Natalia Andrzejewska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Białystok
Siemiatycze

Natalia Andrzejewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Natalia Andrzejewska

O mnie

Jestem doktorantką historii na białostockim uniwersytecie. Swoją pasję do tego trudnego - jak wiele osób mówi- przedmiotu przekazuje w sposób jasny, logiczny i przede wszystkim ZROZUMIAŁY. Za pośrednictwem ciągu przyczynowo-skutkowego wyjaśniam zdarzenia historyczne, ich powody i konsekwencje.

Moi "uczniowie" są ze mnie bardzo zadowoleni. Oprócz osiąganych wysokich wyników z egzaminów końcowych, dostają bardzo dobre oceny z kartkówek, sprawdzianów, przez to zadziwiają swoich nauczycieli i wychowawców.

Jestem osobą solidną, punktualną, rzetelną, konsekwentną i przede wszystkim upartą, a co za tym idzie - brnę do wcześniej wyznaczonego celu i nie popuszczam żadnemu leniuszkowi. Wyciągnęłam osoby na prostą drogę, którym groziła ocena niedostateczna na koniec roku.

ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA ! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - aktualnie
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Uniwersytet w Białymstoku

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2016

Prace napisane w umówionym wcześniej terminie. Wszystko odbyło się na warunkach ustalonych wcześniej. Bardzo dobry kontakt. Szybko i sprawnie. Ogromnie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2015

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Pani Natalia przychodziła do mnie kilka miesięcy i bardzo mi pomogła. Zaczęłam rozumieć historie na zasadzie "logicznego myślenia". Obecnie nie mam z nia większych problemów. Egzaminy próbne zdałam na 80%, przy czym wcześniej wychodziło mi ledwo 20%. Jestem bardzo wdzięczna Pani Natalii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.