Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Brwinów
Milanówek
Komorów
Otrębusy
Pruszków
Podkowa Leśna

Muzyczne ABC

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Muzyczne ABC

O mnie

Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci i młodzieży, ale i dorośli uczniowie z pewnością znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Jesteśmy placówką inną niż wszystkie.Nie mnożymy zajęć teoretycznych, przekazujemy wiedzę podczas zajęć praktycznych gry na instrumentach, śpiewu i tańca.Wszelkie badania z zakresu pedagogiki muzyki i tańca potwierdzają potrzebę praktycznego obcowania młodych ludzi ze sztuką, co poszerza ich horyzonty, uwrażliwia, uczy dyscypliny i wytrwałości oraz pomaga przezwyciężać nieśmiałość i tremę podczas publicznych występów.Podstawowym i najważniejszym założeniem Szkoły Muzyki i Tańca Muzyczne ABC w Podkowie Leśnej jest zaszczepienie w uczniach pasji obcowania z muzyką poprzez grę na instrumentach, zajęcia wokalne oraz taniec w zależności od indywidualnych zainteresowań i predyspozycji. Pragniemy, aby udział w naszych zajęciach stał się radością i źródłem satysfakcji dla każdego uczestnika już od pierwszych lekcji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Witam, mój syn uczęszcza do tej placówki od 3 lat na zajęcia fortepianu. Jego nauczyciel bardzo fajnie motywuje do ćwiczenia, a postępy są naprawdę widoczne:) Polecamy z czystym sumieniem! Pozdrawiam, Anna

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.