Ostatnia aktywność:
14 dni temu
Online
Warszawa

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Marta

O mnie

Moja opowieść zaczyna się na pierwszej sztuce teatralnej, na której byłam, mając 8 lat. Wywarła na mnie wrażenie tak silne, że zapragnęłam stać na scenie i mówić do ludzi. Zaczęłam uczęszczać na warsztaty teatralne, ale też startować w konkursach recytatorskich. Występowanie publiczne stawało się coraz bardziej naturalne. Na swojej drodze odkryłam też teatr ruchu, który bardzo poszerzył moje postrzeganie ciała na scenie i świadome zarządzanie nim. W 2017 roku uczestniczyłam w międzynarodowym projekcie teatralnym EDERED. To doświadczenie pozwoliło mi na międzykulturową wymianę umiejętności. Zrozumiałam, że szerokimi perspektywami, wnikliwą obserwacją i uważnością na detale mogę dać od siebie naprawdę dużo energii, wskazówek oraz pomysłów. W swojej pracy z ludźmi dążę do zwiększania ich świadomości i przekładania jej na owocne wystąpienie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Psychologia
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Prawo
Kursy i szkolenia
07.2017
Międzynarodowy Projekt Teatralny EDERED
02.2021
Warsztaty z negocjacji prowadzone przez ELSA Kraków
Doświadczenie
01.2016 - aktualnie
warsztaty teatralne, aktorskie, ruchowe
01.2019 - aktualnie
Teatr Inaczej
01.2019 - 12.2019
Dziennik Teatralny
04.2019 - aktualnie
szkolenia z wystąpień publicznych
04.2019 - aktualnie
warsztaty psychologiczne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Każdy potrzebuje czasami pomocy i właśnie ja znalazłam się w takiej sytuacji. Muszę wyrazić swoje zdanie przed instytucjami od decyzji których zależy moje życie oraz ludzi dla mnie ważnych. Obawiałam się, że zajęcia mogą być dla mnie stresujące. Umiejętności, kompetencje i predyspozycje pani Mart skutkują, że zajęcia z nią są przyjemne, a rozwój nie boli. Pani Marta zaskakuje pomysłowością w takim prowadzeniu zajęć aby ich tempo i treści dopasować do indywidualnej możliwości i potrzeby. Warto skorzystać :-)

Marta

Dziękuję, bardzo doceniam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Zajęcia z Martą mogę opisać w następujących słowach:

- motywujące
- inspirujące
- lecz przede wszystkim wnoszące wielką wartość pod względem edukacyjnym.

Polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać się na różnych płaszczyznach, zajęcia z Martą niewątpliwe Wam to umożliwią.

PS. Niewątpliwym plusem lekcji jest ciepła i pozytywna atmosfera, która jest nie do przecenienia. Konkludując polecam serdecznie, jestem pewien, że wyjdziecie z zajęć bogatsi o dużą dawkę wiedzy.

Marta

Dziękuję :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2019

Mogę śmiało powiedzieć, że te zajęcia zmieniły moje życie:) Z Panią Martą przygotowałam się do ważnego wystąpienia, które wyszło super; te zajęcia sprawiają też że dużo łatwiej mi rozmawiać z ludźmi, zabierać głos na zebraniach, wyrażać swoje zdanie. A nie jestem łatwym przypadkiem - ekstremalny introwertyk który całe życie przepraszał że istnieje. Pani Marta podchodzi do tematu bardzo profesjonalnie i ze zrozumieniem, pomaga mi przełamywać utrwalone bariery a ja zauważam postępy. Jest wiele sytuacji w których nowe umiejętności okazują się nieocenione. Trzy miesiące temu prawie mdlałam na myśl o wypowiedzi przed więcej niż 4 osobami, dziś udzielam się na spotkaniach, zawieram nowe znajomości, prezentuję swój pomysł przed inwestorami. Szczerze polecam!

Marta

Dziękuję bardzo :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Brałam u Pani Marty lekcje wystąpień publicznych. Zajęcia spełniły moje oczekiwania w 100%. Pani Marta jest bardzo fajną osobą, ciepła i wyrozumiala.
Zawsze przygotowana do zajęć, a w czasie trwania lekcji skupiona na uczniu. W sposób konstruktywny przekazuje uwagi.
Zrobiłam ogromne postępy w nagrywaniu filmów telefonem komórkowym oraz w prezentowaniu się na scenie podczas wystąpień przed publicznością.
Ostatnio, kiedy nagrałam film na potrzeby komunikacji wewnętrznej w firmie, otrzymałam wiele spontanicznych pochwał od współpracowników, a koleżanka skomentowała nagranie, że wyszło bardzo naturalnie, jak bym po prostu włączyła kamerę i zaleczela od tak mówić, bez żadnej tremy, jak jakaś doświadczona youtuberka.
Oczywiście z mojej strony trema była, ale wiedziałam co zrobić przed kamerą, żeby wypaść dobrze.
Polecam zajęcia z Panią Martą w 100%.

Marta

Dziękuję uprzejmie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.