Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

I’m a student of Logopedics my university speciality is teaching polish as a foreign language. I’ve got experience teaching from complete bases to a very advanced level. I’m happy to teach practical knowledge to help in everyday situations but also to explain difficult parts of polish grammar. 

Jestem studentką logopedii ze specjalnością nauczania języka polskiego jako obcego. Mam doświadczenie w udzielaniu lekcji od całkowitych podstaw do poziomu zaawansowanego. Z radością nauczam praktycznych umiejętności ułatwiających codzienną komunikację ale także trudnej polskiej gramatyki.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2019 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Kursy i szkolenia
03.2016
FCE
11.2019
Proficiency
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.