Szkoła Korepetycji Natalia Krakowiak

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Tarnobrzeg
Sandomierz
Łoniów
Samborzec
Koprzywnica
Gorzyce
Dwikozy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na innowacyjne i kreatywne korepetycje z matematyki oparte na własnych i skutecznych metodach nauczania!

1. Parę słów o mnie

Z wykształcenia jestem pedagogiem, z zawodu korepetytorką i opiekunką dziecięcą. Nauczanie to moja pasja , która czyni mnie dobrym nauczycielem. Zainteresowania psychologią (a w szczególności rozwojem i pracą mózgu) sprawiają, że jestem profesjonalna, a zajęcia są idealnie dopasowane do okresu rozwojowego moich uczniów.

2. Metody nauczania

9 - letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, zainteresowania psychologią oraz roczny pobyt w Kanadzie zaowocował w innowacyjną, indywidualną, a przede wszystkim skuteczną metodę nauczania. Jaką? Przyjdź i się przekonaj! :) Mój własny program nauczania jest elastyczny i dostosowuję go do każdego ucznia indywidualnie (ze względu na wiek i poziom). Praca z osobami z trudnościami w nauce (jak dysleksja, dyskalkulia, zespół Aspergera, itp) sprawia mi przyjemność, dlatego też dysponuję szerokim zakresem materiałów dydaktycznych dla takich osób.

3. Co oferuję?

  • zajęcia dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjalnej, średniej
  • przygotowanie do sprawdzianu ósmoklasisty
  • przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
  • przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej
  • grupowe kursy na każdym poziomie (max 4 osoby)

4. Koszt zajęć

40 zł za 60 min + koszt dojazdu 
Cena obejmuje materiały dydaktyczne

5. Kontakt

Preferuję kontakt drogą mailową (adres e-mail podany na moim profilu), przez stronę e-korepetycje lub telefoniczny (gdybym nie odebrała, bardzo proszę o wiadomość SMS).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Szkoła Korepetycji Natalia Krakowiak
Kwiatkowskiego
39-400 Tarnobrzeg
NIP: 8672231313

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
PWSZ Tarnobrzeg
Licencjat
Pedagogika
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
matematyka nauczycielska
Kursy i szkolenia
06.2018
Certyfikat diagnozy, terapii i edukacji matematycznej
Doświadczenie
11.2011 - aktualnie
Szkoła korepetycji
09.2017 - aktualnie
Szkoła Języków Obcych
02.2018 - aktualnie
Niepubliczne Przedszkole

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Natalka przygotowała mnie do egzaminu doktorskiego z j.angielskiego. Mnie.. języka nie używałam 10 lat od matury:). Polecam, ma umiejętność efektywnego przekazywania wiedzy i sądzę, że poradzi sobie nawet z osobami "odpornymi" na wiedzę językową.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Bardzo polecam! Bardzo dobra współpraca, przygotowanie do zajęć i wiele ciekawych metod przyswajania wiedzy. Najlepsza nauczycielka matematyki :D

avatar
Kubaaa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Bardzo, ale to bardzo polecam Panią Natalke, jej podejście oraz zaangażowanie w to co robi jest naprawdę zachwycające. Miałem kilka korepetytorek, ale z żadną nie było ani postępu ani chęci do matematyki. Postanowiłem ostatni raz zaryzykować, był to strzał w 10, wiadomo nie odrazu stałem się geniuszem, ale stopniowo nadrabialem wielkie braki z matematyki przy czym zaczynałem przekonywać się do tej nieszczęsnej matmy bo zaczęło mi wychodzić, to wielka zasługa Pani Natali , bardzo polecam wielkim plusem jest to że czas spędzony podczas korków nie jest stresujący w żaden sposób, wszytsko jest przejrzyście wytłumaczone, jest pełna swoboda i dobra atmosfera do nauki!. Matura? Wiem, że będę bardzo dobrze do niej przygotowany. Serdecznie polecam, nie pożałujesz!:D

