Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Tychy (Suble)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam uczniów szkół gimnazjalnych oraz liceum na kurs z Rysunku i Malarstwa przygotowujący do liceum plastycznego oraz studiów artystycznych na Akademię Sztuk Pięknych oraz Architekturę Wnętrz, Krajobrazu, Urbanistykę. Poznasz zagadnienia związane z przygotowaniem się do egzaminu, zdobędziesz umiejętności rysunkowe oraz wiedzę z zakresu ogólno-artystycznego. / Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 18.30 - 20.00.

Zapraszam uczniów szkół podstawowych na zajęcia z Rysunku i Malarstwa, gdzie poznasz wszystkie dostępne techniki i rozwiniesz swoje umiejętności w trakcie zabawy w grupie oraz pracy indywidualnej przy sztaludze. / Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 17.00 - 18.30.

Grupy są kameralne, max 5 osób, co zapewni ci pracę indywidualną, a tym samym pozwoli w szybszym tempie rozwinąć swoje umiejętności.

Czekam na Ciebie!Natalia Romaniuk

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.