Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytom
Siemonia

Opis ogłoszenia

Korepetycje z języka angielskiego u nauczycielki języka angielskiego, absolwentki filologii angielskiej UŚ (magister), wszystkie poziomy, przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE oraz  PRZYGOTOWANIE DO MATURY, konwersacje, ciekawe materiały, także Business English i tłumaczenie, kserówki w cenie, zapraszam :)
P.S.
Jestem Egzaminatorem Maturalnym oraz Egzaminatorem na Egzaminie 
Ósmoklasisty z języka angielskiego, uczę od 2007 roku. 

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.