Dariusz Fijak

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Żywiec
Kraków

Dariusz Fijak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Dariusz Fijak

O mnie

Pianista jazzowy, akordeonista, keyboardzista, kompozytor i aranżer. Czynnie dzialam w zawodzie na scenach polskich I zagranicznych. Wspolpracowalem i wspolpracuje z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Zapraszam na zajęcia.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2013 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach
Licencjat
Fortepian jazzowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anita26
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2023

Pan Darek jest cudownym nauczycielem. Polecam go każdej osobie. Nie dość, że wymagający to jeszcze umie rozbawić i nadać lekcji bardziej przyjaznego klimatu. Bardzo dobrze wykształcony. Z ręką na sercu nie zmieniłabym Pana Darka na nikogo innego <3

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Kreatywne i rozwijające zajęcia. Wymagania stawiane adekwatne do poziomu ucznia, jednocześnie bardzo motywujące:) Zdecydowanie polecam lekcje u pana Dariusza!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.