Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Warszawa (śródmieście +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Studiowałam malarstwo dzienne ze specjalizacją "scenografia" na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Obecnie rozpoczynam kurs Arteterapii. Udzielam korepetycji z podstaw rysunku i malarstwa, technik plastycznych, kompozycji oraz z teorii: historii i krytyki sztuki. Mam doświadczenie w rysunku technicznym, projektowaniu, także w programach komputerowych, w pracy przy scenografii i kostiumie.

Przygotowuję indywidualny program nauczania dla każdego ucznia. Nie wykluczam pracy w małej grupie.

Pomagam w przygotowaniach do egzaminów na ASP i w wyborze prac do "teczki" - miło mi wspomnieć, że moja uczennica (2018r.) dostała się na dzienne Wzornictwo na ASP w Gdańsku,a uczeń (2019r.) dostał się z bardzo wysoką notą do liceum plastycznego w Gdyni.

Jestem na etapie rozszerzania swych kompetencji o umiejętności arteterapeutyczne - wykorzystując w tej kwestii wypracowaną przeze mnie metodę malarską, która skupia się na poszukiwaniu formy ekspresji przez sztukę plastyczną, łącząc ją z doświadczeniem, które wyniosłam z moich studiów aktorskich, z pracy scenicznej, z pracy z piosenką, (głównie aktorską), ale też z pracy nad uwalnianiem głosu.

Preferuję lekcje u siebie. W wyjątkowych sytuacjach lekcje odbywają się u ucznia. Obecnie uczę w Warszawie.

Stawka za lekcje: 60 minut.

Doświadczenie zawodowe w sztukach plastycznych: renowacja malarstwa i polichromii, scenografia filmowa, malarstwo ścienne, praca asystentki projektanta ubioru dla Reserved, grafika projektowa.
W linku poniżej załączyłam przykładowe prace rysunkowe i projektowe z mojego portfolio.

Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - aktualnie
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Malarstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Chodziłem do Marty na rysunek i malarstwo od października. Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie w miłej domowej atmosferze. Dzięki zajęciom nauczyłem się dużo z malarstwa i rysunku. Rowniez poznałem ważnych malarzy i nurty w sztuce. Dużym plusem było to ze Marta podchodzi do każdego indywidualnie i znajduje mocne strony oraz to co należy poprawić.
Co najważniejsze zajęcia przynoszą efekty. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie i sztuka:D

Marta

:))) Dzięki bardzo! Powodzenia Marek! :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Zajęcia z Martą to czysta przyjemność, bardzo wiele się na nich nauczyłam. Jedną z głównych zalet była dla mnie super organizacja tego, co będziemy robić na każdej lekcji - każda była z góry zaplanowana, żaden rysunek czy obraz nie był przypadkowy, każdy służył rozwinięciu jakiegoś konkretnego zagadnienia w rysunku czy malarstwie. Gorąco polecam!

Marta

Bardzo mi miło :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Bardzo profesjonalne podejście. Zawsze przygotowane materiały dodatkowe i rzetelnie wszystko opisane. Dobry kontakt poza zajęciami, omawianie prac i przede wszystkim miła atmosfera na zajęciach :)

Marta

Dziękuję :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2016

Miałem okazję brać lekcje rysunku. Życzliwe podejście, otwartość i talent!

Marta

:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2016

Szczerze polecam współpracę :) Bardzo sympatyczna, dokładna, terminowa osoba. No i co najważniejsze ślicznie rysuje :)

Marta

Dziękuję! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.