Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Olkusz
Kraków
Przeginia
Jerzmanowice
Bukowno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia110 / 60 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na bezstresowe,ciekawe lekcje z chemii,kazdy zakres i poziom,gimnazjum,liceum ,studia.Ze mna chemia jest prosta!!!!!!!Zadzwon juz dzis,Zapraszam serdecznie tel 517 944 408

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Anonim
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 lipca 2021

Nie polecam. Pani Monika obiecała, że przy takim nakładzie wykupionych lekcji wyrobimy się na spokojnie z materiałem, niestety tak nie było, nie przerobiłyśmy nawet podstawowych zadań narzuconych przez mojego wykładowcę do egzaminu. Na sam koniec lekcji przed moim egzaminem zaproponowała jednak, ze w sumie to nic mnie nie nauczyła wiec za ogromna opłata może mi w nim pomoc. Pani ewidentnie nie szanowała mojej osoby, szydziła ze mnie, nazywała mnie ,,debilem,, doprowadziła do płaczu i problemów, kwestionowała moja wiedzę, nie szanowała mojego czasu i naprawdę dużych pieniędzy które zapłaciłam za te wszystkie korepetycje u niej, wolała odpisywać na SMS, jeść obiadek i karmić rybki oraz opowiadać historie o które nie prosiłam.

Monika

Szacunek do drugiej osoby polega na podpisaniu postu a nie ukrywaniu sie za anonimem wtedy motna polemizowac z nadawca proponuje sie podpisac i wtedy moge odniesc sie do problemu nie prowadze tez od dluzszego czasu lekcji inaczej nit on line wiec jeatem cuekawa kto byl tak mily pozdrawiam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Z całego serca polecam lekcje u Pani Moniki. Udzielała mi korepetycji zarówno z matematyki jak i z języka angielskiego. Szczerze mówiąc przed poznaniem Pani Moniki nawet nie wiedziałam że stać mnie na tak dobre wyniki w nauce. Nie dość ze czułam się perfekcyjnie przygotowana do matury (naprawdę żadne zadanie mnie nie zaskoczyło- przerobiłyśmy wszystko) to jeszcze szczęśliwie dostałam się na studia do Wielkiej Brytanii nie mając żadnych barier językowych i problemów z komunikacją :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Polecam korepetycje z chemii u Pani Moniki, potrafi dokładnie wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia teoretycznie i na przykładach. Nauka odbywa się w bardzo miej atmosferze. Pani Monika potrafi zmobilizować do nauki co skutkuje wysokimi ocenami ze sprawdzianów i nie tylko ;). Zawsze można dogodnie ustalić godziny odbywania korepetycji dla swoich potrzeb. Serdecznie polecam!

Monika

Bardzo dziekuje za tak miłe slowa

avatar
Zuzka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Polecam korepetycje u Pani Moniki, przygotowywała mnie do matury z rozszerzonej matematyki, na lekcjach zawsze była super atmosfera, a Pani potrafi skutecznie zmotywować i przekazać wiedzę!

avatar
Marina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Monikę, która potrafi zmotywować do nauki oraz zrozumiale wytłumaczyć materiał. W rezultacie mam zdaną maturę z matematyki , za co bardzo dziękuje!!

Monika

Ja również bardzo dziekuje za miła wspolprace

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Bardzo polecam! Pani Monika bardzo pomogła mi z przygotowaniem do rozszerzonej matury, do tego jest bardzo ciepłą i pomocną osobą a na korepetycjach panowała świetna atmosfera :)

Monika

Miło ze tak to postrzegasz dziekuje i wielu sukcesow

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Polecam! :)
Bardzo miła atmosfera, czułam się po korepetycjach w stu procentach przygotowana do napisania matury. Pani ma ogromną wiedzę którą, potrafi przekazać swoim uczniom.

Monika

Bardzo dziekuje życzę wielu sukcesów w dalszej edukacji

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 czerwca 2020

Nie polecam! Pani więcej mówi o swoim życiu prywatnym niż uczy faktycznie matematyki dodatkowo na zajęciach jadła sobie obiadek. Chciałem bazować na arkuszach i po to przyszedłem na zajęcia a Pani Monika narzucała mi zadania przez siebie wymyślone i kwestionowała moją wiedzę. Na szczęście maturę napisałem bez problemu na prawdopodobnie bardzo wysoki wynik z pomocą innego korepetytora. Zmarnowane pieniądze.

Monika

Bardzo serdecznie dziekuje za opinie niestety w tym roku szkolnym nie miałam przyjemności uczyć żadnego Pana Mateusza wiec miło byłoby się podpisać lub oprzeć się na opiniI innych którzy właśnie zdali maturę .Wszyscy jak co roku.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.