Anastazja Tkaczyk

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem studentką Prawa na UwB. Od 6 lat mieszkam w Polsce. Język ukraiński jest moim językiem ojczystym. Mogę uczyć  od podstaw lub jeżeli ktoś już wcześniej zainteresował się poznawaniem tego pięknego języka zapraszam do kontynuowania nauki. Mogę również służyc pomocą w odrabiniu pracy domowej oraz pogłębianiu wiedzy, jeżeli chodzi o uczniów szkoły podstawowej i średniej. Ze swojej strony oferuje  wszystkie materiały, które okażą się niezbędne w trakcie zajęc, uczeń musi posiadać tylko chęci do nauki  oraz zainteresowanie. 
Serdecznie pozdarwiam)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.