Natalia Dudała

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Sosnowiec
Będzin
Gliwice

Natalia Dudała

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Natalia Dudała

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2020 - aktualnie
Korepetytor
Udzielam korepetycji od 3 lat, na różnych poziomach językowych i wiekowych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2024

Bardzo miłą osoba, na lekcji jest bardzo miła atmosfera i aż się chce uczyć, naprawdę polecam i myślę że warto się zapisać.
Naprawdę polecam ❤️

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2023

Świetna atmosfera, zauważalne efekty zajęć, przełamywana blokada językowa. Bardzo profesjonalne podejście. Z serca polecam Natalię.

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
22 sierpnia 2023

Po pierwszej lekcji stwierdzam, że jestem zadowolona. Dobre tłumaczenie i miła atmosfera na lekcji! Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2023

Dzięki zajęciom mój poziom angielskiego jest o wiele wyższy. Nie mam już problemów z słuchaniem, gramatyką i barierą językową. Dzięki Natalii mature z angielskiego zdałam na 100%. Zajęcia prowadzone są w super atmosferze, Natalia wszystko dokładnie i zrozumiale tłumaczy. Ze wszystkich osób z którymi miałam zajęcia z języka angielskiego, Natalia to pierwsza osoba przy której czułam się komfortowo i nie czułam się głupio z powodu braku wiedzy. Jeśli ktoś się zastanawia nad zapisanem się na zajęcia z całego serca polecam!!

Natalia Dudała

Dziękuję i jeszcze raz gratulacje tego pięknego wyniku!

avatar
Natasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2023

Myślałam, że nie znajdę już zajęć, które będą tak przyjemne i skuteczne w 1. Dzięki tym zajęciom uzyskałam na tegorocznej maturze 100%, przygotowując sie tylko rok, nawet niecały. Ja akurat miałam zajęcia zdalne, które bardzo polecam. Materiały jak i sama nauka są doskonale. Myślę, że dalej będę kontynuować naukę, mimo tego, że przyszłam z myślą, tylko żeby uczyć się do matury. Jeśli się zastanawiacie to śmiało się zapisujcie, te zajęcia są warte każdej ceny! Natasza

Natalia Dudała

Dziękuję bardzo za mile słowa!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.