Natalia Wnorowska

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Język niemiecki jest jedną z moich największych pasji już od bardzo bardzo dawna. Śmiało płynę pod prąd i próbuję udowodnić wszystkim moim narzekającym na ten język znajomym, że nie jest on twardy i nieprzyjemny dla ucha, wręcz przeciwnie! Jestem studentką, maturę rozszerzoną zdałam na 98 % oraz, co znaczy dla mnie o wiele więcej, zdałam Goethe Zertifikat B2 z wynikiem bardzo dobrym. Chętnie pomogę w nauce czy to od podstaw, czy do konkursu w szkole podstawowej lub w gimnazjum (sama byłam laureatką, więc wiem jak to wygląda), czy w przygotowaniu do matury. Wyjaśnię gramatykę, podpowiem z czego korzystać, pokonwersuję, podzielę się pasją.’

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.