Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Poznań

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!:)  Jestem studentką III roku filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w ramach której realizuję specjalności: nauczycielską i logopedyczną.

Z ogromną przyjemnością pomogę Państwa Dziecku w odrabianiu bieżących zadań domowych, przygotowaniu do sprawdzianów,nadronieniu zaległości. Chętnie pokażę, że nauka czytania, pisania czy liczenia nie musi być straszna, a nawet można ją polubić! :)  Odbyłam polonistyczne praktyki w szkole, jak również logopedyczne w szkole i przedszkolu. Swoją wiedzę, logopedyczną, jak również ogólną - dotyczącą rozwoju i pracy z Dziećmi - staram się poszerzać biorąc udział w rozmaitych szkoleniach. (Posiadam zaświadczenia dotyczące ich uczestnictwa.) Dbam o to, aby na zajęciach dostosowywać metody i tempo pracy do możliwości Dziecka.

  Zapraszam do kontaktu! :)   Kontakt: 795234388

 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.