Natalia Talabi

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków

Natalia Talabi

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Natalia Talabi

O mnie

Native speaker i mgr filologii rosyjskiej Doświadczony nauczyciel Nauka na wszystkich poziomach (a1-c2)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Wacław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Natalią. Każde jest inne. Wiele dodatkowych materiałów. Nigdy się nie nudzę (uczę się od ponad roku). Zależało mi na nauce z Native Speakerem tak aby coraz swobodniej rozmawiać po rosyjsku. Docenia postępy ucznia, świetnie motywuje.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2022

Po roku zajęć z Panią Natallią mogę bez najmniejszych wątpliwości przyznać, że postępy, które w tym czasie zrobiłam, to w bardzo dużej mierze jej zasługa. Zawsze dobrze przygotowana , cierpliwa. Polecam serdecznie!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2021

Bardzo cenię sobie zajęcia z Panią Natalią. Lekcje są zróżnicowane pod względem tematów i aktywności (czytanie, mówienie, ćwiczenia gramatyczne, filmy). Zajęcia dostosowane są do moich możliwości, umiejętności i zainteresowań. Prowadzone są w taki sposób, aby oprócz nauki sprawiały dużo frajdy. Oprócz omawiania zawiłości gramatycznych można podyskutować o kulturze (sztuka, filmy, książki). Językiem używanym na zajęciach jest rosyjski, ale w razie potrzeby Natalia płynnie przechodzi na polski lub angielski. Zajęcia z Panią Natalią to czysta przyjemność.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2021

Po roku nauki z Panią Natalią mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest ona znakomitym nauczycielem. Zajęcia są w stu procentach dostosowane do potrzeb, możliwości i zainteresowań ucznia a przy tym niezwykle ciekawe. Rozwijają wszystkie kompetencje językowe z nastawieniem na komunikację w języku rosyjskim. Pani Natalia potrafi przekazywać wiedzę w taki sposób, by uczeń od razu wprowadzał ją w praktykę. Co ważne, lekcje prowadzone są w języku rosyjskim. Gdy jednak wymaga tego omawiane zagadnienie, Pani Natalia potrafi doskonale wytłumaczyć daną kwestię po polsku i po angielsku. Lekcje zawsze przebiegają w bardzo miłej i motywującej do pracy atmosferze. Polecam współpracę z Panią Natalią wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka oraz poznać rosyjską kulturę!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2021

Zdecydowanie polecam lekcje z Panią Natalią! Doskonałe podejście do ucznia, bogaty zasób ciekawy materiałów oraz świetna atmosfera na zajęciach. Pani Natalia jest zawsze przygotowana do zajęć, cierpliwie wytłumaczy każde zagadnienie w sposób zrozumiały dla ucznia. Zajęcia odbywałem w formie online na platformie skype, bez wątpliwości mogę przyznać, że taka forma zajęć jest bardzo korzystna, a Pani jest doskonale przygotowana do prowadzenie wartościowych zajęć w formie zdalnej. Z pewnością można zauważyć, że Pani Natalia ma duże doświadczenie w nauce języka rosyjskiego na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia bywają wymagające, ale dla osoby, która chce nauczyć się języka rosyjskiego, polecam tylko i wyłącznie Panią Natalię!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2021

Naukę języka rosyjskiego rozpoczęłam z Panią Natalią od podstaw. Po roku mogę bez najmniejszych wątpliwości przyznać, że jest to świetna nauczycielka. Zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji, bardzo cierpliwa, ale wymagająca :). Uczeń dostaje mnóstwo materiałów pomocniczych do nauki. Serdecznie polecam!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Bardzo serdecznie polecam zajęcia u Pani Natalii. Bardzo dobrze prowadzone lekcje. Indywidualne podejście do ucznia. Jeśli ktoś ma problemy z rosyjskim albo chce jak ja nauczyć się kolejnego języka, to zdecydowanie polecam lekcje z Panią Natalią

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Pani Natallia jest nauczycielem, który w sposób przejrzysty i stopniowy wdraża ucznia w naukę języka rosyjskiego. Jest osobą wyrozumiałą i potrafi cierpliwie i wielokrotnie powtarzać przerabiane zagadnienia. Starannie przygotowuje się do zajęć i wspiera ucznia na każdym etapie nauki. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.