Natalia Gadzina

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 60 min

Natalia Gadzina

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się śpiewać od podstaw?
Znasz podstawy śpiewania i chcesz dalej się rozwijać?
Umiesz śpiewać, ale brakuje Ci pewności siebie?

Jestem aktywną wokalistką i absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie skrzypiec. Mam doświadczenie w występach scenicznych i nagraniach studyjnych, zdobyłam wiele nagród na krajowych i międzynarodowych festiwalach piosenki. Współpracowałam z artystami polskiej sceny muzycznej zarówno jako wokalistka, jak i skrzypaczka.
Uczę także śpiewu, zatem mogę pomóc Ci w rozwijaniu swojej pasji.

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, bo wiem, że każdy cechuje się inną osobowością, ma inny głos i czego innego wymaga od muzyki. Podczas zajęć staram się wydobyć z człowieka to, co w jest w nim najciekawsze i najlepiej brzmiące.

Jeśli chcesz, aby Twój głos się rozwinął, napisz do mnie. Zajęcia odbywają się na Powiślu - w cudownej części Warszawy, która dodatkowo inspiruje i motywuje do wydawania pięknych dźwięków. Posiadam tu również domowe studio nagraniowe, bardzo przydatne w nauce. Dzięki temu możemy stworzyć na zajęciach Twoje nagranie demo.

Serdecznie zapraszam na lekcje śpiewu i emisji głosu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.