Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Wrocław
Warszawa
Wałbrzych
Legnica
Jelenia Góra
Radom
Siedlce
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 100 / 60 min

Nataliia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/521 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

(English version below)

Jeśli jesteś na początku swojej podrózy z językiem czy chcesz poprawić swoje umiejętności językowe - serdecznie zapraszam na zajęcia  online.

Ucz się niezależnie gdzie jesteś!

Dla każdego ucznia zapewniam indywidualne podejścia odpowiednie do poziomu (od A0 do C1) i zapotrzebowań. Prowadzę zajęcia dla początkujących , dla Seniorów, Business English  oraz przygotowuję do egzaminów, a takze prowadzę  konwersacje dla osób które potrzebują kontaktu z językiem.

Zajęcie są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze z naciskiem na mówienie, to ty decydujesz jaka forma zajęc Tobie odpowiada.

Jesli chcesz się nauczyć języka angielskiego od podstaw czy przełamać barierę językową  żeby swobodnie komunikować się w języku - to zapraszam na zajęcia! Nie ma się czego bać - wystarczy tylko sprobować.

Jest możliwość przeprowadzenia lekcji próbnej.

O mnie:

 • Języki to moja pasja  - rozmawiam na poziomie zaawansowanym i wyżej w 3 obcych językach, co pomoga mi zrozumieć częste wyzwania, które stoją przed moimi studentami (ukraiński, angielski, polski i hiszpanski)
 • Jestem magistrem  Filologii Angielskiej na UO o specjalizacji nauczycielskiej.
 • Języka angielskiego uczę juz od 6 lat w Polsce i w Hiszpanii

Organizuję też spotkania językowe, które nazywamy Coffee Break , gdzie można poznać nowych ludzi, pogadać na różne luźne tematy i napić się dobrej kawki/herbatki.
 

CENNIK:

 • Lekcje indywidualne:
  90zł - 60 minut 
  130zł - 90 minut
 • Lekcje dla dwóch osób:
  60zł/os. - 60 minut
  85zł/os. - 90 minut

Kontakt: 570 707 685 
Email: helloenglishdaily@gmail [kropka] com
Instagram: nataliiaenglishdaily
WWW: www.englishdaily [kropka] pl

ENGLISH VERSION: Welcome to my English lessons online!

I adapt my lessons depending on my students’ needs and the level (from A2 to C1). For non-Polish speakers good A2 level is required to start the lessons. I teach  Business English  and prepare for CAE , IELTS exams, school exams, and also conduct conversations for people who need contact with the language.

Classes are held in relaxed and friendly atmosphere with an emphasis on speaking . If you want to learn to speak English fluently - then I invite you to schedule a trial lesson!

About me:

 • I hold a master degree in English Philology with a teaching specialization.
 • I have been teaching English for over 5 years now in Poland and Spain.
 • Languages are my passion - I speak at an advanced level and above in three foreign languages that helps me to understand the challenges that my students face while learning a language.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Nataliia
Sztabowa
53-327 Wrocław
NIP: 7543099578

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Opole University
Nauczyciel dyplomowany
English Philology
01.2019 - 06.2019
Padova University
Magister
Applied Linguistics
Kursy i szkolenia
08.2017
Valencia Language Club
08.2018
Understand Valencia
05.2020
Cambridge Assessment English
Doświadczenie
10.2018 - 06.2019
Lucky School
10.2019 - 06.2020
Simply Speaking

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Bardzo polecam naukę angielskiego z Natalią. Miałam zajęcia z kilkoma lektorami ale Natalia przebiła wszystkich o głowę. Sposób w jaki uczy bardzo mi odpowiada, zawsze przygotowuje ciekawe i adekwatne do mojego poziomu materiały. Oprócz tego, że jest profesjonalistką, jest także przemiłą, otwartą osobom. Atmosfera na zajęciach jest swobodna, czas mija błyskawicznie. Od czasu gdy uczę się z Natalią widzę progres w moim angielskim, przede wszystkim w mówieniu i wzbogacaniu słownictwa. Natalia jest świetna dlatego także moja córka postanowiła szlifować z Nią angielski i zapewniam, że nie żałuje tej decyzji. Polecam Natalię z całych sił.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Natalią. Lekcje są dobrze zorganizowane, dopasowane indywidualnie do ucznia i przy okazji ciekawe. Poza tym Natalia jest miłą i serdeczną osobą, a lekcje angielskiego z nią to sama przyjemność.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Serdecznie Polecam zajęcia z Natalią.
Jest przemiłą i ciepłą osobą. Świetnie zorganizowana. Wszystkie zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie i profesjonalnie. Ma bardzo dobry kontakt z drugim człowiekiem, do wszystkiego podchodzi na luzie bez stresu.
Zawsze miałam problemy z mówieniem ale jak zaczęłam uczęszczać na lekcje do Natalii wszystko się zmieniło i już nie czuje presji oraz bariery jaka wcześniej mnie hamowała w posługiwaniu się językiem. Te zajęcia dają mi wielkiego kopa i motywacje żebym szkoliła się i uczyła angielskiego. Natalia to idealna nauczycielka jaką w życiu miałam , świetnie posługuje się językiem i przekazuje w ten sam sposób tą wiedzę.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Bardzo polecam zajęcia z Natalią. Zawsze jest świetnie przygotowana i uśmiechnięta, lekcje są ciekawe i różnorodne, można porozmawiać na wiele tematów. A co najważniejsze bardzo mnie motywują do dalszej nauki. Sposób w jaki prowadzi zajęcia spowodował, że przestałam się bać mówić po angielsku. Bardzo się cieszę, że znalazłam jej zajęcia.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Bardzo polecam lekcję z Natalią. Profesjonalne podejście oraz zaangażowanie to coś, co ją wyróżnia. Jest bardzo elastyczna.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Gorąco polecam zajęcia z Natalią.
Osoba bardzo kompetentna, rzetelna i mająca szeroki wachlarz metod do nauki języka angielskiego. Zajęcia ciekawe i zdecydowanie nie monotonne. Natalia potrafi świetnie zmotywować, a czasami podejść do tematu na luzie, kiedy może to przynieść lepsze efekty.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Natalia ,każde spotkanie jest dokładnie przygotowane i dostosowane do potrzeb ucznia, dzięki czemu nigdy nie jest monotonnie,a rezultaty widoczne są szybko. Natalia to również bardzo uprzejma i spokojna osoba, której warto zaufać od pierwszego spotkania ! :))

