Natalia LekcjeSkype

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Zielona Góra
Gorzów Wielkopolski
Gliwice
Bielsko-Biała
Częstochowa
Chorzów
Ruda Śląska
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć:)

*proszę o wiadomość SMS w razie nieodebrania telefonu

Mam kontakt z językiem angielskim odkąd byłam małym dzieckiem. Zawsze lubiłam ten język i z tego też powodu studiowałam filologię angielską.   Przez 6 lat mieszkałam w Irlandii,   gdzie na co dzień miałam do czynienia z native speakerami. Nauczam od 12 lat, moi uczniowie mieli/mają od lat 4 do lat 60. Do każdego ucznia podchodzę z ogromną cierpliwością (sama też się kiedyś uczyłam ;))

Program nauki dobieram indywidualnie do potrzeb ucznia. Przede wszystkim, ustalamy cel Twojej nauki, który wyznaczamy podczas lekcji próbnej. W oparciu o Twój cel przygotowuję dla Ciebie  plan nauki.  Zawsze będziesz wiedział/a, jak przygotować się do zajęć oraz co wymaga szczególnej uwagi. Pamiętaj, że samodzielne przygotowanie do zajęć i opracowanie materiałów jest bardzo ważne,  dlatego dostajesz ode mnie dużą ilość materiałów, ale na pewno nieprzypadkowych. Pokażę Ci również, jak efektywnie uczyć się języka angielskiego poza lekcjami, dzięki czemu zrealizujesz swój cel jeszcze szybciej.

Gwarantuję praktyczną i skuteczną naukę, tak by przyswajalność wiedzy była maksymalnie duża.  Staram się łączyć wszystkie komponenty nauki języka (słuchanie/pisanie/czytanie/konwersacje/ gramatyka). Tak naprawdę, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jeżeli będziesz chciał/chciała skupić się tylko np. na konwersacjach, tak też będzie. Plan nauki może być elastyczny. 

Zakres wsparcia:
Nauka od poziomu  A0 do C2
General English  - praktyczne lekcje, które pozwolą Ci na przełamanie bariery językowej, swobodę wypowiedzi.
Business English  - zajęcia dla osób pracujących w środowisku biznesowym.
Angielski dla firm - zajęcia grupowe lub indywidualne dobrane do poziomu klienta
Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.
Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.
Kompleksowe przygotowanie do certyfikatów FCE i CAE  

Zakres cen:
Lekcja próbna - 20-30min / darmowa
Lekcja indywidualna - General English/Business English, przygotowanie do matury/ egzaminu 8klasisty - 50min / 90 zł
Przygotowanie do FCE/CAE - 60 min /120 zł
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty/matury dla dwóch osób - 60 min/ 65 zł (od osoby)
Angielski dla firm   - poproś o wycenę

Już wiesz, co mogę Ci zaoferować oraz jakie doświadczenie posiadam. Jeżeli naprawdę chcesz zaangażować się w naukę języka angielskiego, to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Natalia

*wystawiam również faktury
 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 18:00
Wtorek07:00 - 18:00
Środa07:00 - 18:00
Czwartek07:00 - 18:00
Piątek07:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2014
Uniwersytet Zielonogórski
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
.
TEFL (Teaching English as a Foreign Language)
Doświadczenie
09.2019 - 06.2020
Talentlab
Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych zajęć z dziećmi w wieku 4-15 lat. Zajęcia prowadzone stacjonarnie oraz online
09.2020 - aktualnie
Edu Corner Studio Edukacyjne
Nauczanie dzieci w wieku 7-14 lat. Zajęcia prowadzone stacjonarnie oraz online.
09.2020 - aktualnie
English4all
Zajęcia online z języka angielskiego z osobami dorosłymi.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2023

Polecam lekcje z Natalią, wysyła ciekawe materiały, z których można przyswoić dużo nowych słówek. Zawsze miałam problem z barierą językową, po lekcjach z Natalią otworzyłam się na mówienie, świetnie dostosowuje się do ucznia i jego potrzeb. Nauka w miłej atmosferze, dużo rozmawiania. Serdecznie polecam lekcje z Natalią:)

avatar
Mareusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2023

Bardzo polecam lekcje z Natalią. Jest cierpliwa, zawsze świetnie przygotowana oraz wysyła mnóstwo materiałów dodatkowych które szybciej rozwijają nasz język angielski

Polecam serdecznie

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2022

Zdecydowanie polecam lekcje z Natalią. Ma ona bardzo profesjonalne podejście, udziela mnóstwo przydatnych porad i merytorycznych uwag indywidualnie dostosowanych do potrzeb ucznia. Z taką nauczycielką nauka to sama przyjemność.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Egzamin FCE zdany! Nie wiem co bym zrobiła bez Natalii. To była naprawdę intensywna nauka i jak widać opłacało się:) Polecam Natalię bez cienia wątpliwości!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Natalia świetnie przygotowała mnie do egzaminu, rozpoznała gdzie mam braki i pomogła mi je nadrobić. Miła atmosfera zdecydowanie zachęca do nauki, zdecydowanie polecam :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Jestem osobą dorosłą i od zawsze uczę się angielskiego. Nigdy nie mogłem przełamać bariery językowej. Od kilku miesięcy uczę się z Natalią i widzę ogromną poprawę. W końcu nie czuję dyskomfortu gdy wyjeżdżam na wakacje za granicę i muszę coś załatwić po angielsku. Szczerze polecam lekcje z Natalią!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Bardzo polecam lekcje z Natalią. Nie tylko ze względu na to, że przebiegają one w przyjemnej atmosferze, ale również na to, że Natalia przykłada się do swojej pracy, tłumacząc wszystkie trudne zagadnienia w sposób zrozumiały. Poświęciła mi bardzo dużo czasu (nawet poza lekcjami), aby dostosować tematykę zajęć do moich technicznych zagadnień. Bardzo szybko zaczęłam nie tylko rozumieć zasady tego języka, ale również się nim posługiwać. Dzięki temu na dosyć trudnym egzaminie uzyskałam bardzo wysoką ocenę:). Co ważne, godziny zajęć są dostosowane do ucznia i w razie nagłych przypadków nie ma problemu z ich zmianą co również dla mnie było dużym plusem. Polecam więc lekcje z Natalią dla osób, które w szybkim czasie potrzebują nauczyć się języka angielskiego lub po prostu przełamać barierę mówienia. Szkoda tylko, że nie mogę wystawić oceny wyższej niż 5:)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Bardzo polecam lekcje z Natalią. Jeśli ktoś chce przełamać swoją barierę językową to dobrze trafił. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, dzięki czemu przemijają one szybko i skutecznie. Materiały od samego początku są dostosowane do mnie, dlatego z całą pewnością można liczyć na indywidualne podejście.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.