Natalia Karpenko

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Myślenice (Osieczany)

O mnie

Jestem magistrem sztuki w zakresie muzyki oraz pedagogiem. Pochodzę z Ukrainy. W moim kraju przez ponad 20 lat z powodzeniem nauczałam dzieci, młodzież i dorosłych gry na flecie prostym i poprzecznym oraz na pianinie. Moi uczniowie brali udział w wielu międzynarodowych konkursach muzycznych odnosząc sukcesy.

Moją pasję do muzyki i nauki uzupełniałam pracując zawodowo w orkiestrze symfonicznej oraz w orkiestrze teatru narodowego w Ukrainie.

Jako matka 11 letniej córki uczącej się w polskiej szkole muzycznej (klarnet, fortepian) wykazuję się cierpliwością oraz umiejętnością zrozumienia dziecka.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 06.2007
Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny
Magister
Wydział Sztuki
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2005 - 01.2022
Kryvyi Rih State Pedagogical University
07.2005 - 03.2022
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Ługańskiej
07.2007 - 03.2022
Państwowa Szkoła Muzyczna I st
01.2008 - 03.2022
Państwowa Szkoła Muzyczna II st

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.