Ostatnia aktywność:
16 dni temu
Online
Rybnik
Wodzisław Śląski
Racibórz
Pszów
Radlin
Czernica
Rydułtowy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Emisja głosucena do ustalenia

Piotr

Opis ogłoszenia

Zawodowy wokalista z bogatym i dużym doświadczeniem scenicznym oraz pedagogicznym po 12 latach Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia oferuje lekcje nauki śpiewu (wokalu) oraz emisji głosu. Materiał, który śpiewamy dostosowuję do zainteresowań muzycznych ucznia, ponieważ najwydajniej pracuje się kiedy śpiewa się muzykę, którą się lubi. Podczas pracy nad utworem wprowadzam pojęcia z kształcenia słuchu czy harmonii, by uczeń śpiewał swoje utwory w sposób świadomy. Uczę osoby w każdym wieku, mogę pomóc zacząć od zera z muzyką lub prowadzić ucznia z wcześniejszym doświadczeniem przez coraz trudniejsze utwory. W przypadku pytań oraz ostatecznej ceny za lekcję zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu: 667 335 857 lub przez wiadomość.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.