Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Warszawa
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Architektura100 - 150 / 45 min

Nadia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

mgr inżynier architekt, mgr sztuki
Pomogę w zaliczeniach na studiach. Potrzebujesz wskazówki, za mało korekt z prowadzącym, a termin oddania nagli?? Potrzebujesz pomocy z projektami w programach? Archicad, Autocad, SketchUp, Revit, Adobe Photoshop, Indesign i inne - zapraszam do kontaktu.

Zakres, cena ustalane indywidualnie - zapraszam do kontaktu i zadawania pytań.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2022

Bardzo pomocne zajęcia w przygotowaniu się na zajęcia, m.in. w zakresie pracy w programie Archicad. Szybkie, doraźne przełamanie trudności w nauce i uzupełnienie wiedzy z wykładów, również poprzez dzielenie się materiałami potrzebnymi do wykonania zadań na studiach. Naprawdę polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Chciałam bardzo polecić korepetycje z panią Nadią. Wytłumaczyła mi od podstaw pracę w programach takich jak AutoCad, SketchUp, Layout, V-ray, Photoshop. Miałam zrobić zaliczenie na studia i zostało mi niedużo czasu. Pani Nadia, w krótkim czasie dała radę omówić ze mną każdy z programów, pokazać wszystko oraz przećwiczyć ze mną każdy krok. Jestem niezmiernie wdzięczna, ponieważ tylko dzięki niej udało mi się bez problemów oddać pracę na studiach. Jest to osoba, która nie marnuje na zajęciach ani chwili. Czas jest wykorzystany w stu procentach. Wszystko tłumaczy bardzo jasno a jeśli czegoś jeszcze nie jestem pewna to powtórzy ponownie i pokaże kolejny przykład. Jest bardzo zaangażowana w zajęcia, czasami po lekcjach wysyłała mi dodatkowe materiały, abym mogła jeszcze lepiej przećwiczyć to co już omówiłyśmy. Cierpliwa i zawsze bardzo przyjazna dla ucznia. Dzieli się bardzo dużą wiedzą i pomimo, że już wszystko jest dla mnie jasne z zakresu programów to na pewno wrócę jeszcze na jej zajęcia, ponieważ są to bardzo wartościowe lekcje z których można wyciągnąć masę wiedzy.
Dziękuję Pani Nadio! I każdemu kto się zastanawia czy skorzystać z tych korepetycji, bardzo polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.