Tomasz Mentel

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (TRÓJMIASTO)
Muzyka40 - 70 / 60 min

Tomasz Mentel

Opis ogłoszenia

W związku z zaistniałą sytuacją w Polsce i na świecie serdecznie zapraszamy na zajęcia online. Posiadam profesjonalny sprzęt audiowizualny jak i rejestrujący dźwięk.
Jestem nauczycielem fortepianu z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuję się profesjonalną nauką gry na pianinie, keyboardzie i fortepianie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Posiadam pełne uprawnienia pedagogiczne i rzetelną wiedzę. Jestem także dyrektorem w szkoły muzycznej (Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st w Gdańsku). Nasi nauczyciele Szkoły oferują zajęcia ONLINE z gitary, skrzypiec, fletu, śpiewu oraz teorii. 
Zapraszamy do kontaktu

TAGS
pianino
fortepian
skrzypce
flet
gitara
trąbka
szkoła
zajęcia dodatkowe

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Tomasz Mentel
ul. Gostyńska 8
80-178 Gdańsk-Kokoszki
NIP: 5832997578

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.