Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Justyna to świetny nauczyciel! Chodzę na jej zajęcia już od roku i widzę bardzo duże postępy. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze - przychodzi się na nie z czystą przyjemnością. Każde zajęcia tworzone są na podstawie potrzeb ucznia, a wiedza na temat języka nie pozostawia sobie oczywiście nic do zarzucenia. Bardzo chwalę sobie współpracę i z całego serca polecam uczniom na każdym poziomie!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2018

Starannie przygotowane zajęcia, świetne merytorycznie, dobre tempo - to zachwycało mnie za każdym razem. Czas zawsze wykorzystany w 100%. Jestem bardzo zadowolona, że ponad dwa lata temu trafiłam tutaj na panią Justynę. Po kilkunastu latach przerwy chciałam odświeżyć sobie znajomość niemieckiego. Teraz mam ogromną satysfakcję, że znów mogę ze zrozumieniem czytać prasę i słuchać wiadomości w tym języku. A także komunikować się z kolegami z pracy w ich ojczystym języku.
Bardzo polecam lekcje z panią Justyną każdemu, kto chce poprawić swoją znajomość niemieckiego.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2014

Zawsze lubiłem uczyć się niemieckiego, ale nigdy nie potrafiłem się zmobilizować do regularnej nauki.
Ale pani Justyna tworzy bardzo przyjazną atmosferę, tak że każda lekcja jest przyjemnym wysiłkiem - skorzysta na tym ktoś, komu znajomość niemieckiego jest potrzebna w pracy, jak i ktoś, kto się uczy hobbistycznie.
Pani Justyna jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć.
Potrafi doskonale dostosować poziom i zakres zajęć do poziomu ucznia i zakresu jego zainteresowań.

I ma taki ładny akcent.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.