avatar
JIN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Highly recommended !!

She prepared class fully organized and proceed class.
End of class she always feedback on the last class and what I need to fix.
Classes are always held in a bright atmosphere, It allows you to speak English comfortably.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2020

Bardzo polecam! Zajęcia w pełni dostosowane do potrzeb ucznia, prowadzone w profesjonalny, ciekawy i otwarty sposób.

avatar
Tetyana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

I would love to recommend Natalia to everyone who truly wants to learn English. She is the most passionate, dedicated and understanding teacher I have ever had. Natalia has always found interesting topics and engaging exercises, as a result, our lessons were relaxing, amusing and fruitful. She has not only taught me grammar, vocabulary, pronunciation, but most importantly she has helped me to get rid of my fear - to make a mistake. She has always supported me, inspired me, and gave me enthusiasm and belief that I can speak English.
Thanks to Natalia I do speak English fearlessly. I have really enjoyed our classes and miss them so much !

avatar
Mariia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Highly recommend!

I had English classes since 1st grade of the primary school, but till the time I graduated I could barely say few words. I had pretty good knowledge of English vocabulary, which meant I could recognize words when I read/ heard them while my ability to speak remained to wish better.

My spoken English significantly improved after 3 months of classes with Natalia. We were having a Skype-call 2 times per week, where we’d discuss travels, literature & other topics I’m interested in. Each of the lesson was efficiently designed according to my needs in both fascinating and practical way.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2020

Natalia jest nauczycielką pełną pasji, jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, prowadzi je w sposób bardzo interesujący, urozmaica zajęcia o różne ciekawe materiały. Zajęcia nigdy nie są nudne, co więcej Natalia wspaniale motywuje, przez co nauka nie jest obowiązkiem, ale ogromną przyjemnością! :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Gorąco polecam korepetycje z Natalią:)
Elastyczna forma nauki, dostosowanie zajęć do poziomu i potrzeb ucznia, niezbędne kompetencje, a przede wszystkim empatia i uśmiech to prawdziwe atuty Natalii:)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Natalia - simply the best.
Gorąco polecam. W ciągu kilku miesięcy znacząco poprawiłem mój angielski (potrzebny w pracy) w czym ogromna zasługa Natali

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Natalia to świetna nauczycielka języka angielskiego, już od roku pomaga mi w przełamaniu bariery w mówieniu w języku angielskim i uważam, że ze zadowalającym efektem. Jest bardzo cierpliwa, zawsze podtrzymuje mnie na duchu i motywuje, kiedy mi coś nie wychodzi. Lekcje zawsze odbywają się w przyjaznej, miłej i luźnej atmosferze. Jej bardzo dobra znajomość języka angielskiego i sposób w jaki przekazuje swoją wiedzę, czynią z niej bardzo dobrego nauczyciela! Gorąco polecam! ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Gorąco polecam Nataliię, pobierałem u niej lekcje przez Skype na poziomie C1. Ma bardzo dobrą organizację pracy, zajęcia są prowadzone planowo. Jej umiejętności językowe również oceniam bardzo wysoko, ma świetny akcent, bardzo szeroki zasób słownictwa, widać, że język jest jej pasją. Nastawienie do ucznia również na duży plus.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2017

Dzięki Natalii zacząłem w końcu mówić po angielsku. W kilka miesięcy nauczyłem się więcej niż przez ostatnie 10 lat. Jest osobą niespotykanie cierpliwą, wykazuje indywidualne podejście do ucznia, zachęca do ciągłego doskonalenia się. Gorąco polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2017

Bardzo polecam.Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze. Natalia wykazuje się dużą cierpliwością i indywidualnym podejściem do ucznia .

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Polecam !
Bardzo ciekawe zajecia z jezyka angielskiego, dostosowane do potrzeb ucznia, w moim przypadku interesujace konwersacje na rozne tematy. Natalia jest bardzo mila, ciekawa i ciepla osoba oraz profesjonalna nauczycielka. Zajecia sa lekkie, dlatego w latwy sposob mozna przyswoic nowa partie materialu. POLECAM raz jeszcze !

avatar
Stefania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Rewelacja. Polecam. Pełne zaufanie, profesjonalizm i rewelacyjne podejście do dziecka.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2017

Bardzo polecam korepetycje z Natalią ❤ kompetentna, wyjątkowo cierpliwa, miła, z dobrym podejściem do ucznia sprawiła, że czuje się pewniej w użyciu języka angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.