Natalia Adamiw

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Fabryczna)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Jestem dyplomowaną nauczycielką języka rosyjskiego z Iwano-Frankiwska. Oferuję naukę w przyjaznej atmosferze, w zależności od potrzeb uczącego się. Uczę zarówno dzieci oraz dorosłych. Prowadzę lekcję na każdym poziomie, włącznie z przygotowaniem do egzaminów certyfikacyjnych. Zapraszam na zajęcia!

Добрый день! Я дипломированный учитель русского языка из Ивано- Франковска. Предлагаю изучение языка в дружеской атмосфере, в зависимости от нужд обучаемого. Учу детей и взрослых. Провожу уроки на всех уровнях, включая подготовку к экзамену на сертификат. Приглашаю на занятия.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1989 - 06.1994
Prykarpacki Uniwersytet w Iwano-Frankiwsku
Nauczyciel dyplomowany
pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.