Natalia Nowak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Ruda Śląska
Chorzów
Gliwice
Zabrze
Katowice
Świętochłowice

Opis ogłoszenia

/MOŻLIWOŚĆ ZAJĘĆ ZDALNYCH/

Udzielę korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie do B2. Poprowadzę zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, przygotuję do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej. Studiuję w języku angielskim, dlatego codziennie mam kontakt z tym językiem. Posiadam 3-letnie doświadczenie w nauczaniu.
Na zajęciach wprowadzam elementy grywalizacji, a także języka, którego naprawdę się używa. Gramatyka jest potrzebna, ale z pewnością zajęcia nie polegają na jej ciągłym wałkowaniu. 

Na zajęciach z dorosłymi skupiamy się na tym co danej osobie jest potrzebne- czy to dogadanie się za granicą, czy kontakty z klientami. Prowadzę też zajęcia konwersacyjne. 
Cena za godzinę to 40 zł, dojeżdżam do ucznia.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Śląska
Inżynier
Industrial and Engineering Chemistry
03.2018 - aktualnie
TEB Edukacja
Technik farmaceutyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - 06.2019
Lingopro
06.2019 - aktualnie
L2- Language consulting
09.2019 - aktualnie
Nowoczesna Szkoła Językowa LATINA
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Pani Natalia zawsze punktualna i przygotowana do zajęć. Przygotowywała córkę do egzaminu gimnazjalnego. Przemyślane i ciekawe zajęcia dostosowane do potrzeb i możliwości córki. Byliśmy z córką bardzo zadowoleni. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.