Ryszard Savitar Veynar

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Rumia
Gdynia
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Odkąd pamiętam praca w roli nauczyciela sprawiała mi bardzo dużo satysfakcji. Można śmiało powiedzieć, że już dawno odnalazłem swoje powołanie :)

Na swojej drodze zdobywania kompetencji zawodowych udało mi się uzyskać, obok tytułu magistra inżyniera (Fizyka Techniczna na Politechnice Gdańskiej), tytuł doktora nauk fizycznych( realizując badania w obszarze teorii kwantowej informacji na Uniwersytecie Gdańskim) oraz uprawnienia pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela (analizując metodykę nauczania podstaw matematyki w Centurm Edukacji Nauczycieli w Gdańsku).

Na swoim koncie mam już ponad 20 lat doświadczenia w pracy jako korepetytor oraz 3 lata pracy w szkole jako nauczyciel fizyki….ponad to od wielu lat sam jestem tatą i doskonale rozumiem nie tylko problemy uczniów i studentów ale też ich rodziców :)

Oferuję profesjonalne korepetycje u mnie badz ONLINE z następujących przedmiotów:
FIZYKA, MATEMATYKA, MECHANIKA na wszystkich poziomach nauczania.

Lekcje online przeprowadzam za pośrednictwem programu Skype z opcją udostępniania ekranu. Uczeń widzi na swoim urządzeniu, oprócz mnie, moje odręczne notatki prowadzone w czasie rzeczywistym. Z notatek generuje plik w formacie pdf i po każdym spotkaniu przesyłam na adres mailowy uczynia jako materiał do powtórki. Jestem zwolennikiem systematycznej i długoterminowej współpracy z dużą ilością zadań domowych.

Lekcje u mnie odbywaja sie w Gdańsku na ul Długi Targ 

W ramach korepetycji:  przygotowanie do sprawdzianów, prac klasówych, testów, matury, kolokwiów i egzaminów; poznawanie sowich mocnych i slabych stron; dopasowanie metodyki nauczania do indywidualnych predyspozycji ucznia; prezentacja zagadnień w przystępny i przejrzysty sposób; wyrabienie intuicji i pomoc w zrozumieniu ogólnej idei przedmiotu; rozwijanie efektywności i samodzielności w rozwiązywaniu zadań i problemów naukowych 

CENNIK:

  •  Pierwsze 20 min GRATIS - poznajmy się, test połączenia
  •  Każde następne 60 min platne po spotkaniu - 80 PLN

Zapraszam do współpracy!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 23:00
Wtorek17:00 - 23:00
Środa17:00 - 23:00
Czwartek17:00 - 23:00
Piątek17:00 - 23:00
Sobota06:00 - 23:00
Niedziela06:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2019 - 06.2019
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Fizyka Techniczna
06.2019 - 06.2019
Uniwersytet Gdański
Doktor
Fizyka Teoretyczna
Kursy i szkolenia
06.2019
Centrum Kształcenia Nauczycieli w Gdańsku
Doświadczenie
06.1998 - aktualnie
Korepetytor
06.2009 - 01.2013
Szkoły Gimnazjalne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Pan Ryszard to świetny nauczyciel, dzięki niemu dobrze napisałem wiele testów, serdecznie polecam. Dobrze przygotowuję do egzaminów, tłumaczy zrozumiale, bez pośpiechu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2020

Ryszard ma świetne podejście do ucznia, potrafi dostosować się do oczekiwań, jest świetnym metodykiem i ma niewyczerpalną cierpliwość! Super tłumaczy każdy materiał nawet dla takiego matematycznego laika jak ja, a przygotowuje mnie do miedz.egzaminu GMATu gdzie matematykę muszę mieć w 1 paluszku. Bardzo polecam! Dzieki Ryszard!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.