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Polecam wszystkim Panią Natalie jeżeli ktoś jest zainteresowany korepetycjami dla swojej pociechy . Pełen profesjonalizm i pełna kompetencja w tym co robi Pani Natalia . W przeróżny sposób w zależności od dziecka stara się przekazać i dotrzeć do najbardziej zniechęconej małej osoby do nauki . Spokój , opanowanie ogromne pokłady cierpliwości nie do wykorzystania a przy tym optymizm i radosne usposobienie pozwala dziecku odzyskać wiarę w to ,że jednak coś może zrozumieć a ocena może być oceną pozytywną z takiego przedmiotu jak matematyka . Polecam wszystkim rodzicom , którzy stracili w wiarę w to ,że jednak może być lepiej w szkole :-)

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2016

Bardzo polecam Panią Natalię. Moja córka ma stwierdzoną dyskalkulię, a zajęcia jakie przygotowuje Pani Natalia były dostosowane do potrzeb mojej córki. Miła i przyjazna atmosfera, bardzo dużo gier i zabaw, dzięki czemu córka polubiła matematykę. Materiał jest przede wszystkim zrozumiały i córka dobrze radzi sobie w szkole. Bardzo polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Pani Natalia jest bardzo dobrą nauczycielką. Z moją córką prowadzi zajęcia z angielskiego i matematyki dwa razy w tygodniu i dzięki ciekawym formom córka polubiła matematykę. Pani Natalia jest zawsze przygotowana i wymyśla ciekawe gry dla córki, dzięki czemu z chęcią się uczy. Polecam

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Pani Natalko jesteśmy bardzo zadowoleni z korepetycji jakie pani uciela Kacprowi..dziękujemy..

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Natalia jest bardzo miłą osobą, z ciepłym, bezstresowym podejściem do ucznie. Jest niesłychanie kompetentna. Potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie tak, że nie da się tego nie zrozumieć dzięki jej pomocy udało mi się zdać mature

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Natalia jest najlepsza korepetytorka . jest bardzo mila , cierpliwa , swietnie tlumaczy zadania zarowno te z podstawy jak i z rozszerzenia. lekcje prowadzone w milej atmosferze .udziela swietnych rad jak zapamietac schemat rozwiazywania zadania , dzieki Natalii zdalam mature z matematyki na bardzo dobrym poziomie. jak najbardziej polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2015

Natalia jest korepetytorką z powołania. Zawsze pytała jak mi idzie w szkole, motywowała przed sprawdzianami i maturą. Jest osobą uśmiechniętą i cierpliwie tłumaczy zadania. Jak najbardziej polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Czuje, że zdam maturę dzięki Natalii. Polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2015

P.Natalia jest świetnym korepetytorem, zawsze miła i uśmiechnięta, cierpliwie tłumaczy. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do prowadzenia zajęć przez P.Natalię. Córka jest bardzo zadowolona .

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji, Natalia dobrze mnie przygotowała do matury z matematyki. Jest miłą ciepłą osobą, moge powiedzieć że nawet żartobliwą. Cena korepetycji jest niewielka. Jest osobą godną polecenia :)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Natalią, jak najbardziej polecam.
Bardzo dobrze tłumaczy nawette trudniejsze zadania, zawsz była przygotowana do korepetycji,miałam zorganizowane zadania i dwie godziny z Natalią przy matematyce zlatywały jak 15 minut. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam.
I nie zgadzam sie z tym żeNatalia jest osoba nerwowa, wręcz przeciwnie zawsze spokojnie tłumaczyłam mi zadania momio że czasem musiała mi je tłumaczyć pare razy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Nie zgadzam się z moją poprzedniczka. Nie mam żadnych zastrzeżeń do nauki jak i podejścia do mojej córki. P. Natalia jest zawsze uśmiechnięta. Zarówno ja jak i moja córka jesteśmy zadowolone z korepetycji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.