Profesora Natalia

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Wrocław
Gdynia
Sopot
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola! Chcesz rozpocząć lub kontynuować naukę hiszpańskiego? Jestem nauczycielką języka hiszpańskiego, trenerką językową , filolożką oraz tłumaczką .
O mózg, tak jak o mięsień, trzeba dbać i warto go ćwiczyć! Coś o tym wiem, ponieważ posługuję się pięcioma językami, dlatego swoją pasją i doświadczeniem na co dzień dzielę się ze swoimi uczniami.

*chcesz poznać drugi najpopularniejszy język na świecie?
*znasz już podstawy, ale nie wiesz co dalej? *starasz się przełamać, by zacząć mówić?
*potrzebujesz pomocy w gramatyce?
*przygotowujesz się do egzaminu na studiach lub DELE?
*potrzebujesz hiszpańskiego w celach zawodowych?*wyjeżdżasz na Erasmusa lub inną wymianę?

Cieszę się, że trafiłaś/eś do mnie! Przeprowadzę Cię przez wszystkie aspekty nauki języka hiszpańskiego oraz zapoznam z hiszpańską kulturą i zwyczajami.

Jak wyglądają zajęcia?
Na początku ustalamy Twój cel językowy . Może to być osiągnięcie pewnego poziomu, zdanie egzaminu, swobodna komunikacja na wyjeździe. Następnie realizujemy Twój cel według ustalonego planu używając skutecznych metod nauki języka . Wszelkie materiały są zapewniane przeze mnie i dostosowane do poziomu ucznia. Stawiam nacisk na komunikację, wymowę oraz jak najbardziej naturalne i samodzielne użycie języka . Ćwiczymy zadawanie pytań, swobodne prowadzenie konwersacji, posługiwanie się językiem w sytuacjach codziennych. Pokażę Ci skuteczne i łatwe metody nauki języka na co dzień oraz dokładne wskazówki od poliglotki :)! Przed zajęciami otrzymujesz ode mnie dostęp do materiałów, które będziemy przerabiać. Przygotowujesz się do zajęć czytając artykuły z prasy hiszpańskiej bądź blogów, oglądając filmiki na YT, słuchając podcastów , a następnie dyskutujemy sobie o nich na zajęciach. Oczywiście, pamiętaj, że głównie będziesz mówić Ty;). Przyjemna i bezstresowa atmosfera na zajęciach sprawi, że mówienie przyjdzie Ci bez wysiłku, a wszystko to pod czujnym okiem wykwalifikowanej nauczycielki. Nie omijamy w tym wszystkim gramatyki, ponieważ to ona stanowi podstawę tego, byś czuł/a się swobodnie mówiąc. Ja się z gramatyką bardzo lubię, więc polubisz się i Ty :)!
Po każdych zajęciach otrzymujesz zadanie domowe oparte na ćwiczeniach leksykalnych bądź gramatycznych, by hiszpański nie opuszczał Cię ani na chwilę! Powtarzamy również przyswojony przez Ciebie materiał, by już nie uciekł Ci z głowy :).
Robię dla Ciebie notatki w Google Docs lub w aplikacji Quizlet i otrzymujesz do nich dostęp 24h/7 !
Przez cały czas jesteśmy w kontakcie przez Whatsapp’a lub Skype’a, żebyś mógł/mogła mnie zapytać o jakikolwiek problem językowy, z którym się zetknąłeś/zetknęłaś.

Kilka słów o mnie

-Ukończyłam studia magisterskie z filologii hiszpańskiej  na UŚ z wynikiem celującym.
-Prowadzę zajęcia z hiszpańskiego od ponad 9 lat ,  zarówno indywidualnie jak i w szkołach językowych.
-Studiowałam na [*Uniwersytecie w Granadzie *] oraz Universidade Católica Portuguesa, pracowałam jako au-pair w Sevilli.
-Pracowałam dla  hiszpańskiego wydawnictwa Confluencias.
-Przetłumaczyłam kilka książek na język hiszpański, zajmuję się również korektą tekstów.
-Prowadzę bloga oraz stronę  na FB po hiszpańsku i o hiszpańskim.

Informacje organizacyjne
Lekcja indywidualna 45min – 80zł
Lekcja indywidualna 60min – 100zł
Możliwość zajęć w parach bądź małych grupach – cena do ustalenia.
W Katowicach prowadzę weekendowe warsztaty językowe o tematyce gramatycznej, leksykalnej bądź komunikacyjnej, zainteresowanych proszę o kontakt .
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nasza lekcja nie może odbyć się w ustalonym terminie, staram się zaproponować termin zastępczy.
W razie potrzeby (np. przed zbliżającym się egzaminem czy sprawdzianem) istnieje możliwość umówienia się na lekcję w dodatkowym terminie. Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury.
Kontakt po numerem +48516083459, zapraszam do kontaktu również przez Whatsapp . Jeśli nie odbieram, prawdopodobnie prowadzę zajęcia, proszę wtedy o e-mail lub sms’a - oddzwonię.
Zajęcia stacjonarne w Katowicach (centrum) lub online (Skype, Whatsapp, Zoom).

¡Nos vemos!

Dostępność

Poniedziałek07:30 - 21:00
Wtorek07:30 - 21:00
Środa07:30 - 21:00
Czwartek07:30 - 21:00
Piątek07:30 - 21:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Profesora Natalia
Sciegiennego 51a/24
40-114 Katowice
NIP: 6342629773

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.