Szkoła Artystyczna Musicflow

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Faktura VAT

Szkoła Artystyczna Musicflow

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Szkoła Artystyczna Musicflow

O mnie

Marta Kruk – wokalistka, autorka tekstów i wierszy, trenerka wokalna, właścicielka Agencji Muzycznej oraz Szkoły Artystycznej Musicflow. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu w Łomży, skąd pochodzi oraz wokalistykę jazzową na kierunku Jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku.Zwyciężczyni Rock Star Festiwal Katowice 2015 z grupą Dobre wiadomości. Finalistka konkursu na interpretację piosenek Kaliny Jędrusik – festiwal Pejzaż bez Ciebie 2017. Miała przyjemność wystąpić ze znanymi wokalistami między innymi Grażyną Łobaszewską, Kayah, Kubą Badachem. Ma na swoim koncie singiel ”Rozsypane Kadry”, do którego nakręciła klip i miała okazję wystąpić w TV Polsat oraz TVP 1 w programie ”Świat się kręci” , autorską płytę EP pt.” My śni My” z zespołem Dobre wiadomości, płytę akustycznego duetu AnyTime pt. ”Cherish dreams”. Utwory rozbrzmiewały w rozgłośniach radiowych Polskiego Radio Białystok, Radio Nadzieja, Radio Gdańsk, Radio Bedford, Radio Akadera.Swoją drogę na scenę rozpoczęła już jako nastolatka koncertując w towarzystwie zawodowych muzyków, wykonując światowe i polskie standardy muzyki rozrywkowej, piosenki z filmów, musicali, muzykę pop i rock. Po licznych przeprowadzkach osiedliła się na stałe w Gdańsku, jak zawsze marzyła i tutaj skupiła się na zbudowaniu zawodowej ekipy muzyków, u boku których miała szanse rozwinąć swoje umiejętności i wdrożyć w życie projekty muzyczne. Przez kilka lat współpracy ze znakomitymi muzykami wykonała setki koncertów, występów, zyskując rzeszę zadowolonych odbiorców.

Obecnie koncertuje, prowadzi zajęcia wokalne, pracuje nad realizacją projektów Musicflow oraz nagraniem kolejnej autorskiej płyty.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2013
Akademia Muzyczna Gdańsk
jazz i muzyka estradowa - wokalistyka jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.1992 - aktualnie
Występy sceniczne
01.2009 - aktualnie
Agencja Muzyczna
01.2015 - aktualnie
Szkoła Artystyczna

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Lekcje śpiewu w Musicflow są bardzo profesjonalne - polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą się nauczyć prawidłowo śpiewać, już po jednej lekcji można dużo zrozumieć

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Polecam lekcje śpiewu z Martą Kruk - bardzo fachowo a zarazem swobodna atmosfera - super!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.