Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Myszków
Warszawa
60 zł / 60 min
Aktywność: ponad 3 miesiące temu
Chemia60 - 80 / 60 min

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem studentką IV roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a od zawsze pasjonatką nauk przyrodniczych. Chętnie podzielę się swoją wiedzą z uczniami szkoły podstawowej i średniej.

Stratowałam z sukcesami w konkursach przedmiotowych, olimpiadach i wiem, że najważniejsze jest zrozumienie materiału… i trochę doświadczenia w tym jak odpowiadać na pytania egzaminacyjne/konkursowe. Zawsze zwracam uwagę na to by uczeń zrozumiał zachodzące zależności i dbam o interdyscyplinarne podejście do każdego zagadnienia, gdyż maksymalizuje ono efektywność nauki. Nauka chemii to poznawanie świata i zasad jego funkcjonowania, a pamiętając o tym można bardzo wiele osiągnąć. 

Podstawą do osiąganięcia wymarzonego wyniku jest zrozumienie zagadnień teoretycznych i wykorzystywanie ich przy rozwiązywaniu sporej liczby zadań.

Chętnie nadrobię z Tobą materiał i przygotuję Cię do:

- bieżących lekcji 

- konkursu przedmiotowego z chemii,

- matury z chemii na poziomie rozszerzonym,

- innych konkursów, sprawdzianów, czy kartkówek.

Każde zajęcia składają się ze wstępu teoretycznego, omówienia ewentualnych błędów z pracy domowej i wspólnego rozwiązywania zadań.

Moi uczniowie pogłębiają swoją wiedzę, osiągając wysokie lokaty w konkursach, podnoszą oceny w szkole i dzięki rozwiązanej dużej liczbie zadań i arkuszy wysoko piszą maturę.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2026

Zajęcia z Natalią miałam przez 4 lata liceum. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dużym zaangażowaniem nauczyciela w edukację ucznia, dlatego z całego serca mogę polecić korepetycje właśnie z nią. Dalej jestem zaskoczona ilością materiałów, dostępnych notatek, podręczników i zbiorów zadań jakie otrzymałam w trakcie naszej współpracy. Niezwykle jestem wdzięczna za dodatkowo poświęcony mi czas na pytania do zadań i zagadnień maturalnych, czy samo wsparcie przed maturą.
Jestem pewna, że bez pomocy Natalii nie byłabym w stanie tak dobrze rozumieć materiału, a dodatkowo, czerpać z nauki chemii takiej przyjemności:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2026

Szczerze polecam Panią Natalkę. W 7 miesięcy pomogła mi nadrobić 4 lata materiału. Zajęcia były zawsze świetnie przygotowane, a zadania dobrze dopasowane do poziomu i potrzeb. Tłumaczyła wszystko cierpliwie i do skutku, odpowiadając nawet na mniej oczywiste pytania na lekcjach jak i po nich. Zawsze po lekcjach czułam, że produktywnie spędziłam czas, a przede wszystkim w przyjemnej atmosferze 😊🫶🏻

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2026

Z czystym sercem mogę polecić Natalię, atmosfera na zajęciach zawsze super, do tego mnóstwo notatek i materiałów, dostęp do najlepszych zbiorów zadań i podręczników, a przede wszystkim podejście osoby, która kocha to co robi i wie jak uczyć. W niecały rok zajęć udało nam się nadrobić 4 lata chemii rozszerzonej 😅 czego na pewno nie dałabym rady zrobić sama. Polecam!!

avatar
Inka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2025

Serdecznie polecam zajęcia. Miła atmosfera i zawsze wszystko wytłumaczone krok po kroku:)

avatar
Małgorzara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2025

Z całego serca polecam Natalię, konkretna i dobrze przygotowana osoba, elastyczna, z fajnym podejściem do ucznia. Współpraca zaowocowała oceną celującą na koniec 8 klasy. Polecam

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2025

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, materiał został bardzo dobrze wytłumaczony, ogromna ilosc notatek, zadań, zaangażowanie a przede wszystkim podejście osoby, która zdawała mature, przez co jej sposoby nauki i rozwiązywania zadań uważam za najskuteczniejsze i najpomocniejsze w przygotowaniu sie do matury.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2024

Najlepsza korepetytorka!!!Świetnie tłumaczy - krok po kroku rozwiązując zadanie. Motywuje i zachęca do działania. Serdecznie polecam❤️

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2024

Strasznie polecam korepetycje z panią Natalią bo dzięki niej zdałem klasę

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2024

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Natalią!! Na zajęcia uczęszczam od roku. Pani Natalia jest zawsze przygotowana na każde zajęcia. Na początku jest część teoretyczna na której omawiamy dane zagadnienia z konkretnego tematu, przygotowujemy notatkę zgromadzając wszystkie ważne informacje oraz omawiamy błędy z pracy domowej. Później wykonujemy tematyczne zadania, które każde z nich Pani tlumaczy w razie jakichkolwiek wątpliwości. Do domu również dostajemy zadania, które pozwalają nam utrwalić wiedzę. Uważam że zajęcia z Panią Natalią są efektywne i pozwalają zrozumieć chemię.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2023

Luźna atmosfera na zajęciach, rzetelna i kompleksowa powtórka informacji, opracowanych w przystępny sposób. W razie potrzeby Natalia zawsze chętnie pomoże i wytłumaczy kłopotliwe zagadnienia, świetna korepetytorka!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2023

Super prowadzone zajęcia, zgodnie z wymaganiami do matury. Natalia daje zadania , które pomagają uporządkować wiedzę. Zawsze można na nią liczyć gdy ma się z czymś problem . Z całego serca polecam!!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Zajęcia przeprowadzane są w ciekawej i atrakcyjnej formie, zawsze przed przejściem do zadań następuje krótki wstęp teoretyczny albo przypomnienie informacji co bardzo mi pomogło w pozbieraniu wszystkiego w logiczną całość ☺️. Dużym plusem jest również kontakt z Natalią, która zawsze służy pomocą i dużą dozą cierpliwości. Bardzo polecam ♥️

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Natalią! Świetne przygotowanie do konkursu przedmiotowego z chemii, każdy temat był omawiany w zrozumiały sposób. Robiłyśmy dużo zadań konkursowych i zawsze mogłam liczyć na jej pomoc w razie problemu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.