Natalia Stawska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piaseczno
Żabieniec
Zalesie Górne

O mnie

Jestem studentką trzeciego roku psychologii, mam dużą wiedzę o metodach skutecznego uczenia się i motywowania.

Moja doświadczenie w pracy z dziećmi opiera się zarówno na działalności zawodowej, jak i wolontariackiej jako instruktorka ZHP. Prowadzę działalność edukacyjną i animacyjną w ramach start-upu AIP.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2015
IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
profil matematyka-geografia-historia
10.2015 - aktualnie
Akademia Pedagogiki Specjalnej
Magister
psychologia wspierania kształcenia i rozwoju
Kursy i szkolenia
03.2016
Kurs Liderów Zespołów Instruktorskich Wood Badge
11.2016
Kurs członków zespołów trenerskich NGO
04.2017
Train The Trainer
05.2017
Brązowa Odznaka Kadry Kształcącej ZHP
Doświadczenie
03.2013 - aktualnie
ZHP
Od 5 lat prowadzę drużynę harcerską - organizuję cykliczne spotkania oraz wyjazdy dla grupy ok 25 dzieci w wieku 10-15 lat. Uczestniczę w przygotowywaniu różnych form kształcenia dla instruktorów harcerskich. Organizuję kursy dla liderów grup rówieśniczych w wieku 10-15 lat.
10.2016 - 01.2018
Baśniowa świetlica
Prowadzenie tematycznych zajęć dla dzieci (kulinarnych, plastycznych, sportowych) oraz warsztatów z robotyki. Pomoc w odrabianiu lekcji i przygotowaniu do sprawdzianów.
02.2018 - aktualnie
LearnTheFuture
Działając w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości prowadzę start-up świadczący usługi animacyjne, szkoleniowe i edukacyjne. Organizuję zajęcia z robotyki i programowania w szkołach.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.