Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sosnowiec
Język niemiecki60 - 65 / 60 min

Natalia

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem Filologii Germańskiej, posiadam długoletnie doświadczenie w nauczaniu osób w różnym wieku (dzieci, młodzież, dorośli) i na różnym poziomie zaawansowania, dysponuję dużą ilością własnych materiałów. Zajęcia dopasowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Zapewniam przyjazną atmosferę i oczywiście szybki postęp w nauce niemieckiego. Udzialam korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, średniej, pomagam nadrobić zaległości, przygotować do sprawdzianów, egzaminów, matury. Zapraszam! 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.