Natalia Bania

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Nowy Sącz
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalny trening językowy! Zajęcia przez Skype prosto z Paryża.Mnóstwo różnorodnych materiałów. Dynamiczne zajęcia oraz różnorodności zadań. Metodyka pracy dostosowana do indywidualnych potrzeb a także materiały naukowe dopasowane do potrzeb kursanta. Absolwentka Filologii Romańskiej oraz kursu Sorbońskiego « Język i cywilizacja francuska »Stały kontakt z językiem mówionym i pisanym (język stanowi podstawowe narzędzie mojej pracy, jestem nim stale otoczona w życiu codziennym).Kursy indywidualne oraz grupowe.Zajęcia prowadzone są w języku francuskim/ polskim z naciskiem na język francuski w celu «osłuchiwania» się kursanta. Nacisk na komunikację, poprawną pod względem: gramatycznym, leksykalnym i fonetycznym. Umiejetność wyjaśnienia zawiłych kwestii gramatycznych. Elastyczne formy zajęć, dostosowane do indywidualnych potrzeb osoby uczącej się.Posługuje się również językiem angielskim, dzięki czemu pomogę ułatwić zrozumienie tych sfer językowych, które działają na zasadzie analogii.Zajęcia obejmują: konwersacje, ćwiczenia z fonetyki, gramatykę, rozumienie tekstu pisanego. Pomoc również w przygotowaniu do egzaminów.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Romanistyka
Kursy i szkolenia
06.2016
La Sorbonne
07.2016
Alliance française Paris Ile- de- France
Doświadczenie
01.2019 - aktualnie
Nauczanie francuskiego oraz angielskiego
Praca nad prywatnymi zajęciami języka francuskiego oraz angielskiego. Przygotowania do egzaminów, nauka od podstaw, rozwijanie pasji do języka.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.