Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Wrocław
Świebodzice
Wałbrzych
Świdnica
Jaworzyna Śląska
Strzegom
Żarów
Poznań

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Natalia

O mnie

Zapewniam dokładne przygotowanie do egzaminu maturalnego, ósmoklasisty, jak również pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek, pomogę w zrozumieniu materiału i nadrobieniu zaległości. Posiadam duże doświadczenie pedagogiczne. Gwarantuję zajęcia w przyjaznej i pracowitej atmosferze.Uczęszczałam do Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach o profilu biol-chem. Zdałam egzamin maturalny z biologii na poziomie rozszerzonym, brałam udział w wielu olimpiadach. Jestem obecnie absolwentką biologii człowieka (antropologia fizyczna) na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Brałam udział w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "24 h Kryminalistyki"

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Licencjat
Biologia człowieka (antropologia fizyczna)
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Magister inżynier
Bioinformatyka, specj. Biostatystyka i Programowanie Bioinformatyczne
Kursy i szkolenia
01.2020
IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "24 h Kryminalistyki".
Doświadczenie
06.2020 - aktualnie
Badania archeologiczne w Czechach (materiał osteologiczy).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2023

Dzięki regularnym zajęciom z Panią Natalią zdałam maturę z biologii na 86%, przez co dostałam się na farmację. Polecam ♥️

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Polecam, Pani Natalia przez 3 lata przygotowywała mnie do matury z chemii i zdałam na 78%, wcześniej miałam duży problem ze zrozumieniem tego materiału.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Bardzo profesjonalna korepetytorka, zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, ale przede wszystkim znakomicie przekazana wiedza.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.