Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Warszawa (Wesoła +3)
Sulejówek
Halinów
Okuniew
Zakręt
Dębe Wielkie
Faktura VAT

O mnie

Witaj :)

Mam na imię Ania i od wielu lat uczę języka niemieckiego.

Uwielbiam to robić i chyba osiągam na tym polu niemałe sukcesy.

Uczę zarówno najmłodsze dzieciaczki (szkoła podstawowa), jak i przygotowuję studentów do certyfikatów uczelnianych, jak i ÖSD czy Goethe Institut.

Od przeszło 20 lat uczę w liceum ogólnokształcącym. Jednocześnie prowadzę lekcje indywidualne na każdym poziomie nauczania. Od 2005 roku jestem egzaminatorem maturalnym OKE Warszawa.

Jeśli chciałbyś nauczyć się języka, podciągnąć oceny, przygotować się do lekcji w szkole, do klasówki czy egzaminu - dzwoń śmiało!

Lekcje odbywają się u mnie, w Sulejówku (dojazd SKM ze Śródmieścia to 25 min)

Czekam na Ciebie!

Zadzwoń 602 122 608 (T-Mobile)

Facebook: niemiecki sulejowek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1994 - 06.1999
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2013

Super! Polecam z całego serca!
Poznałam Panią Anię, gdy przygotowywała mnie w wakacje do poprawki w I klasie. W tym roku zdawałam maturę - uwaga! z NIEMIECKIEGO! Dzięki pomocy Pani Ani uzyskałam super wynik 95%!!!
Dziękuję Pani Aniu! I niech Pani o mnie nie zapomina! W październiku znów się u Pani pojawię :)))

Sara

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2012

Z całego serca polecam Panią Anię.
Rzetelna nauczycielka z wielkim sercem i anielską cierpliwością. Mój syn mający olbrzymie problemy z językiem i przerażającym uprzedzeniem do tego języka kończy ten rok szkolny z oceną bardzo dobrą na świadectwie. Dzięki Pani Ani polubił niemiecki i już się nie boi lekcji w szkole, bo zawsze jest do nich porządnie przygotowany. Jak niemiecki to tylko u Pani Ani!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.