalię. Miałem poważny problem z j. rosyjskim i tylko dzięki pomocy Pani Natalii udało mi się go pokonać. Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze i dogodnych warunkach dla ucznia. Naprawdę warto!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Kontakt z Panią Natalią był dla mnie wszechstronnie rozwijający, prócz praktycznych umiejętności językowych mogłam wiele dowiedzieć się na temat kultury, sztuki, życia codziennego czy też historii Rosji. Wiedza,kultura osobista,subtelność, empatia Pani Natalii sprawiają, że zajęcia mijają w przyjemnej i bezpiecznej atmosferze. Warto podkreślić punktualność, solidność i gotowość dostosowywania się do potrzeb uczniów. Z całego serca mogę rekomendować zajęcia z Panią Natalią

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Jestem wdzięczna pani Natalii za każdą wspólnie spędzoną chwilę. Jest Nauczycielką kompetentną, profesjonalną, ale również bardzo wszechstronnie wykształconą oraz empatyczną Osobą. Dzieli się osobistym doświadczeniem zdobytym na różnych płaszczyznach. Jest doskonałym rozmówcą: pięknie mówi i rewelacyjnie słucha. Kontakt z Nią wzbogaca wewnętrznie i dostarcza wrażeń, inspiruje. Życzę Jej serdecznie doskonałych uczniów, radości i powodzenia. Wszystkich zachęcam do skorzystania z Jej oferty.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Natalią!
Pani Natalia posiada ogromną wiedzę, którą chce a co najważniejsze potrafi się dzielić. Lekcje przebiegają w bardzo ciepłej atmosferze co sprzyja robieniu postępów. Pani Natalia to bardzo cierpliwy i wymagający nauczyciel od którego można się nauczyć nie tylko gramatyki, ale również poznać tajniki kultury rosyjskiej.
Na zajęcia uczęszczam od kilku miesięcy i jestem pewna, że nasza wspólna praca zaowocuje wysokim wynikiem na egzaminie TRKI

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Max ocena w pełni zasłużona. Skutecznie, kompetentnie, rzeczowo, a przy tym miło i sympatycznie. Zdecydowanie polecam!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2018

Pracowałyśmy z p. Natalią 4 miesiące. Zrobiłyśmy intensywny kurs, aby przygotować się do certyfikatu z rosyjskiego, poziom B 2. Powtórzyłyśmy gramatykę, ale większość czasu pracowałyśmy nad przygotowaniem do rozmowy. Opracowałyśmy wiele typowych tematów do konwersacji. Oprócz tego ćwiczyłyśmy słuchanie, pisanie i typowe zadania na testach. Była to wymagająca praca zarówno dla mnie, jak i dla nauczyciela. Pani Natalia dostarczyła dużo materiałów, planowała system zajęć. Dostałam od niej kilka nagrań z najbardziej skomplikowanymi materiałami. Rezultatem naszej pracy były bardzo dobre wyniki końcowe. Polecam wszystkim zajęcia z panią Natalią.

