Natalia Zdrzałek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Chorzów
Świętochłowice
Ruda Śląska
Zabrze

Natalia Zdrzałek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Natalia Zdrzałek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 09.2016
Uniwersytet Śląski
Magister
Biologia
Kursy i szkolenia
.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej „Innovative start”
.
Maltański kurs pierwszej pomocy
.
Magurski Park Narodowy
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Śląski Ogród Botaniczny

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2023

Korepetycję z Panią Natalią przynoszą zamierzone efekty oraz są prowadzone w miłej atmosferze, która tym bardziej zachęca do poznawania biologii! Jako jej uczennica mogę z całą pewnością polecić naukę przy pomocy Pani Natalii, zajęcia są zrozumiałe, ciekawe oraz po każdym spotkaniu nabywam nową potrzebną mi wiedzę, którą potem mogę zaprezentować w szkole.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

Skuteczne korepetycje to takie, które przynoszą zamierzone efekty. Zajęcia z Panią Natalia zdecydowanie się do takich zaliczają! Przyjemna atmosfera, zajęcia prowadzone z pasją i ogromna wiedza samej nauczającej sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminów.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2023

Pani Natalia swoją charyzmą i pasją do nauki oraz biologii oprócz super przygotowania do matury wzbudza fascynację, zachwyt tą dziedziną w taki sposób, że jej nauka staje się prosta i przyjemna. Bardzo serdecznie polecam. ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.