Natalia Husar

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski90 - 100 / 60 min

Natalia Husar

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem lektorką języka angielskiego z 10 letnim stażem pracy. Z wykształcenia jestem anglistką; ukończyłam również studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. 

Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych - studentów, osób aktywnych zawodowo a także osób starszych. Od samego początku związałam swoją karierę ze środowiskiem biznesowym - na co dzień prowadzę kursy języka angielskiego w warszawskich firmach i korporacjach. Wraz z zespołem sprawdzonych lektorów z powodzeniem poszerzamy kompetencje językowe pracowników firm. Do tej pory prowadziliśmy zajęcia miedzy innymi dla pracowników: KPMG, FlixBus, Eurogate Logistics, Vastint, Mzuri, Grupy Nowy Styl, Leroy Merlin, Totalizator Sportowy  i wielu, wielu innych.

Zapraszam na indywidualny kurs online lub w Twoim domu.  Zorganizuję też profesjonalny kurs dla firmy / instytucji. Z przyjemnością poprowadzę dla Państwa zajęcia:

  • -konwersacyjne
  • -przygotowujące do egzaminów
  • -Business English
  • -General English
  • -specjalistyczne

…lub zorganizuję je z innym lektorem w razie braku terminu.

Referencje dostępne na życzenie. Proszę o kontakt mailowy.

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 19:00
Wtorek11:00 - 19:00
Środa12:00 - 19:00
Czwartek11:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Natalia Husar
Miedza
03-531 Warszawa
NIP: 5482717028

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2012
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
filologia angielska
10.2012 - 06.2014
Uniwersytet SWPS
Magister
filologia angielska
10.2013 - 06.2015
Uniwersytet SWPS
Licencjat
dziennikarstwo i komunikacja społeczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2010 - 06.2015
lektor języka angielskiego
współpraca z warszawskimi szkołami językowymi specjalizującymi się w zajęciach B2B: -L2 Language Consulting -BLD Consultancy
01.2015 - aktualnie
Language Expert Szkolenia Językowe
zajmuję się wszystkimi procesami "od a do z": rekrutowaniem lektorów, metodyką nauczania, przygotowywaniem i wdrażaniem kursów u klientów biznesowych, zarządzaniem i kontrolą oraz stałym kontaktem z działami HR.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Najlepsza nauczycielka na świecie! Nauczyłam się więcej w pół roku, niż w ciągu kilku lat w szkole i na studiach. Lekcje są inspirujące, z niecierpliwością czeka się na następne spotkanie.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Z Natalią współpracuję już ponad trzy lata. Potrafi sprawić, że prowadzone przez nią zajęcia są interesujące przez co łatwiej przyswoić materiał. Polecam serdecznie.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2020

Natalia organizowała kurs języka angielskiego w naszej firmie. Cały proces przebiegł bez zarzutu, a lektorzy ciekawie i profesjonalnie prowadzą zajęcia. Serdecznie polecam.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2020

Z czystym sumieniem polecam naukę u Natalii! Profesjonalizm, ogromna wiedza, zaangażowanie. Świetne podejście do ucznia :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2020

Natalia jest cierpliwa i kompetentna. Na naszych zajęciach zawsze była atmosfera sprzyjająca nauce. Przy Natalii zaczęłam rozmawiać po angielsku. Zawsze brała pod uwagę moje osobiste zainteresowania. Nie dała wejść sobie na głowę.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2020

Natalia uczyła mnie angielskiego przez ponad rok. Jest cierpliwa, kontaktowa i potrafi jasno tłumaczyć. Zajęcia zawsze były ciekawe. Polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2020

Natalia to osoba z ogromną wiedzą, pełna zaangażowania w swoją pracę :) ciekawie i inspirująco prowadząca zajęcia. Bardzo pomocna! Zdecydowanie polecam :)

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Natalią i jej zespołem. Ciekawie, konkretnie, z pasją!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.