Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Nysa
Paczków
Otmuchów
Głuchołazy
Prudnik

Przemysław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Przemysław

O mnie

Absolwent trzech Politechnik i doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.Dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Indywidualne i nowatorskie podejście do ucznia daje gwarancję sukcesu! Młody wiek pozwala mi nawiązywać bardzo dobry kontakt z młodymi ludźmi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 stycznia 2015

Może i jest dobrym fachowcem ale nie było mi dane się o tym przekonać. Podczas rozmowy marketingowo prezentował się dobrze, dogadaliśmy się na termin i wynagrodzenie i na tym się skończyło. Do umówionego spotkania nie doszło i przestał odbierać telefon, nie raczył również oddzwonić. To trochę niepoważne bo skoro umawiam się z człowiekiem to tym samym przestaję poszukiwać kogoś innego, kto mógłby mi pomóc. Skończyło się na tym, że zostałem na przysłowiowym lodzie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.