Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Warszawa

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Marta

O mnie

Jestem trenerką wystąpień publicznych i umiejętności inter- i intrapersonalnych. Studiuję na V roku psychologię i prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuję w obszarze szkoleń i działań wspierających HR w branży kreatywnej. Prowadzę też Fundację pomocy prawno-psychologiczno-społecznej „A propos”. Pasjonuję się teatrem i językiem francuskim.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Psychologia
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Prawo
Kursy i szkolenia
.
Akademia Komunikacji Społecznej
.
Wspieranie rozwoju osobowości
07.2017
Międzynarodowy Projekt Teatralny EDERED
02.2021
Warsztaty z negocjacji prowadzone przez ELSA Kraków
09.2021
Trening interpersonalny
11.2022
Master Class of Public Speaking
Doświadczenie
01.2016 - aktualnie
warsztaty teatralne, aktorskie, ruchowe
01.2019 - aktualnie
Teatr Inaczej
01.2019 - 12.2019
Dziennik Teatralny
04.2019 - aktualnie
szkolenia z wystąpień publicznych
04.2019 - aktualnie
warsztaty psychologiczne
05.2021 - aktualnie
Fundacja pomocy prawno - psychologiczno - społecznej "A propos"
02.2022 - aktualnie
Talent Development Specialist

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2023

Marta z dużą wrażliwością podeszła do tematu z jakim przyszedłem. Spotkania umożliwiły mi zwiększenie świadomości w obszarach które wymagają uwagi, by efektywniej komunikować się z ludźmi. Przepracowaliśmy też ograniczające w tym zakresie przekonania. W ramach współpracy dostałem cenne narzędzia do dalszej pracy własnej.

Marta

dziękuję za opinię :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Marta jest profesjonalistką w każdym calu, zawsze przygotowana, bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, bardzo mi one pomogły zrozumieć wiele zagadnień a ćwiczenia praktyczne były super. Gorąco polecam.

Marta

dziękuję :)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2022

Uczestniczyłam w zajęciach z przemów publicznych u Pani Marty i mogę je szczerze polecić. Pani Marta ma niesamowitą wiedzę dotyczącą przemawiania: właściwej intonacji, prawidłowego oddechu, ma mnóstwo pomysłów w jaki sposób przeprowadzić zajęcia żeby były rozwijające i jednocześnie ciekawe. Takie korepetycje to wspaniały pomysł dla każdego kto chce rozwinąć umiejętności przemawiania przed większą publicznością ale i dla każdej osoby, która chce poczuć się bardziej pewna siebie w sytuacjach towarzyskich i nie bać się zabierać głosu. Bardzo polecam!

Marta

Przemiło to czytać :) dziękuję

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2021

Mam przyjemność być Marty uczennicą języka francuskiego już od dwóch lat. Dopiero dzięki niej mam poczucie, że osiągam swój cel jakim jest płynne mówienie po francusku. Marta duży nacisk na wspieranie kompetencji komunikacyjnych. Na każdych zajęciach omawiamy kilka wątków dotyczących wybranej tematyki, często bardzo emocjonującej dla mnie np. Kultura, prawo czy psychologia więc nie ma się zupełnie wrażenia nauki, a raczej ciekawej rozmowy, którą z tygodnia na tydzień prowadzi się bardziej swobodnie. Dodatkowo Marta posiada ogromną wiedzę, jeżeli chodzi o kwestie czysto językowe, np. Zagadnienia gramatyczne i zawsze tłumaczy je w sposób jasny i przejrzysty, że właściwie ld początku można zacząć się nimi posługiwać. Jestem pewna, że gdyby nie jej entuzjam, praca i zaangażowanie moje marzenie o nauce francuskiego, najpewniej zostałoby porzucone.

Marta

Dziękuję za piękne słowa :)

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Każdy potrzebuje czasami pomocy i właśnie ja znalazłam się w takiej sytuacji. Muszę wyrazić swoje zdanie przed instytucjami od decyzji których zależy moje życie oraz ludzi dla mnie ważnych. Obawiałam się, że zajęcia mogą być dla mnie stresujące. Umiejętności, kompetencje i predyspozycje pani Mart skutkują, że zajęcia z nią są przyjemne, a rozwój nie boli. Pani Marta zaskakuje pomysłowością w takim prowadzeniu zajęć aby ich tempo i treści dopasować do indywidualnej możliwości i potrzeby. Warto skorzystać :-)

Marta

Dziękuję, bardzo doceniam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Zajęcia z Martą mogę opisać w następujących słowach:

- motywujące
- inspirujące
- lecz przede wszystkim wnoszące wielką wartość pod względem edukacyjnym.

Polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać się na różnych płaszczyznach, zajęcia z Martą niewątpliwe Wam to umożliwią.

PS. Niewątpliwym plusem lekcji jest ciepła i pozytywna atmosfera, która jest nie do przecenienia. Konkludując polecam serdecznie, jestem pewien, że wyjdziecie z zajęć bogatsi o dużą dawkę wiedzy.

Marta

Dziękuję :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2019

Mogę śmiało powiedzieć, że te zajęcia zmieniły moje życie:) Z Panią Martą przygotowałam się do ważnego wystąpienia, które wyszło super; te zajęcia sprawiają też że dużo łatwiej mi rozmawiać z ludźmi, zabierać głos na zebraniach, wyrażać swoje zdanie. A nie jestem łatwym przypadkiem - ekstremalny introwertyk który całe życie przepraszał że istnieje. Pani Marta podchodzi do tematu bardzo profesjonalnie i ze zrozumieniem, pomaga mi przełamywać utrwalone bariery a ja zauważam postępy. Jest wiele sytuacji w których nowe umiejętności okazują się nieocenione. Trzy miesiące temu prawie mdlałam na myśl o wypowiedzi przed więcej niż 4 osobami, dziś udzielam się na spotkaniach, zawieram nowe znajomości, prezentuję swój pomysł przed inwestorami. Szczerze polecam!

Marta

Dziękuję bardzo :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Brałam u Pani Marty lekcje wystąpień publicznych. Zajęcia spełniły moje oczekiwania w 100%. Pani Marta jest bardzo fajną osobą, ciepła i wyrozumiala.
Zawsze przygotowana do zajęć, a w czasie trwania lekcji skupiona na uczniu. W sposób konstruktywny przekazuje uwagi.
Zrobiłam ogromne postępy w nagrywaniu filmów telefonem komórkowym oraz w prezentowaniu się na scenie podczas wystąpień przed publicznością.
Ostatnio, kiedy nagrałam film na potrzeby komunikacji wewnętrznej w firmie, otrzymałam wiele spontanicznych pochwał od współpracowników, a koleżanka skomentowała nagranie, że wyszło bardzo naturalnie, jak bym po prostu włączyła kamerę i zaleczela od tak mówić, bez żadnej tremy, jak jakaś doświadczona youtuberka.
Oczywiście z mojej strony trema była, ale wiedziałam co zrobić przed kamerą, żeby wypaść dobrze.
Polecam zajęcia z Panią Martą w 100%.

Marta

Dziękuję uprzejmie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.