Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Kraków
Wieliczka
Niepołomice
Sygneczów
Podłęże
Biskupice
Krzyszkowice

Opis ogłoszenia

Quieres aprender español? 
Czy wiesz, że język hiszpański jest DRUGIM najpowszechniej używanym językiem na świecie? Posługuje się nim około 650 mln ludzi na 7 kontynentach.

Pragniesz, by Twoje dziecko rozpoczęło przygodę z tym pięknym językiem ?
Nie czekaj i zadzwoń ! Z chęcią pokaże Twojemu dziecku świat tego języka..

Jestem studentką filologii i lektorką szkoły językoweJ, a nauczanie to moja pasja.Sama opanowałam biegle 4 języki obce, więc wiem na czym warto się skupić przy nauce języka.

Zapewniam szeroką ilość materiałów dydaktycznych oraz lekcje w przyjaznej atmosferze.

Zapraszam też do zapisów Parami - z koleżanka, kolega,bratem siostrą. Wtedy cena niższa od osoby, a uczniowi raźniej na lekcji. Chwilowo z uwagi na epidemie - zapraszam na lekcje ONLINE

 

Posiadam certyfikat językowy Titulo de Bachiller wydawany przez Ministerstwo Edukacji Hiszpanii, potwierdzający znajomość języka na poziomie C1/C2, a także znajomość historii,geografii, literatury i kultury krajów obszaru hiszpańskojęzycznego.
Uczęszczałam również do liceum dwujęzycznego nr VI w Krakowie do klasy z wykładowym językiem hiszpańskim.

 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.