Natalia Okarmus

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką hungarystyki Uniwersytetu Jagiellońskiego i miałam okazję spędzić trochę czasu na Węgrzech, gdzie nie tylko szlifowałam swoje umiejętności, ale też uczyłam Węgrów języka polskiego.

Wiem, że język węgierski może wydawać się trudny na pierwszy rzut oka, jednak ma wiele cech, które sprawiają, że jest wyjątkowy i interesujący. Z chęcią pomogę Ci odkryć jego piękno i tajniki niezależnie od Twojego poziomu.

Oferuję elastyczne podejście do każdego ucznia i zawsze staram się dostosować do jego indywidualnych potrzeb. W pracy staram się łączyć różnorodne metody oraz wykorzystywać aplikacje wspomagające naukę. Wierzę w moc fiszek, infografik, oraz łączenia elementów językowych i socjokulturowych.

Uwielbiam łączyć technologię z nauką i nauczaniem języków. W mojej pracy licencjackiej analizowałam i porównałam metody nauczania języka węgierskiego jako obcego w wybranych aplikacjach mobilnych. W pracy magisterskiej zajęłam się możliwościami wykorzystania Instagrama do nauczania i nauki języka węgierskiego.

Posiadam też doświadczenie w tłumaczeniu literatury oraz tekstów użytkowych. Chętnie odejmę się także zleceń tłumaczeniowych.

Posiadam także certyfikat znajomości języka węgierskiego Europejskiego Konsorcjum Języków Nowożytnych na poziomie C1. Niech nauka języka węgierskiego stanie się Twoją pasją, tak jak stała się moją! Do zobaczenia!

Dostępność

Poniedziałek18:30 - 21:00
Wtorek16:00 - 18:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek
Sobota10:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia węgierska
09.2020 - 01.2021
Eötvös Loránd University
Licencjat
Stypendium hungarystyczne
08.2021 - 08.2021
Uniwersytet Letni w Debreczynie
Licencjat
Kurs letni języka węgierskiego
09.2021 - 06.2022
Instytut Balassiego w Budapeszcie
Magister
Stypendium hungarystyczne
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Filologia węgierska
Kursy i szkolenia
08.2022
Certyfikat znajomości języka węgierskiego na poziomie C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.