avatar
Wawrzyniec
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Zdecydowanie polecam - bo jak mogłoby być inaczej, gdy nauka skończyła się zdanym egzaminem na certyfikat TRKI na poziomie C1? Zgadzam się z pełni z wszystkimi poprzednimi komentarzami i nie dziwię się, że oceny to same 5/5. Lekcje ciekawe i bardzo dobre merytorycznie, zastrzeżeń żadnych.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Pani Natalia to fantastyczna nauczycielka, sympatyczna, cierpliwa i zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Jest też otwarta na nowe propozycje, dostosowuje program do oczekiwań i możliwości ucznia. Każde spotkanie odbywa się w miłej atmosferze. Bardzo się cieszę że udało mi się rozpocząć przygodę z językiem rosyjskim z tak dobrym nauczycielem jak pani Natalia. Po kilku miesiącach zajęć gwarantowane efekty!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Z panią Natalią mieliśmy zajęcia głównie przez Skype. Wcześniej miałem wątpliwości, czy zajęcia online są tak samo efektywne jak tradycyjne spotkania. Okazało się, że treść zajęć jest tak samo solidna. Pani Natalia wysłała mi podręcznik w pdf. Pracowałem z nim nad gramatyką, czytaniem tekstów i trenować rozmowy. Ciekawym dodatkiem jest to, że podczas lekcji pani Natalia zapisuje wszystkie uwagi, odpowiedzi na pytania, wskazówki, poprawia błędy i daje nowe słowa. Wszystko to dostaję co lekcję jako komentarz i mogę ćwiczyć, powtarzać i sprawdzić, gdzie robię błędy. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze. Pani Natalia jest optymistyczna, uśmiechnięta i wesoła. Lubi swoją pracę. Polecam ją. To fajny nauczyciel.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Pani Natalia jest wspaniałym nauczycielem języka. Lekcje z nią pozwoliły mi w bardzo ciekawy i przyjemny sposób odświeżyć moją zapomnianą znajomość języka rosyjskiego. Świetna merytorycznie, profesjonalna, wyszukująca teksty dobrane do moich osobistych zainteresowań, zawsze przygotowana, punktualna, bardzo przyjazna, miła i z klasą.
Dzięki lekcjom z Panią Natalią odkryłam bardzo mało mi do tej pory znany świat literatury i sztuki rosyjskiej, co było fascynującym i inspirującym doświadczeniem. Z całego serca polecam lekcje z Panią Natalią.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Zajęcia z Natalią polecam wszystkim, którzy cenią sobie rzetelności i przygotowanie do zajęć. Przed zajęciami otrzymywałam materiały, z których korzystałyśmy na lekcjach.
Ponadto, Natalia jest osobą bardzo miłą, komunikatywną oraz punktualną. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, co uznaję za duży plus.

avatar
agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2017

Ucze sie rosyjskiego z Natalia od kilkunastu miesiecy.
Dzieki tym lekcjom moja bardzo chaotyczna znajomosc rosyjskiego zostala uporzadkowana, nadrobilam braki w gramatyce i nabralam pewnosci w kontaktach z rosyjskojezycznymi klientami ktorych spotykam w pracy. Ale lekcje z Natalia nie ograniczaja sie tylko do sztywnych formulek gramatycznych i odmian czasonikow przez przypadki, sa takze podroza po Rosji dawnej i wspolczesnej. Rozmowy o literaturze i filmie przemieszane sa historiami "z zycia wzietymi" ktore swietnie ozywiaja i urozmaicaja lekcje.
Nie sposob przechwalic Natalii jako nauczycielki, dlatego z czystym sumieniem rekomenduje Ja wszytkim pragnacym przyswoic sobie ten jakze trudny i jednoczesnie piekny jezyk!

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2017

Wspaniała atmosfera. Profesjonalnie przygotowane zajęcia, na bieżąco dostosowywane do potrzeb "ucznia". Lektorkę cechuje wysoka kultura osobista i znakomite wyczucie potrzeb ucznia. Pani Natalia jest nie tylko niezwykłą nauczycielką rosyjskiego, ale przede wszystkim znakomitym Coach'em. Idealnie przygotowała mnie do rozmów biznesowych. Rzadko kto ma takie doświadczenie jak ona. Zawsze punktualna i dobrze przygotowana. Wśród materiałów otrzymywałem ćwiczenia wspomagające moją wymowę, nagrane przez panią Natalię. Jeśli chcesz się uczyć efektywnie - POLECAM panią Natalię Popovich.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Natalia jest bardzo kompetentną i sumienną lektorką. Z uwagi na swoje dotychczasowe doświadczenie posiada rosyjskie, trudno dostępne w Polsce materiały do nauki od podstaw tego języka przez cudzoziemców. W trakcie nauki Natalia zwraca uwagę na liczne niuanse związane zwłaszcza z wymową i ortografią. Ponadto zajęcia urozmaica swoją wiedzą o kulturze i życiu w Moskwie. Obok zalet ściśle merytorycznych na szczególne podkreślenie zasługuje to, że Natalia jest osobą nadzwyczaj punktualną i słowną. Jednocześnie odznacza się dużą wyrozumiałością, a lekcje przebiegają w miłej i swobodnej atmosferze. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.